Ето лятото дойде, хайде, АВГУСТИНЧЕ, на море!

  • 35 126
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 616
Мислех,че съм се записала в темата,ама 2 дни едно известие няма,викам нещо е станало Grinning Попитах педи за витамин Д-то-и той каза,че няма такова нещо,даже помагало за зъбките.Излиза ни 3ти долен,от 3 дни сме с 38 градуса,вечер му давам Панадол.Отделно Дентокинд и Шуслерови соли 3...с първите 2 нямаше такива проблеми...

# 31
  • Мнения: 1 390
С тия известия да не съм объркала аз нещо?! На мен ми излизат, ама откъде да знам Simple Smile Я някой по-запознат да каже, ако трябва да се направи нещо специално.

Ymemansi, бързо оздравяване ти пожелавам. Ако искаш за подсилване на имунитета, аз пиех биозин мама докато бях бременна и съм доволна, не съм боледувала.

Дребното се счупва да обикаля дивана, върти се, избутва се и по всякакви начини се опитва да падне, но като го сложа на земята не мърда и реве.  newsm78 хммм....  тия дни му е най-любимо да се вдига на облегалката за ръце, тя е по-дебела, и да се опитва да изпадне. Вече не мога да го оставям сам на дивана, постоянно трябва да държа краката. Половин час вече не мога да си напиша поста Simple Smile

# 32
  • Мнения: 616
Не,аз си мислех,че съм писала-тогава автоматично се появяват,ама нещо явно не съм успяла  Laughing
Вчера бяхме и на ДК-качили сме 1см и минус 100 гр....,което предполагам е нормално като вече е постоянно в движение,а и тия дни не яде ,заради темп.
Щях да ви питам вашите бебоци лазаят ли насън  Laughing
Две поредни вечер много се смея-първо почва да се върти,застава по корем и автоматично тргва да лази към спалнята(кошарата е залепена) и се плиоска върху баща си и заспива  Heart Eyes много е мило..
А миналата вечер(само да доуточня ,че на моето дете винаги му е топло като на баща му),в най голямата жега решихме да пуснем малко вентилатора към нас,не към кошарата,че сме на таванско жилище,жегата е огромна,та приспиваме го само при нас,оставаме го в кошарата,нашия като се ядоса ,че не е на вентилатора,докато спи тръгна да лази по спалнята ,седна баш пред вентилатора,почна да се клатушка,падна на страни и продължи да спи   Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 740
Олееее колко сладко Simple Smile хе хе такива са образи сега Simple Smile От както се е родил все си мисля, че искам да имам нон стоп камера в очите и да записвам абсолютно всичко, че сигурно ще го забравя. Всяка сладка физиономия Simple Smile звук и прочие Simple Smile .

Иначе моя хубавец лази по скоро в просъница и то май когато го мъчат зъбки. Тогава се и върти от корем по гръб. Не е напълно буден, но и не спи. Като се разбужда също почва едно лазене и редовно главата му дрънчи в стените на леглото му. Скоро махнах вече обиколниците т.к. е топло и той вече изтръгна цели три връвки с който се връзваха, та няма и как да ги закрепя. Рядко пада вече така че да си дрънне главата, както в началото. Само това в просъница дето челно се удря, но не е толкова силно...само на звук го докарва Simple Smile и другото, че без обиколник често биберона изпада през решетките. Но пък аз вече не се впрягам да го мия след всяко падане Simple Smile
Ей го на сега голям сън му удари това дете, значи следобед няма да спи много, защото 2 часовия сън си го прави сега. От около 11 спи и още не се е събудил. Вече прави един 30 минутен и един 2 часов или повече, но по кое време си е според деня.

# 34
  • Мнения: 1 073
Коригирам се - зъб няма пробил Simple Smile Направих теста с металната лъжица - не дрънчи. Но се вижда, че е там и тябва да изкочи всеки момент май Simple Smile
Дани, аз пия от 3 седмици Биозин Мама и ми помага, но няколко дни го забравях сега и ето резултата е налице. Иначе днес май съм пушка вече Wink

# 35
  • Мнения: 1 390
При нас зъба не се вижда (лесно), но дрънчи Simple Smile И перфорира Simple Smile

Големи са сладури наистина Simple Smile Преди няколко дни намерих дребния сутринта провесил краката през перилата на кошарата, голям сладур беше. И ми се хили Simple Smile Но това е само сутрин, през останалото време реве в кошарата.

Приспахме се, стоварих го в леглото, да видим колко ще спи. В краен случай пак в количката и така.

# 36
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Моя пълзи насън в кошарата, и се удряше в рамките й, поради, което сменихме дървената с платнена кошара.

# 37
  • Мнения: 1 390
Днес сме шампиони, два часа и половина следобеден сън! Събуди се след един час сън в леглото и го преместих в количката да си доспи. Очаквах макс половин час, затова не го върнах обратно. И накрая цял следобед аз лежа на дивана, чета за едни орхидеи в нета и не смея да мръдна, да не би да се събуди Simple Smile ефектът е, че искам още една орхидея Simple SmileSimple SmileSimple Smile сега ще излезем да видим малко свят, че не ме свърта вътре вече.

# 38
  • Мнения: 97
Здравейте, не съм писала тук откакто бях бременна и се извинявам, че нахлувам така, но съм много притеснена. Синът ми е на 10месеца развива се нормално, много енергичен и не седи на едно място. От два дни прави нещо много странно. Когато нещо се развълнува, радва или ядоса си отваря устата и се разтреперва, като го повикам по име се обръща и започеа или да се смее или пак нещо да си мрънка и ядосва. Преди малко го направи пак, но си отваряше и затваряше устата и все едно нещо го издразни и пак се разтрепера от яд. Чух се с педито, защото сме извън града и каза че е нормално, но мен много ме плаши. Дали ви се е случвало. Страх ме е да не е някакъв гърч или пък просто да е от зъбите.....има 5.
Благодаря!

# 39
  • Мнения: 1 390
Здравей! Не ми се е случвало дребния да прави такова нещо. След като педиатъра е казал, че е нормално, сигурно е. Но една идея - ти или мъжа ти да сте показвали такова поведение пред дребното? Моят син като се развълнува издава един супер странен звук все едно се задушава. Звучи ужасно стряскащо, но всъщност аз издавам почти същия звук когато се стресна, а той ми дава достатъчно поводи да му демонстрирам Simple Smile Така че може да копира поведение.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 924
 Честито на проходилите! Гледам зъбки коментирате.. нещо ефикасно? На това спокойно дете, което не можеше да плаче зъбите ми разказаха играта. Долните ок, но горните са ужаааас. Не може да се наспи милия и само давам камилия, осанит, мажа и пак като влезе в криза няма спасение. А не се ли наспи... не е добре хахах предполагам всички знаете

# 41
  • Мнения: 519
Чак пък гърч. ....недей така, мн страшно звучи това предположение....сигурно е някаква бебешка форма на вълнение. Надявам се! Беба не е правила така, но то всяко хлапе е със собствена програма.
Зъбите.....и аз съм безпомощна. Ще търпим и ние и те и това е май.
Момичета, ако има някой, който е минал на четирикратно хранене, може ли да споделите някакъв режим в общи линии. Искам да пробвам беба, мисля си, че ще се храни по-добре. Онзи ден прескочи едно хранене заради развален (от самата нея) график и всичкото останало папу си го изяде....

# 42
  • Мнения: 1 390
Хех, четирикратно, ние минахме на нещо като шест-кратно hahaha сутрин млякото, после лека закусчица, после обяд, следобедна закуска, последните дни давам лекичка вечеря - супичка и после последното мляко Simple Smile Втората закуска и вечерята са в съвсем малки количества, но с тенденция да сменят млякото някой ден.

Аз мажа с калгел, хамомили и други хомеопатични не използвам и не смятам, че имат кой знае какъв ефект. За щастие все още спасяваме положението с калгел, гушкане и понякога храна. Ще видим горните като започнат да излизат как ще е.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Бяхме и ние за кратко с 4 хранения. В общи линии беше на 4ч.след обяда 4,5 - 8,12,16:30,20:30

# 44
  • Мнения: 438
Ние сме на четирикратно: 8ч-мляко 240 мл (скоро ще заместя със закуска) ,  12.3 - пюре 200-220, 17 - следобедна закуска 200-220, 21- мляко 240. На мен ми се струва малко малко,  но пък всичко се изяждА.  Преди товА имаше едно мляко в повече и обядА не се одобряваше особено.

Общи условия

Активация на акаунт