Юни е любовен и с мирис на море,сбъдва се мечтата ни да имаме дете!Тема 112

  • 26 810
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Килограмите не винаги са фактор.Аз съм  слаба-43 кг и съм висока.Но миналата година за спонтания аборт причината беше хормона.Но това се разбра в последствие.

# 61
  • Мнения: 1 943
Да, но тя вече е диагностицирана с ИР, така че - проблем явно има и килограмите са част от него. Може и да няма кисти, но ИР все пак да пречи на яйчниците да работят нормално.
Peace

sunshine09 - хормони всякакви Wink Не всеки хормонален дисбаланс има оношение към килограмите точно.

В случая става дума за нещо конкретно - инсулинова резистентност, с която Анастасия се е сдобила, която ИР пречи на яйчниците и се овладява с хапченца и регулиране на теглото Simple Smile

# 62
  • Мнения: 214
Запис и от мен. Роси   bouquet Прекрасна тема.
Пожелавам да има само хубави новини и ако може по-скоро. Hug

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Да да така е Нения.
Не винаги килограмите са проблем.
Айде Жабуранче,не ни дръж в напрежение,прави теста и го пусни да оплакнем окото

# 64
  • София
  • Мнения: 1 676
Успех на всички! fingerscrossed

# 65
  • Мнения: 1 487

А относно цигарите и аз да се изкажа,че ще ги откажа като забременея.
Не ми е проблем

Тогава защо не се опиташ да ги откажеш преди това. Мисля, че не е нужно  да обяснявам за вредите от тютюнопушенето и яйцеклетките. Аз също съм бивш пушач и точно защото не ми беше проблем да ги спра го направих. Момичетата, които са страсни пушачи до някъде ги разбирам, че им е по-трудно.

Жабуранче, стискам много палци. Вижда се чертичка и розовее,  така че по-скоро не е изпарителна. Следващите дни искам плътна чертичка Wink
Анастасия, правила ли си фоликуметрия? Взимай мерки, пий си лекарствата и с диета ще се нормализират нещата. Дано и резултатът не закъснее Simple Smile

# 66
  • Мнения: 385
Здравейте! Simple Smile
Роси,благодаря за новата тема,много ми харесва!   bouquet
Жабуранке и аз виждам втората чертичка,стискам палци и чакам втория тест да е категоричен "+"!
Шик,съжалявам за теста!
Жожо  Hug
Джинждър,дано те пропусне гостенката поне за 9месеца!
Анастасия,следвай препоръките на д-ра и съвсем скоро ще имате успех,сигурна съм!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Добро утро и честита ни нова тема! Росита   bouquet

jaburana, fingerscrossed

Успех на всички тестващи през уикенда!

# 68
  • София
  • Мнения: 170
Добър ден,момичета Wink
Така хубаво се наспинках,още не мога да се разсъня Laughing

Жабуранке,и аз виждам бледнушката,стискам палци да стане ясна в следващите дни Hug
Шик,съжалявам за теста,дано скоро да видиш двете чертички Hug
Жожо,дано другия месец да е вашия Hug
Прекрасен ден на всички и чакаме няколко  EFP

# 69
  • Мнения: 4 696
запис и от мен в новата темичка!
Жабурана, палци и от мен!

# 70
  • Мнения: 215
Анастасия, правила ли си фоликуметрия? Взимай мерки, пий си лекарствата и с диета ще се нормализират нещата. Дано и резултатът не закъснее Simple Smile
Не не съм правила, но сериозно се замислям. Скоро служебно се преместихме да живеем в друг град и още не съм се ориентирала към гинеколог. Иначе правя тестове за уволация. От този месец мисля да включа и мерене на температура и когато намеря свестен гинеколог да го посетя за фоликуметрия. Дано да съм на прав път. И аз се чудя от къде да го подхвана. За сега редукция на теглото и ИР са ми приоритет в борбата за едно бебче.

# 71
  • Мнения: 1 487
Анастасия, ако скоро не си пускала половите хормони, ги пусни и го съчетай с преглед при доктора, когато го избереш, за да видите как са фоликулчетата в първата фаза. В кой град си, момичетата може да препоръчат някой.

# 72
  • Мнения: 215
Анастасия, ако скоро не си пускала половите хормони, ги пусни и го съчетай с преглед при доктора, когато го избереш, за да видите как са фоликулчетата в първата фаза. В кой град си, момичетата може да препоръчат някой.
Във Велико Търново съм в момента. Да хормони трябва да си пусна обезателно.Скоро не съм си правила.  

# 73
  • София
  • Мнения: 11 784
Анастасия, ако скоро не си пускала половите хормони, ги пусни и го съчетай с преглед при доктора, когато го избереш, за да видите как са фоликулчетата в първата фаза. В кой град си, момичетата може да препоръчат някой.
Във Велико Търново съм в момента. Да хормони трябва да си пусна обезателно.Скоро не съм си правила.  

Цикъла редовен ли е? На колко дни е? Аз съм (бях де преди да родя ) 54 кг и с тежка ИР. ИР влияе на качеството на яйцеклетките също. Та не само овулация трябва и качествени якйцеклетки, не целим само забременяване а и износване. Wink. Метформин пиеш ли? Пкя може да имаш и без кистички, аз имах, изчезнаха, хормоните перфектни, и след раждането се върнаха кистичките. Мимикрия. Wink. Диета, спорт и метформин, и скоро ще си бременееш.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Голямо затишие тук цари.
Жабуранка се покри да си се радва явно сама.
Аз тази вечер няма да съм с вас,че брат ми и снаха ми ще са ни на гости и ще спът вкъщи.Ще си направим масичка,хапване и пийване.Аз ще наблегна на хапването,че не знам все още как са нещата.Има два дни още,този не го слагам,че почти мина.Тест имам,но не мисля да го хабя.Просто ще бъда внимателна.Сега ви пожелавам лека и спокойна вечер.Ставам да правя салатките,че са ми домашно производство.ММ от как откри че мога да меся и да точа и пиците си ги правя в домашни условия.
Щастлика хайде похвали се с положителен тест

Общи условия

Активация на акаунт