Бебешката количка - цяла наука за второ висше №30

  • 70 409
  • 707
  •   1
Отговори
# 615
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте момичета  Simple Smile

Някой някакво мнение за тази количка - http://www.amazon.co.uk/i-Safe-System-Friend-Stroller-Complete/d … 9CR6GKE0X25SZKV2P
Или поне нещо за марката..

Благодаря предварително!  bouquet

# 616
  • София
  • Мнения: 44 120
Има отзиви, в линка, който си дала, отвори още няколко колички на фирмата, прочети и там отзивите. Виж и по други сайтове. Предвид, че май тук не се продават надали ще намериш мнения.

# 617
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Има отзиви, в линка, който си дала, отвори още няколко колички на фирмата, прочети и там отзивите. Виж и по други сайтове. Предвид, че май тук не се продават надали ще намериш мнения.

Четох ги отзивите.. и аз се съмнявам да намеря други, освен тях, но реших все пак да попитам.
 
Мерси все пак Wink

# 618
  • София
  • Мнения: 7 645
напиши в амазон търсачката isafe и виж и други цветове на тази количка и чети и там мненията.
Мненията в амазон са специално за този точно артикул, може за другите цветове да има повече мнения!

Аз лично не бих си купила количка, чиято материя не мога да пипна, не бих купила и количка, за която не съм сигурна колко дълбок е сенника.
А и като една редовно пазаруваща в амазон мога да кажа, че не винаги информацията за килограмите и мерките на даден артикул са съвсем верни!

Късмет и каквото решиш ти пожелавам да е най-доброто решение за вас!

# 619
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639

Късмет и каквото решиш ти пожелавам да е най-доброто решение за вас!

Благодаря ти много!
Мен точно това ме спира, че няма къде да я видя на живо, за жалост..

Имам доста време за размисъл. Ще продължавам и да ви чета  Blush   bouquet

# 620
  • Мнения: 2 289
Здравейте, виждам, че има много теми, но като тръгнах да търся из тях и се загубих. Видях,че е имало въпроси, подобни на моя, но отговор не намерих.
Моля някой с Лорели Луна 3-1 да изкаже мнение. Много благодаря предварително.

# 621
  • София
  • Мнения: 44 120
christiana_
За колко е дълбок сенник и т.н. има клипчета в ютуб.
Но за пипването, бутането и виждането на живо... няма как , ако не се продава в бг и по същата причина надали някой ще се яви с мнение от първа ръка в тъзи тема. Иначе са голяма шарения моделите, има веселяци.
Има и други англ. сайтове, в които ги продават, не само амазон, в повечето има мнения от потребители... но ест  оценката зависи от много неща, от лични очаквания, от начин на ползване и т.н.
Мисля, че това им е официалния сайт и би трябвало да е коректент откъм размери и кг. http://baby-travel.uk.com/

# 622
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Angel_Dust изгледах всички възможни клипчета в ютуб.. не че има много.
Иначе гледахме и другите сайтове, но уж се насочихме към амазон, че ако има проблем с парите, биха ги възстановили. Или поне до сега ако сме имали проблем, са възстановявали всичко.
И парите все пак не са малко.. та ще го мислим по-нататък.
Мен точно шаренията ме привлече. Много свежа ми се видя..  Blush
Не знам защо тук при нас - всички ми се виждат доста еднакви модели и все едни и същи цветове..
Но пък друго си е да се пипне и види на живо  Simple Smile

Иначе загледах и моделите на mothercare, тях поне може да ги видиш, някой, било и в София.
Понеже предпочитам да е комбинирана количка и да е по - компактна, че нито вкъщи имаме много място ( за различни кошове), нито в колата..


Happy days една позната има Лорелито. Тя честно казано много си я хвали. Бутала съм я няколко пъти и върви добре, но нищо друго не мога да кажа. За тази си цена, май си е добре, но не съм много компетентна на тема колички  Peace

# 623
  • Мнения: 2 289
Мерси, аз гледам и на Mothercare, понеже търся трансформираща се.  Peace

# 624
  • Мнения: 1 452
Brayda благодаря ти!   bouquetИзключително изчерпателен и лесен за разбиране отговор! Ако нещо се подвоумя ще те тормозя пак

# 625
  • Мнения: 1 831
Моля,препоръчайте ми лятна количка .В момента съм с Tutek ,но тежи.Супер съм доволна ,вози леко ,маневрена е ,ама ...тежи.Детето вече също.Направо останах без кръс.Мн харесвам тея Cossato,но не знам дали са удобни понеже гледам ,че крачетата все висят,а и честно казано толкова пари за лятна количка не ми се дават.АКо знаете и сайт от където мога да взема по-евтинка,ще съм благодарна много.  bouquet

# 626
  • София
  • Мнения: 44 120
А колко пари ти се дават?

# 627
  • Мнения: 1 831
Към 200-250лв .Гледам в Amazon i Asda но не идват май по евтини

# 628
  • Мнения: 2 289
Защо не видиш в OLX, или не искаш да е ползвана?

# 629
  • Мнения: 1 831
Защо не видиш в OLX, или не искаш да е ползвана?
гледах ,до сега се рових там.Но някак си не намирам нищо,което да ми грабне окото,те и са повечето мн остарели модели,говоря наистина стари колички

Общи условия

Активация на акаунт