Забременели след инвитро - тема 11

  • 32 283
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Теди, стискай кълки да си подържиш още бебка на топло.
Бени, пази се и успех до термин.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 311
Здравейте и от мен, да се запиша в новата темичка  Hug

Добре дошли на новите мами, видях, че има доста, пожелавам всичко да е наред до края.

Дани Вени не мога и да предположа колко ти е кофти, поплачи си, може би така е трябвало да стане и е имало защо. С нови сили след това напред.

Бени, браво за хубавите новини, сега почивка вкъщи.

Кей, не се ядосвай за глупости, моята свеки като е всеки ден тук сега, че ми помага за малкия, и направо е  ooooh! гледам да не се връзвам много и готово, иначе всяко нещо щеше да ме дразни

Зу, Бистре, ще стискаме палци другата седмица.

 Зу, на теб има ли кой да ти помага с малкия и бебетата. Мен взе да ми става доста притеснено как ще се оправям, че моят си е почти бебе още, трябва му много внимание, а гледам, че са горе-долу на една възраст с твоето по-голямо детенце?

Аз днес бях на ЖК при Ташков, освен тонове друго не правихме, но каза дата за секцио 9.07, а мен това ми се струва твърде късно, предвид не дотам добрите ми доплери, не знам как ще устискам дотогава. Ще трябва да ходя задължително при Сигридов да се съгласувам с него, но това ще е чак след 29ти. Дано поне дотогава всичко е наред.

# 32
  • Мнения: 1 368
Eстлар, благодаря за новата тема!   bouquet Дано се напълни с много бременни мами и живи и здрави бебчета Hug

# 33
  • Мнения: 1 091
Бени, радвам се, че са ви изписали. Нека бебка сега да си кротува и расте още  Hug.

Теди, хубави новини  Hug.

Зу, верно ще е весело при вас с малък батко и две бебки. Дано имаш малко време после, поне да ни кажеш как е лудницата  Crazy.

# 34
  • Мнения: 553
Рибче, Грация, при мен веселбата ще е пълна. Нямам на кого да разчитам за помощ. От септември мисля баткото да го записвам на ясла. Ако обаче през седмица е болен и носи вируси вкъщи,съответно разболява бебетата или мен,ще го спра. А като го спра не знам какво ще правя. В началото таткотп ще е вкъщи,докато видим как тръгват нещата. Мислих за помощноца да взема, но финансово пък хич няма да издържим.  Та това е моят вариант- ясла и детето да е здраво и борбено!

# 35
  • Мнения: 42
Здравейте отново дами, азпреди време тъкмо се записах и започнаха едни проблеми с един прещипан нерв от дясно на хълбока, адски болки. Лежах 5 дни в Надежда, докторите си мислеха, че са усукани яйчници от стимулацията или бъбречна криза, тъкмо сеоправих и на 12 май ме изписаха и след 5дни се почна пак та така до началото на юни, но слава богу се оказа нерва и след окоо 20 безсънни нощи, защото ме заболяваше като легна болката премина от самосебе си. С бременноста всичко е наред бебоците са добре ,вече съм 14 седмица, минах и първата Фм, при д-р Игнатов, прегледа трая 1 час, през който докторът не обели и една дума, само накрая каза че всичко е наред и за 16 седмица да отида пак на Фм за сърчицата на бебенцата. Записах се за консултация при д-р Димова в Надежда. Ако може да ме добавите с термин 21.12.2015г. За сега се видя едното бебенце момченце, но другото не знаем какво е още. Това за сега, че майсе поолях.

# 36
  • Мнения: 283
 Ето ме и мен   afwitch  
 Естлар   bouquet
 Бени, много се радвам  Hug сега почивка и само положителни мисли  Naughty
 Зу, не остана , малките да потърпят още малко  Simple Smile

 Еххх тези свекита добре, че са те да ни вдигат кръвното  Simple Smile аз уж нямах никакви грижи с нея, но сега изобщо не се сеща да се обади и да ни попита как сме.  Заради предишната ни ранна загуба на бебчо сега не иска да говорим за нея, много студен човек, а камо ли за покупки, много ме депресира това. Добре, че е моето семейство са наблизо и вчера даже харесахме някои неща за дреболина  Simple Smile да са ми живи и здрави.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 311
Записче само.

При нас няма нищо ново,  всичко си е наред: пу пу

# 38
  • Мнения: 2 501
След малко ще ходя на тонове, дано всичко е наред! Времето е с мен - хладничко, идеално!

# 39
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
И аз да се цопна в новата темичка, че да не ви изпускам.

Естлар, благодаря за оформление, моля те сложи ни с моята пуканка на първа страничка бебе Вая, родена на 03.06.2015  smile3541


Момичета, хич не пиша тук вече защото сме на режима на малката шефка, който е абсолютно известен само на нея. И ви чета само през телефона, а там ми е много трудно да пиша.

Мислех си, че изпитанието ще е самата бременност със зацапването в началото, с постоянните контракции и всички други неща, които ме плашиха. Обаче откакто се роди малката разбрах колко още неща не знам. Но пък като ми се усмихне направо забравям всичко останало. Вчера ни беше първия преглед при педиатъра и засега само на кърма успява да качва, колкото трябва.

За себе си се опитвам да продължа да водя някакъв социален живот, дори успях да изляза два пъти да се видя с приятели  Whistling Малко е стресиращо да бягаш между кърменията и да молиш приятели да се видите максимално близо до вас, но пък те за това са приятели  Crazy

Та така, момичета - чета ви инкогнито и като се сетя, че и аз доскоро все още бях бременелка направоооо ми е като в сън.

Хубав ден на всички мами!!!  Flutter

# 40
  • Мнения: 2 501
Ох, Фиорче, само като помисля, че скоро нашата доайенска групичка ще я отвлекат извънземните и ми става много мъчно, така свикнах с вас тези месеци!
Ето и сватята - ни гък, ни мък, а зет имам при нея, мисля го, дали добре се грижи за момчето ми ...

# 41
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Кейче, ние винаги може да си спретнем и друга групичка ча вече родилите и от време на време пак да споделяме и радости и грижи Simple Smile Първа усмивка  Heart Eyes, пъпчето, кърменето, коликите и тн. И аз свикнах с вас, толкова сте ми мили  Hug

Зетя е добре със сигурност Simple Smile с едно знам какво е, ама с две направо ми е хикс  Crazy дай малко въздух на сватята, то за цял живот сте си обвързани вече  newsm62

# 42
  • София
  • Мнения: 23 165
извънземните връщат отвлечените много бързо, някъде към първия месец, след 10 някъде пак отвличат, като започне да щъка детето.
като мине първоначалния стрес, поолекнат коликите и всички се поуспокоят, бебето започва да спи по много. е тогава има време и за висене из форуми, за поспиване, че дори и за посвършване на разни домакински работи.

# 43
  • Мнения: 2 501
Бамби, викаш, не всичко е изгубено!  Hug

# 44
  • Мнения: 312
Да се наместя и аз в темата, Естлар благодаря
Зу прекрасна новина, не остана, в понеделник ще гушкаш сладки бебоци.
Бенито честито изписване, лека до края

Това с гаденето няма оправия, утре влизам в 12 г.с  и се надявам да ми поолекне малко, но като цяло съм като парцал.
Моето свеки е душа човек, верно че е малко далеч и това е от значение, но има един лаф " Свекървата трябва да е с лепенка на устата, ролери на краката и портфейл в ръката"  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт