МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 102
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Какви пари искат? Някъде в новия град е, ще имате ходене до плажа.
като пари е сносно...за 5 нощ. следата на юли 282лв. за трима.Но ако е далече...на картата не изглежда толкова...

# 16
  • Мнения: 768
Не знам точно къде се намира, но при всички положения 15-30 минути ходене. Чакай, ще ти пиша на лични.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Ще го мисля,мерси! Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 2 820
В центъра на новия град е. За средата на юли е добре!
Двата плажа са ви на равно разстояние.

# 20
  • Мнения: 315
Здравейте,  на моето семейство много ни харесва Несебър. Миналата година пак почивахме в Несебър и сега отново сме в същия хотел, за 9 нощувки. Хотела е супер и храната също, до плажа е и сутрин гледаме морето. Спокойно е. Препоръчайте ни ресторантчета да разнообразим.

# 21
  • Мнения: 13 627
Здравейте,  на моето семейство много ни харесва Несебър. Миналата година пак почивахме в Несебър и сега отново сме в същия хотел, за 9 нощувки. Хотела е супер и храната също, до плажа е и сутрин гледаме морето. Спокойно е. Препоръчайте ни ресторантчета да разнообразим.
Кое е хотелчето от което сте доволни?

# 22
  • Мнения: 315
Хотел Капри,  малък хотел е и наоколо няма движение с коли. Персонала е ок,  много бързо ни обслужват в ресторанта. Има обедно меню и нормални цени.  Аз си падам по готвената храна. Има басейн,  че малката и моя обичат да си плуват.

# 23
  • Мнения: 2 820
Хотел Капри се намира до Бейовете на Милен Велчев. Това изобщо не е в Несебър, а на 2 км от него най-малко.

# 24
  • Мнения: 315
 Води се новата част на Несебър. В стария Несебър няма хотели с басейни, а пък тук ни е добре. Той Несебър не е толкова голям и пеша,  и с кола,  и с автобусите на два етажа се стига навсякъде.

# 25
  • Мнения: 2 820
Абсолютно си права. Сега така му казват - кв. Черно море, уж Несебър, за да си продават по-лесно и имотите, и да си предлагат стаите.  Щом ви устройва, добре, но за пеша си е доста далеч. С кола и автобус - става.

# 26
  • България
  • Мнения: 490
Замисляме почивка в Несебър за първи път.Какво ви е мнението за този хотел http://grabo.bg/liato-v-nesebar-08f78?affid=4273,близко ли е до плажа на Слънчев бряг?Препоръчайте ми ресторанти с вкусно готвено за обяд и рибни за вечеря?Може и на лични.Имам въпрос и за аква парка,видях че имат намаление на билетите от 15ч,та въпроса ми е за 3часа може ли да се обиколят всички пързалки и атракции?Всякаква информация ми е полезна.

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 714
Все още не сме решили окончателно за Несебър, но и аз бях чела, че няма нищо общо с предишния Несебър... приемам всякакви предложения за някои по-спокойни места. Но основният ни проблем си остава къде да държим ценностите, в случай че сме само двамата.
С моя мъж като бяхме гаджета имаме две морета.Златата сме ги оставяли в родния ни град.А на плажа сме се примолвали на някой до нас да ни наглежда багажа за малко, докато сме в морето.Но тогава като че ли се имаше повече доверие на непознати.Сега никой не го интересува нищо.Като се появиха децата сме носили вече и камери, скъпи фотоапарати, пари..., но винаги един е оставал на брега и сме влизали по сами.

# 28
  • Мнения: 343
Някой знае ли кой от хотелите на Сол Несебър Ризорт е най-близо до аквапарка? Благодаря!  Hug

# 29
  • Мнения: 2 820
Замисляме почивка в Несебър за първи път.Какво ви е мнението за този хотел http://grabo.bg/liato-v-nesebar-08f78?affid=4273,близко ли е до плажа на Слънчев бряг?Препоръчайте ми ресторанти с вкусно готвено за обяд и рибни за вечеря?Може и на лични.Имам въпрос и за аква парка,видях че имат намаление на билетите от 15ч,та въпроса ми е за 3часа може ли да се обиколят всички пързалки и атракции?Всякаква информация ми е полезна.

Много са близо балконите на стаите, което ме навежда на мисълта, че стаите са малки. Разположен е в централната част на новия град, на равно разстояние от 2 плажа.

Общи условия

Активация на акаунт