МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 089
  • 177
  •   1
Отговори
# 135
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
То е хубаво преди да се казват минусите да се помисли дали ги няма и в мястото което възвисяваме. Peace Иначе там в началото си е кошмар просто.Ако трябва да съм честна най ми допада южния плаж на Несебър,но в частта където са дюните.

# 136
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Децата са пречка на плажа ли?  Shocked На северния е забранено за деца така ли? newsm78 Плюскането там липсва?Или пияните туристи?

 smile3501 202uu

И ние ходим в близост до дюните на южния плаж, даже след тях в посока Равда.

Човек като е отседнал в новия град на Несебър, няма да извърви целия плаж на Слънчев бряг, за да избегне водораслите. Ходим винаги от 30-31 юли/1 август и водораслите си ги има с купища, тъмно зелени, гадни.... много ми е гнусно да мина през тях, за да стигна до по-чиста вода.

# 137
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Олееее, момичета, тез снимки от южния плаж от сега ли са? Почвам да се чудя къде съм тръгнала...... Има ли там изобщо свободна зона? Досега съм била на Китен, Албена, Поморие и такова чудо не бях виждала  #Crazy newsm78

# 138
  • Мнения: 2 815
На Южния плаж в момента е страхотно. Срещу 10 лв си на голям чадър 2-3 ред. Водата е чиста и е много хубаво. Не съм чувала крещене. Ние също сме с малко дете.

# 139
  • В реалността
  • Мнения: 214
Моля да си кажете мнението за плажната ивица около Шато дел Марина - виждам, че има в ляво като заливче по-широка ивица и в дясно, където май се води Южен плаж на Несебър, след дюните. От google maps гледам. Като че ли е по-незастроено и се надявам да е спокойно. Важно ми е да е сравнително чисто - без канали Naughty и да има свободна зона. С две деца сме и един платен чадър не ме устройва изобщо. Ще ходим с кола понеже ще мъкнем чадъри, кофички, пояси...
Иначе ще сме в кв. Аурелия и гледах малките плажчета към Равда евентуално, но там като че ли по-трудно ще се вредим за свободно място. А и сега четох лоши отзиви за плажа на Равда.

# 140
  • Мнения: 48 023
Щом сте с кола, не си губи времето с плаж в Несебър, камо ли Равда! Отидете на централния в Слънчев бряг, широк, чист, плитък, по двама спасители на пост, има големи свободни зони. Единствен минус е паркирането- ще трябва да ползвате платен паркинг, но има редовни автобуси на 10на минути, може да пробваш с тях. Но плаж на Равда не бих си причинила дори без пари да е.

# 141
  • Мнения: 574
Щом сте с кола, не си губи времето с плаж в Несебър, камо ли Равда! Отидете на централния в Слънчев бряг, широк, чист, плитък, по двама спасители на пост, има големи свободни зони. Единствен минус е паркирането- ще трябва да ползвате платен паркинг, но има редовни автобуси на 10на минути, може да пробваш с тях. Но плаж на Равда не бих си причинила дори без пари да е.
Можеш ли да поясниш в коя част са големите свободни зони на плажа в Слънчев бряг. Миналата година като ходихме имаше свободна зона зад шезлонгите, но е много далече от морето и много малки тесни ивици през определено пространство. Като отивахме в 8,30 вече беше пълно с хора до средата на тези ивици, а малко по-късно ставаше толкова пренаселен, че за да идеш до морето почти няма как да минеш между кърпите. Шезлонгите бая празни си оставаха. И в други постове прочетох, че има доста свободна зона дано тази година да е повече.

# 142
  • Мнения: 48 023
Около кея, и в ляво , и дясно, веднага след първите лодки, банани и прочие атракциони,има свободна зона. Горе долу до всеки такъв атракцион има зона. Зад шезлонгите също, разбира се. Но там бе сме били, предпочитам по напред.

# 143
  • Мнения: 162
Много ви благодаря за инфото!
Ние сме от 17 юли. Малко се колебаех защото съм резервирала двойна стая в старата им сграда и се оказа, че тя е доста тясна, а ние сме с две деца едното от което е бебе и ще трябва да е задължително в кошара. Сигурно ще е доста тясно в стаята като се опъне и разтегателен фотьол и кошара, но ще видим. Аз не държа да тичаме из стаята, другите им предложения за настаняване в студио не са ми по джоба. Гледах разстоянието до плажа и искам да ползвам количката защото малчо е тежък и не мога да го нося и 5 мин пеша, камо ли пък и с багаж за плажа. Дано ни хареса Несебър. Ще пиша отзиви като се върнем.

Дано си прекарвате добре вече Simple Smile
С нетърпение ще чакам отзивите ти, че и ние сме се насочили към този хотел!

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 2 441
з Peaceзапис към отзивите за  хотел Каменец! До края на седмицата трябва да потвърдим резервация за там...и приятно и слънчево и от мен!

# 145
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
С удоволствие ще споделя мнението си с вас за х- л Каменец, но се наложи да си сменим датата защото докато се чудех дали да потвърдя, то свършили свободните стаи. Та сега сме от 9 август, платих вече за по сигурно и чакам с нетърпение датата пък каквото ще да е, важното е, че ще сме на море!

# 146
  • Мнения: 770
Нещо за хотел Оазис като инфо да имате?

# 147
  • Мнения: 56
О, юни бяхме имаше си водорасли много.И май имаше.Водораслите окей.Но камъните и мръсотията ми идват в повечко.Но т и това си идва от нас.Хубаво би било всеки да използва кошчетата по предназначение  Peace

Били сте вероятно тук, в началото на плажа, затова имаш такива впечатления:





Обожавам Несебър и отдавна съм го приела с всичките му недостатъци.

Били сме и в началото на плажа, където е много плитко и след хотела. Аз нямам забележки, така че всичко е субективно.

# 148
  • Мнения: 699
Някой може ли да каже къде има паркинг , който е близо до плажа в Слънчев бряг /около кой хотел за ориентир/. Нямма претенции за района , стига да е хубав плажа.

# 149
  • Мнения: 768
Улиците са синя зона, навсякъде може да се спре.

Общи условия

Активация на акаунт