"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 76 тема

  • 34 438
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 964
Здравейте,девреми! Hug Hug Hug

Мериам HugЛили HugРинка HugАлекс Hug благодаря за преведения епизод и субтитрите!

За всеотдайният ви труд!

 


Прекрасен слънчев ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 46
  • Мнения: 181
За всички,които превеждат и пишат в тази тема

# 47
  • Мнения: 3 114
Благодаря на прекрасния Екип, Ринка, Лили ,Алекс ,Мериам!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 11:24 от Maya@

# 48
  • Мнения: 3 219
Алекс, Мерием, Лили,Рина,благодарности от сърце.

Ринка,благодарности и за новата тема. Hug

# 49
  • Мнения: 13 303
Евеееееееееет! На online ми беше тъжно за НиЛо и Фето, шимди за Хюсо.  Sad И той се е влюбил, искал е веднъж поне да победят добрите.  Ама кадер!
Накрая остава СЦ да покажат и жестокото детство на Чичо с баща сатрап и без майка, и...

# 50
  • Мнения: 4 252
Здравейте Елмерчета в събота

Отново Великолепната Четворка newsm20  ни е зарадвала с превода на последния излъчен епизод. Благодаря ви момичета за  безвъзмездния труд чрез който отново ни доставихте радост в съботния ден!

Алекс , Мерием, Лили,Ринка





Отивам да го изгледам, че ми се изтегли вече Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 13 303
Някой беше писал, че Филиз като не я взе Леля на срещата с костюмарите се е обадила на някого.  newsm78 Специално гледах и такъв момент няма.  Peace Само се озадачи от какво ли аджаба я пази Недрет ане.  newsm78 Виж за Фатма съм склонна да се съмнявам, че не случайно предложи лесните пари на Мел.  Thinking Някой и е помогнал галиба да се сети за този вариант?  newsm78 На online не бях сигурна дали правилно съм чула, но сега разбрах, че Мерт благодари на Елиф и Аслъ Денизер.  Peace За Аслъ ми беше колебанието, но съм доволна от този дангалак!  Peace

# 52
  • Мнения: 2 645
Ринка, благодаря за новата тема!

МЕРИАМ„ ЛИЛИ„ АЛЕКС„ РИНКА„

# 53
  • Мнения: 3 219
Привет,момичета!
Чудя се и продължавам да не разбирам защо и след като е арестуван Метин продължава да мълчи като пукал?На какво се надява?Така или иначе е арестуван-срещу него има достатъчно доказателства,че отвлече Йомер,че уби човек-затворът му е гарантиран!Надява се,че Хюсеин ще убие Тайар-е,и?Какво променя за него този факт?Мисли,че ще командва империята на баща си от затвора?Голям наивник е,ако си мисли,че след всичко което направи Йомер ще го остави да си прави престъпленията ненаказано. Sick
С мълчанието си Нилюфер се нареди до скъпия си съпруг-предпочете него и позволи сестра й едва ли не да загуби живота си и бебчето.Дори на делото продължаваше да мълчи Sick SickДостойна съпруга на Метин.Това вече нейното не може да се оправдае дори с глупост-безогледна егоистка.
Интересна беше реакцията на Елван към случващото се-абсолютна индеферентност.Дали актрисата нещо не е във форма,или нещо друго,но определено не показа никакви емоции към нищо случващо се-нито съпричастност към Елиф и Йомер,нито каквато и да е реакция към вестта,че Хюсеин е жив.
И аз си мисля,че Фатма нарочно вкара Мелике в капана-май че Елван и Мелике й намекнаха,че са обсъждали тази възможност.Гаднярка,а защо още я държат да живее в тяхната къща за мен си е загадка.Явно,че може да си изкарва пари,та да се грижи сама за себе си.Ще носи чантички напред назад и ще си живее бей гиби. Joy
За ГГ и Аслъ-  love001Радват и пълнят душата на човек.Страхотни са.

# 54
  • Мнения: 3 114
От декораторката Таджисе
Май имаме подготовка за нечия сватба-Арпел или Елмер

# 55
  • Мнения: 3 219
Майче,нали имаше снимки,на които Ел и Йомер бяха в официални дрехи,но не сватбено облечени,може  пък да са били на сватбата на Пельо и Арда-нали тези двамата си обещаха да се оженят веднага след като Елиф излезе от затвора? newsm78Пък и тези шарении по-скоро пасват на Пельо отколкото на изискания вкус на Ел.Ще видим.

# 56
  • Мнения: 3 114
Илкин от сета днес

От Туита на Ахмед/Арда ,Разбирам,че годеницата му Ойа Унустаси  ще участва в нов сериял -на 24.06 сряда по канал Д/значи конкурент
Цитат
Ahmet Tansu Taşanlar ‏@nineteen0seven  2 dk.2 dakika önce
canım sevgilim, yolunuz bahtınız açık olsun... Kalbim Ege'de Kaldı @OyaUnustasi  https://instagram.com/p/4JhOD0Iq1k/

# 57
  • Мнения: 2 229
Девремки,бурдаим бенде Hug
На мен хленчещия монолог на Хюсо ми звучеше по-скоро като нахъсване за отмъщение Mr. Green Изобщо не ми стана жал за него,ама хич даже Naughty
Нилюто-такова животно нЕма #Cussing out Като избираха рокля на Елиф във болницата,тя се съмняваше,че Хюсо може да е умрял и да я осъдят доживот.Онова циврещото недоразумение се почеса по празната кофа и нищо не продума,После в съда преди решението на съдията гледаше с насълзени очи и пак мълчеше като пукал #2gunfire Направо ме изкара от равновесие Sick А не мога да се съглася,че е глупава или проста.
Аз така на Фатма и Фето не съм се ядосвала.Единият си е откровена простакела,а другия обича по някакъв си извратен начин,но обича,в това съм сигурна Peace
Мелике-истинско добро човешко същество със своите недостатъци Peace
Елван-от серия на серия и вече не я виждам дори,камо ли да ми направи впечатление с каквото и да е Tired А е жалко,защото актрисата съм я гледала като Джеврие и ми събра очите-можеше и тук нещичко да покаже-образа и е благодатен Peace
Арда и Аслъ-ако имаш в живота такъв приятел и сестра,ти си благословен Hug Пожелавам ви го от сърце Heart Eyes
Пельо и Ипеко-дори не ги забелязвам за съжаление ooooh!
За Змеицата-беше тотален хит в кафето със слънчевите очила и в черен ансамбъл-все едно гледам истински гранде мафиозо от Сицилия hahaha Оказа се,че и в търговията с органи е замесена,предчувствието,че е една от най-големите гадняри не ме излъга Naughty Но и тя си има слабост-Филиз.И съм убедена,че СЦ ще я накажат и чрез нея-може би като разбере цялата истина,ще се откаже от майка си въпреки богатството.
Най-много ме изкефи Мерт-на секундата обърна гръб на баща си и положи усилия да стане човек без помощта на Чиче Peace
Мерт-абсолютен сладур и достоен дамат на Йомер hahaha Но ако някой ми намери снимка от момента,в който Мерт казва на Демет: Ашкъм! и погледа на чичото Йо Joy ще разбере защо се смея Laughing
Накрая за ГГ-толкова перфектни и уникални в играта си,че чак забравям,че гледам филм Blush
Отдаденост,безкрайна любов и всяка секунда е мисъл за другия,едно цяло txtloves

# 58
  • Мнения: 1 386


Благодаря ви за превода Hug

Любимият ми кадър в тази серия не мога да го сложа,но е този когато Елиф и Йомер глава до глава говориха с жандармериста,който искаше да изкара Йомер от стаята.Истински сладки бяха.
Много ми хареса Мерт,когато говори в аулата на университета.Дори върнах сцената и я изгледах втори път.Благодарностите към Елиф и Аслъ и думите към Демет ме развълнуваха.
Метин очаквано си мълчи.Той нямаше информация какво става и си се надяваше Хю да изпълни плана.Ако Хюсеин беше умрял може би тогава вече щеше да се пазари.Деде направо разстреля публично чиче,обаче този човек го признавам-не умира!В следващата серия  Тайяр май ще си е здрав и свободен и очаквам някой последен напън-сигурно ще иска да ликвидира или Мфето или Хю,засечката с колите може да е и за Нилюфер.
За първи път от доста серии краят на серията ми хареса и ме обнадежди.

# 59
  • Мнения: 2 229
Девремки,имам една питанка и все забравям да я споделя-Защо Фето държи на всяка цена Хюсо да убие Чиче -това нещо като ритуално отмъщение ли ще да е Thinking
И само затова ли го остави жив newsm78

Общи условия

Активация на акаунт