Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 73

  • 35 310
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 332
Каква е тази програма Табата Пауър?

# 721
  • Мнения: 596
Машина си, Любче, щом не си макс аутнала нито веднъж  Peace Joy виж, как знам за какво говориш и как ти се възхищавам   Wink

Свети, много хубаво и правилно си описала всичко  Peace На мен ми трябваше доста време да го осъзная. Може да не изглеждам, като от списание, но си обичам тялото и си гл уважавам и не бих си го нарекла тюленско, например и ще се фукам и аз по плажа, сякаш съм Мис Бикини. Не, че някой мен ще гледа. Нито дебела някой ще ме забележи и ще си каже "въх к'ва е трътла тая", нито ако съм с плочки някой ще дойде да ми стисне ръката и да ме поздрави, за усилията. Важно е ние да се чувстваме добре, пък който ще да ни харесва  Rolling Eyes
И аз разбрах, че диетите водят до обратен ефект, защото в един момент ти дотяга и късаш синджира и става мазало. Не случайно Руми се съобразява кой какво обича, в режимите си, за което много я уважавам  Peace

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не, това е една тренировка от програмата Инсенити Макс 30. Peace
Мари Лин , ох, напика ме от смях,честно,охх,хахабахабхаха, ма друго е, нали?

# 723
  • Мнения: 5 405
хахаха, с туй Макс Аутнала и аз много се смях вчера!  Joy

Много хубав магданоз видях  Grinning

# 724
  • Мнения: 1 161
Мери Лин, как ме разсмя.  Mr. Green

И Мери  , и тя... Joy  "Много хубав магданоз видях".... Mr. Green hahaha

И да ви питам-има ли в БГ някакъв евтин блендер, чопър или някакво друго приспособление, с което мога да си бъркам шейкове, смутита или там както се казват... Mr. Green....там нямам, но не искам да давам луди пари за нещо , без което по принцип мога... Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 10 858
Свети, кажи адреса, като дойдеш ще ти пратя моя блендер  Hug Блендер ще купуваш ... за едни смутита, все едно без смути не мож живя  Laughing Ама сериозно ти казвам, ако ти трябва блендер и не те е гнус, че ми е от 100 години, ще ти го изпратя, пък ти като си затръгваш, ще ми го изпратиш обратно  Laughing (тефал е, не е къв да е  Joy, тва беше шегичка  LaughingHug

Люб, машина си мацо, признавам те, а и отдавна съм те признала!   bouquet Нямам думи! Браво, браво!

Харесвам начина на мислене на Мери Лин  Hug Човек трябва да се обича.   bouquet или най-малкото, да не се мрази  Wink

Днес съм почивка аз. Не съм тренирала, домързя ме. За утре имам пак 90 минутната, но няма да я правя, не ме радва, не се чувствам тренирана, защото не ми макс аутват мускулите  Joy по-скоро е за психическа издръжливост тази тренировка. Ще взема нещо, тип балетно да направя. За дупе  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 5 776
Здрасти, чета си ви, но нищо не съм правила тези дни освен по двайсетина км пеша с децата. От утре ще имам време, а имам и нужда, ама с тази ситуация в Гърция и аз много съм се спекла. Преуморена и недоспала съм  Crazy
Такава топка имам и аз, даже за столче си я ползвам като сядам на компютъра  Peace

# 727
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ЛЮб4е, това Макс 30 на малко място може ли да се прави. Да си го приготвя за ваканцията  Crazy

# 728
  • Мнения: 5 405
Ми хубав е магданоза сега..  Joy

Утре и аз ще макс-вам  Laughing

Бобче, малко, малко, колко малко място? В един квадрат за 2 бр ходещ напад смятам, че ще ти стигне  Grinning

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
. Joy. ,първо сички ядяха магданоз/бях забравила, Агент/, после всички ядяха чия, след,това правихме йога, тичахме,а сега аутваме... Овци сме,ей.
Боб 2х2 ти стига, трябва място само колкото ти е тялото дълго и широко,колкото да направиш 3 крачки.
Вивии , няма да се подиграваш, ейй,човека колко ли го е мислил този термин , пък ние го осмяхме, и не съм машина , Гуги ехее колко по-бързо се похвали, Иги също ... Мери утре сигурно оше от втория път ще разбие пейзажа.
лека вечер  bouquet

# 730
  • София
  • Мнения: 10 858
А, Любима, на Шон никога не мога да се подигравам, уважавам го много, харесва ми и термина, точно с една дума можеш да разбереш какво иска да каже автора  Joy И не се подигравам, честно!  Peace

Аз не разбрах за какъв магданоз става въпрос  newsm78

# 731
  • Мнения: 1 085
Много е хубав магданозеца, а и удачно посаден. Аз на такива зелении пък как се радвам, като на малки деца, а козирога ме подиграва, когато пролетта садих подправки, купувах пръст и разсаждах. Все още имам живи босилек, риган, розмарин, салвия, джоджен, мента, лавандула, чери домати и ягоди. Само че има гадинки и ги ядат или разни болести ги тръшкат и много се дразня...

Тъй, ето едно ново предложение от мен с TRX с което се отчитам - https://www.youtube.com/watch?v=BV6iuR0CoGc
Вместо 12 повторения на упражнение и 25сек. почивка се размазах с 20 повторения на 5сек. почивка. След лицевите с коремно разгъване на финала направо рухнах на пода  Mr. Green Много добра тренировка се получи  Peace

# 732
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Привет от Пловдив. Чета ви и се смея, защото точно днес забърсах много магданоз от пазара. И много извара. Купих различни видове да видя коя ми харесва най-много. Помня, че и някаква Лидълска хвалите, та ако може да ми припомните коя? Купих на Олимпус и още три насипни, но кашкавалени. Помня, че Любето я хвалеше. Дегустация утре.
Още съм много хаотична. Сутринта бях на фризьор и нямах време да тичам, едвам следобеда направих малко кардио с Шон, но стари, не тези, които обсъждате. Утре трябва да си влезна в ритъм с Р90Х.

Отделно се заех да разчиствам апартамента, че майка ми е натрупала сумати стари неща. Като са наши и тя се притеснява да хвърля жената и сега аз започнах да вършея. Много работа ще имам докато изхвърля всичко. Та така....

# 733
  • Мнения: 1 161
Аз да добавя и кратичка тренировка с въжето и гумата, в 4 кръга. Избрах си 6 упражнения с въжето, 20 сек работен интервал, като редувах 20 сек въжето, 30 сек обръщане на гумата. Бях споменала, че пак ми се обажда дясното коляно. Преди известно време си бях купила наколенки, но като ги получих ми се видяха едни груби и твърди, и ги отписах. Сега с въжето и гумата си сложих една на десния крак и ме изненадаха приятно. Супер удобни са, стягат и не са изобщо твърди. Мога да ги слагам и когато тренирам с тежести.

Ню, дръж ме в течение кои марки ти харесват, да купувам наготово.  Mr. Green Много обичам да изхвърлям вещи... Mr. Green...приятна чистка.  Mr. Green

Вив, то че ми хлопа дъската-хлопа, ама чак пък толкова... Mr. Green  Hug Аз просто защото ми е част от сутрешната рутина-тренировка, душ, шейк, кафе, тишина, всички спят.....та затова, не че ми е тумнал блендера... Mr. Green ( не знам дали сте го чували този лаф... Mr. Green )

# 734
  • Мнения: 10
След операцията на майка ми (на става и глезен - поради счупване и износване на междукостното вещество) - започна прием на желатин, комплекс от витамин B и магнезий. Към момента вече не чувства болки.

Общи условия

Активация на акаунт