Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 83 739
  • 604
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 697
Привет, вече сме в поликлиниката за следене на бебе, 2 м и половина, и се включвам да споделя моите впечатления.

 Следим се при др Албена Янкова, много съм доволна, много спокойна, винаги адекватно реагира, обръща ни внимание, по много въпроси ни дава информация, професионалист, а явно си и обича работата, защото много търпеливо подхожда. Дано и занапред е така.

Веднъж бяхме и при др Ханджийска, също много симпатична и личи че е компетентна и се интересува от новостите. Много се чудехме при коя от двете да се следим, решихме все пак при др Янкова заради по дългия стаж...

На първо посещение пък дойде др Димова, личи си, че и тя е професионалист, много информация ни даде, аз даже заради нея отидох в поликлиниката, по препоръка на сестра ми. Но явно е доста натоварена и това не ми допадна, стори ми се, че няма време да подхожда индивидуално. Но пък сестра ми е доволна от нея, така че го има и субективния елемент.

Негативно мога да се изкажа за Елени Пападополу, и двете си деца водих на консултация, страшно неадекватни съвети и изобщо преглед като в соца, някакви али бали ми говори, нищо по същество. А каката беше платен преглед 70 лева, каза й да не яде кисело мляко и някакви капки, които на никой не съм чула да действат. Сега ще я водя на друг гастроентеролог, само дето си загубихме времето и пари тук.

Като цяло досега съм доволна от поликлиниката за бебе. Ще споделям и занапред, тепърва ще трупам впечатления.

# 346
  • Мнения: 256
Искам да заведа сина си на преглед при доц д-р Рада Маркова , може ли за мнение как протича прегледа при нея , обръща ли достатъчно внимание, доволни ли сте от нея?
Благодаря

# 347
  • Мнения: 319
Д- р Маркова е най- добрият специалист при който сме били. Няма до сбъркате! Отделя цялото необходимо ви време и преглежда супер обстойно. Само за ориентир големият  ми син на 5г. при преглед заради кашлица, го накара да се съблече и погледна и чурката дали е добре оправена. ( той умря от срам де)

# 348
  • Виена
  • Мнения: 899
Рада Маркова лекува и нашето дете, наистина е много прецизна, държи се приятелски с децата и за нашето дете е удоволствие да я нарича "моята докторка". И това предвид,че детето си има частен лекар в Австрия. Много пъти като сме били в София доктор Маркова ни е помагала и за проблеми, които са били неглижирани от други лекари.

# 349
  • Мнения: 256
Благодаря Ви за отговорите , на 12 имаме час при нея и се надявам и на нас да помогне !

# 350
  • Мнения: 1 554
Здравейте, чакам бебе след 2 месеца и вече взех да мисля за педиатър. Може ли в клиниката да се запише бебе по ЗК? И може ли малко развснение за тези пакети? Благодаря

# 351
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета,

някоя от вас има ли личен телефон на д-р Рада Маркова?
Искам да направя персонална консултация с нея директно, а не виждам възможност през сайта на поликлиниката.
Благодаря предварително! Flowers Bouquet

# 352
  • София
  • Мнения: 5 476
Искам да похваля д-р Радичкова!
 Досега за каквото и да сме отишли,винаги сме получавали възможно най-адекватното лечение от нея,без излишни прибързваници и лекарства.Без да се презастрахова,но и без да поема излишни рискове.
 Вече няколко пъти водя детето при други лекари от клиниката (така се случва) и накрая пак опираме до мнението и консултация с д-р Радичкова и реално тя лекува синът ми и дава най-правилното лечение.

# 353
  • София
  • Мнения: 22 948
На абсолютно противоположното мнение съм за нея. Два пъти се е налагало само да сме при нея и двата пъти останах много недоволна. След последния преглед , се наложи да посетим още двама лекари, които бяха изключително изненадани от начина, по който е предписала приемът на едното лекарство и веднага го смениха.И двата пъти от преписаното лечение нямаше резултат- да не кажа, че се влоши...Да не говорим, че не знае как да се държи с пациентите, благодарение на които си получава заплатата.
 Бих отишла при нея само ако няма при кой друг...

Мога да похваля от сърце - д-р Ленев, УНГ. Винаги е подхождал много адекватно, внимателно и винаги неговите съвети и лечение са помагали при дъщеря ми.

# 354
  • София
  • Мнения: 5 476
sea.sea ,да съгласна съм,че по повод отношението си към пациента може би има какво още да се желае.
Явно не е вашият лекар,при нас на два пъти става така,че само тя успява да улови проблема.Та реших да споделя положителни мнение.

Иначе май и ние ще имаме нужда от УНГ,та благодаря за препоръката,ще мисе е от полза.А много ли се чака за записване на час?

# 355
  • София
  • Мнения: 22 948
Не, всъщност въобще не се чака. Simple Smile Не знам защо така, но не е, защото не е добър. Simple Smile Сега последно записахме от неделя за понеделник без никакъв проблем.
Аз даже приветствам да се обсъждат лекарите, това само би било в помощ на родителите.

# 356
  • София
  • Мнения: 1 783
Здравейте, момичета,

някоя от вас има ли личен телефон на д-р Рада Маркова?
Искам да направя персонална консултация с нея директно, а не виждам възможност през сайта на поликлиниката.
Благодаря предварително! Flowers Bouquet


consento.bg
Можете да се консултирате по телефон, или писмено.

# 357
  • Мнения: 697
Има ли някой с опит при детския гастроентеролог Иван Янков? Искам да заведа голямата ми дъщеря, която 7г на гастроентеролог и тук ми е най удобно, но преди няколко месеца ходихме при др Пападополу и съм изключително недоволна, 80 лв да слушам общи приказки от детско списание.... Та сега се чудя да пробвам ли и с др Янков или да търся детски гастроентеролог на друго място...

# 358
  • Мнения: 1
Здравейте! След няколко месеца очакваме бебче и от 1-2 места ми препоръчаха Поликлиника България и техният абонамент за новородено. Отидох на място на информация и това, което ми казаха вчера (12.01.2020) е, че абонамента за групова практика поне за новородено (не знам за другите) е 439.00 лв на година. Други места не са ми препоръчвали овен Правителствена болница, която ни е през 1 блок разстояние. Ако някой може да даде мнение, ако е ползвал груповата практика за новородено в Поликлиника България или има инфо за педиатрите в Правителствена болица ще съм признателна, ако сподели. Благодаря ви! Simple Smile

# 359
  • София
  • Мнения: 22 948
Дъщеря ми е там, откакто се е родила, въпреки че тогава нямаше абонаменти. Имат си, както положителни, така и отрицателни страни, но специално от профилактичните прегледи съм доста доволна.

Общи условия

Активация на акаунт