Астрология - 7 тема

  • 32 643
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 843
Да и 2те са на трон ... Ами напрегнат аспект е, прави ме доминираща, нервна, ревнива и все такива хубави работи  Laughing
Наскоро обаче астролог ми каза, че това не било проблем и нищо му нямало на разположението. Венера си била добре поставена  Crazy

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Хм и Плутон и Венера са добре поставени и влизат в хубави форми. Явно правят добър баланс, все пак  Hug

Марс в Козирог е в екзалтация и също е с хубави аспекти  Sunglasses

И Уран и Сатурн са на тронове при теб  Blush Впечатлявам се, защото при мен няма такива господарства  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 843
Ами на пръв поглед изглежда добре, имам малко напрегнати аспекти, но са значими и ми забавят нещата  Blush
Меркурий ми е в заточение, но пък в същото време ми казаха, че бил поставен добре и ще имам успехи в работата, всичко обаче след пустото Сатурново завръщане  Shocked
И в личен, и в професионален план нещата щели да тръгнат по-лесно и добре след СВ, затова да не съм сключвала брак преди това, че съм щяла да се разведа и т.н.  #Crazy

Последна редакция: нд, 14 юни 2015, 17:54 от Adriana11

# 33
  • София
  • Мнения: 3 860
Грийн аз особена разлика не виждам  Rolling Eyes Водолея го избива понякога на екцентричност, неконвенционалност, не го свърта, а козата е по-задръстена и скучна  Joy ама някакси по-еднакъв начин ги правят тези неща  Rolling Eyes
Един час ми е разликата и да местят се планети, преди 8:15 ми се мести Луната в 7 дом и плутон в 9, според мен не съм 7-домна луна със сигурност, та сега отиваме към най-ранния ми ретрифициран час 8:26 до 8:50 нищо не се мести като планети само асцендента. В 8:50 мекурий и Венета минават в 12 дом, според мен съм по скоро 1-домна меркурий и венера или ако са в 12 са близо до асцендента  Rolling Eyes в 9:00 юпитер минава в 8 дом от 9, в 9:04 уран минава в 9 дом от 10, в 9:12 нептун се мести в 10, в 9:26 слънцето се мести в 11 дом, това е и единия от часовете за ретрификация, не е точен със сигурност а и не смятам че съм 11 домно слънце  Rolling Eyes
Разгледах и управителите на домовете пак. Значи и при трите ми ретрификации има инсептесирани домове и знаци - водолей, овен или риба  Rolling Eyes управителите на 1, 5, 6, 11 и 12 не се променят и местоположението на управителите почти не се променя  Rolling Eyes
Та според мен от написаното часа е между 8:20 и 9 за да спазим - това с Луната, Венера, Меркурий и Слънцето. Бях се опитала по инсептесираните знаци да се ориентирам ама нещо не ми се получава  Rolling Eyes
Алена какво имаш предвид под хубави форми, предполагам хармонични аспекти?
Да ви кажа с моя Марс във Везна съм имала едно единствено гадже везна, голяма мъка беше, Везни почти не познавах докато не почнах сегашната си работа  Rolling Eyes

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
....
Алена какво имаш предвид под хубави форми, предполагам хармонични аспекти?
...


Триъгълници от сесктили и тригони, ....едно готино, като хвърчило ... трябваше да поместим линк към формите/фигури на 1 страница. Както и готино синтезирано за знаците, вкл. управление, падение, екзалтация ... Мислех да добавя и базови статии на Гали - страшно я харесвам, аз лично, ама ще остане за другия път Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 3 860
Кайт му се викаше май на това  Rolling Eyes
Да хубаво е да ги има фигурите, преобладаването на стихии и полукълба  също Rolling Eyes както и essential dignities (не знам как е на БГ  Embarassed )
Значи алена аз хубави хармонични неща нямам единствените ми не зле поставени планети са Уран и Нептун  Joy венера и меркурий за мен също са добре, въпреки квадрата с Юпитер  Rolling Eyes

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Ами квадратът не е лоша фигура  newsm03 т.е. аспект, показва, че Юпитер ще помага, уголемява, само, че нещата няма да се случат с лекота и по мед и масло, ами ще се пусне и малко кръвчица Simple Smile  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 3 860
Е то на тази логика лоши фигури няма  Mr. Green ама съм сигурна че на тези дето нямат квадрати от сатурн и плутон към личните планети им е по-леко  Joy

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Да, моята логика е такава - по-добре Юпитер да участва, макар да стане тръдно, от колкото да не участва изобщо  Mr. Green

А Сатурн дава трайни резултати, постоянство, защо не и консерватизъм .....

Плутон, като свързван с трансформациите - би дал енергия да се направи промяна, например.

Това, че влизат в аспекти за мен не е лошо, дори аспектите да са квадрат или опозиция. Това само показва, че постигането на целта няма да е лесно Simple Smile Но, според мен - трудните уроци са най-трайни и се помнят по-дълго  Blush

Последна редакция: нд, 14 юни 2015, 21:56 от a.l.e.n.a

# 39
  • Мнения: 3 181
Интересното е, че баткото има карта пълна с опозиции и квадрати, а малката само един квадрат. Според ясновидката, с която се консултирам от години,  прогнозите и коментарите и често съвпадат с тази на астрологът, изключвам това, което ще напиша сега, т.е. ясновидката казва, че баткото ще е късметлия и при него ще се случват много по-лесно нещата отколкото при малката.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
author  Hug може да има добри аспекти на Локус Фортуна и Юпитер Hug

Ето мъжът с тази карта:



бих казала, че има "добър живот" - като дете е спортувал и сега фигурата му се отплаща добре, не му е даван зор да учи, но е учил, каквото иска, кара лека казарма, завършва университет с желана специалност, реализира се по нея успешно. Има добри доходи от професията си и не малко от наследства, които го осигиряват добре. Поживява си, после семейство ....

Не бих казала, че има пробив в системата, но ..... винаги има едно "НО" - според мен има големи вътрешни противоречия и това го гнети много.

Изцяло уреден живот, но много работа вътре в себе си, която ще е трудна и тежка  Peace

Аз, например - за да имам каквото имам - съм се скъсвала от работа, учене и т.н. много зор съм си давала и всичко е идвало в резултат ан това - нищо не ми е падало от небето, нищо, че съм с хубав тригон и само един тао квадрат - на фона на неговите 4 в общ квадрат  Laughing



Ще се опитам отново да проверя часа, за да видя дали присъдата е точна  Mr. Green

# 41
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Дами ,
в предишната тема дискутирахме подробно транзитите на Сатурн /най-вече в 5 дом/ интересно ми е да споделите когато е в 6 дом какви спънки би дало? Гледах тези дни по ТВ една астроложка да говори, но нямах възможност да чуя за въпросния 6 дом.

# 42
  • Мнения: 802
Дами ,
в предишната тема дискутирахме подробно транзитите на Сатурн /най-вече в 5 дом/ интересно ми е да споделите когато е в 6 дом какви спънки би дало? Гледах тези дни по ТВ една астроложка да говори, но нямах възможност да чуя за въпросния 6 дом.

И при мен догодина ще е в 6 и ми е интересно.

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
При мен когато застава на върха на 6 дом - сменям работата и след това имах супер напрегнати години в работата. Денонощно бях на работа - работех постоянно и от офиса и от вкъщи .... бях станала човекът-работа - без личен живот. Работата ми харесваше, но имах огромни отговорности. Накрая прегорях и си казах, че от тук нататък и аз съм човек - ще си имам работно време и т..н и си отдъхнах. Вече беше минал в 7 дом.

Това, което бях изградила, като имидж, докато е било якото бачкане и Сатурн в 6 дом - после работеше за мен и берях плодовете.  Peace

# 44
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
При мен когато застава на върха на 6 дом - сменям работата и след това имах супер напрегнати години в работата. Денонощно бях на работа - работех постоянно и от офиса и от вкъщи .... бях станала човекът-работа - без личен живот. Работата ми харесваше, но имах огромни отговорности. Накрая прегорях и си казах, че от тук нататък и аз съм човек - ще си имам работно време и т..н и си отдъхнах. Вече беше минал в 7 дом.

Това, което бях изградила, като имидж, докато е било якото бачкане и Сатурн в 6 дом - после работеше за мен и берях плодовете.  Peace

т.е доказване в работата newsm78 яко работа до скъсване или продължителна безработица/това го прочетох в една статия/

Общи условия

Активация на акаунт