Юни е любовен и с мирис на море,сбъдва се мечтата ни да имаме дете!Тема 112

  • 26 794
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 319
Росита, благодаря за новата тема! Много е хубава! Пожелавам на всички скоро да изживеят най-голямото щастие! За протокола днес ме навести лелището и имах толкова силни болки, че две но-шпа не подействаха 😔Вече втори месец цикълът ми идва адски болезнено и незнам защо така? Уж дуфастонът помага при болезнен цикъл, та да видим. Откакто започнахме опитите нещо се побърка този МЦ.

# 46
  • Мнения: 1 446
Запис! Мерси  за темата!

# 47
  • Мнения: 741
Добро утро,лейдис!
Някои шефове и днес ни карат да работим,но поне с намалено работно работно време!Можех и да откажа,защото все пак си имам едно малко хулигане вкъщи,от което баба му вече започна да се оплаква,но нали съм Душка Добродушка,ще взема да отида! #Cussing out
Blue_cloud,вярно,че установих,че с такива колежки не ми трябва онова повишение,но пък си беше изгодно.А що се отнася до майстор-създател на темите,мисля че имам още много да уча от момичетата. Peace
Късметлийка,на мен предния цикъл ми беше доста така болезнен,което от години не е било,но пък за сметка на това по-оскъден.Отдавам всичко на времето... newsm78
Моята леличка принципно НЕ я чакам на 01.07(къде е тя,ще ми се види цяла вечност ooooh! ).

Хайде желая ви един слънчев и много двучертичков уикенд!

# 48
  • Мнения: 972
Добро утро,момичета.
Жабурана, чакаме те да покажеш по-тлъста черта. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 49
  • Мнения: 900
Добро утро- аз искам да се оплач, тестът ми от тази сутрин е (-)   Tired. Пускайте палците, ще чакам да ми дойде...

Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 08:07 от shik

# 50
  • Мнения: 215
Здравейте момичета Hug Чета ви редовно,но тъй като при мен нищо не се случва не пиша много. Мисля,че за момента нямам шансове за Б. Имам повечко килца и инсулинова резистентност, които със сигурност пречат. Минавам в режим отслабване и продължавам с опитите пък да видим. Стискам палци на жабурана  Praynig
Успех на всички в темата и дано юни се окаже нашият месец Peace

# 51
  • Мнения: 657
Здравейте мацки!

Росии браво за темата прекрасна е! Дано скоро се напълни с много положителни тестчета и хубави емоции!
Жабурана стискам палци да се насити срамежливката!
ХАйде малко да ви опраша за късмет!

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 52
  • Мнения: 657
Здравейте момичета Hug Чета ви редовно,но тъй като при мен нищо не се случва не пиша много. Мисля,че за момента нямам шансове за Б. Имам повечко килца и инсулинова резистентност, които със сигурност пречат. Минавам в режим отслабване и продължавам с опитите пък да видим. Стискам палци на жабурана  Praynig
Успех на всички в темата и дано юни се окаже нашият месец Peace

Здравей мила не се навивай че всичко зависи от кг ! Искам да ти кажа че и на мен ми бяха казали че заради кг не забременявам е направих си всякакви изследвания които бяха супер!
И за протокола да ти кажа че забременях 90кг! Така че ти пак си поддържай теглото но не мисли че то ти пречи!Успех ти желая!  bouquet

# 53
  • Мнения: 4 954
Аз да се запиша и да кажа чао, че съм в заслужена почивка.

# 54
  • Мнения: 1 943
София, не си съвсем права!
ИР е състояние, което освен с излишни килограми, се характеризира и с увредена функция на яйчниците, често, но не задължително, върви в комплект с поликистоза. Всъщност, човек може да има ИР и без да е с наднормено тегло, както и да е по-пухкав и да го няма (както е било явно при теб).
Това изобщо не е за подценяване.

анастасия, успех!

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Добро утро.
Жабуранче,стискам палци днес чертичката да е яркй и да се вижда и да повлечеш крак.
Аз чакам на 23 лелката,макар да ми иска да излезе в дълга ваканция.
Стискам палци и на другите.
А относно цигарите и аз да се изкажа,че ще ги откажа като забременея.
Не ми е проблем

# 56
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета ! Не сум писала от мнооооого време, но ви чета съвсем редовно.Но Росита направи такава прекрасна тема, че не можеше да не се включа  Hug
При мен  - нищо интересно ..... Не чакам М на 26, а до тогава с ММ отиваме на екскурзия в Лондон, хем така ще мине по-бързо времето до М и няма да мисля за глупости Wink
 
Жабурана , чакаме  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 57
  • Мнения: 215
София, не си съвсем права!
ИР е състояние, което освен с излишни килограми, се характеризира и с увредена функция на яйчниците, често, но не задължително, върви в комплект с поликистоза. Всъщност, човек може да има ИР и без да е с наднормено тегло, както и да е по-пухкав и да го няма (както е било явно при теб).
Това изобщо не е за подценяване.

анастасия, успех!
Нения много си права. Аз нямам поликистоза което от една страна ме успокоява. И гинеколога и ендоно казаха, че трябва да отслабна и тогава нещата ще се наредят. Има жени на които кг. не оказват влияние, но тук водещото е ИР. Благодаря ви момичета за подкрепата. Продължавам да ви следя с интерес. 

# 58
  • Мнения: 175
Добро утро Simple Smile ами аз отпадам с положителните тестове за този месец Sad Тази сутрин ми зацапа ( но не тъмно , а май си ми дойде лелището) . Нищо . Другият ще е нашият , но този път започвам с театовете за ову Simple Smile
Пожелавам на всички които НЕ чакат - късмет Simple Smile

# 59
  • Мнения: 657
София, не си съвсем права!
ИР е състояние, което освен с излишни килограми, се характеризира и с увредена функция на яйчниците, често, но не задължително, върви в комплект с поликистоза. Всъщност, човек може да има ИР и без да е с наднормено тегло, както и да е по-пухкав и да го няма (както е било явно при теб).
Това изобщо не е за подценяване.

анастасия, успех!
Наясно съм с това и не го подценявам просто исках да кажа че не винаги проблема се крие в кг! Естествено че трябва да се грижи за здравето си просто да не го отдава само на кг! Все пак както каза и ти кг не винаги са индикатор за проблеми! Peace

Общи условия

Активация на акаунт