Добър фризьор в София?

  • 161 425
  • 723
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 56
Да, Лазарина е. Тя е много добър фризьор. Мен лично само цената й не ми харесва.

Къде работи Лазарина, че не разбрах, би ли споделила?

Аз до сега ходя главно в Coco dry bar&more и Stephan - Изток. В Coco перфектна черта прави Милена, за черта определено я препоръчвам. В Stephan Василена до сега не ме е разочаровала. 🙂

# 241
# 242
  • София
  • Мнения: 56
Благодаря ти, mia1! 🙂

А за Пъзел - Лозенец, някой има ли добри впечатления? Детски фризьор.

# 243
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Да, скъпичко е при Ина, но пробвах и на по-евтино, та съжалих. Голямата ми дъщеря е решила драстично скъсяване. Цял живот е била с дълга коса, сега е решила да прави боб. Е, при Ина й записах час за другата събота. На друг няма да я дам за сефтето на късото.

# 244
  • Мнения: X
Къде е сега Ина от Кало-Младост?
Може ли линк към салона или телефон? Може и на лични.

# 245
  • Мнения: 19 527
Може ли някой който е доволен от услугите на салони Капанов да ми препоръча конкретен фризьор на Ботев или на Скобелев?

# 246
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Къде е сега Ина от Кало-Младост?
Може ли линк към салона или телефон? Може и на лични.
На бул. Йерусалим, бл. 54. До метростанция Младост 1.
Намерих някакъв телефон http://bg.near-place.com/kalo-hair-studio-mladost-ul-jerusalim-54-sofia, но не знам верен ли е. Всяка вечер минавам покрай салона и директно на място записвам часове.

# 247
  • Мнения: X
Благодаря, записвам си.

# 248
  • София
  • Мнения: 12 013
Може ли някой който е доволен от услугите на салони Капанов да ми препоръча конкретен фризьор на Ботев или на Скобелев?

Аз дълги години ходих при Петьо Велев на Скобелев. Когато си направи собствен салон, го последвах там. На бул. Прага е.

# 249
  • София
  • Мнения: 89
Гледам Любо е премахнал в профила си всички съвместни снимки от 15-годишния му период на работа с Мърфи. Не му прави чест, защото той всичко дължи именно на Мърфи. Той го е направил фризьор . Но нейсе, пази Боже сляпо да прогледа!
Много лошо впечатление ми направи! Жалко за него!

Лошо впечатление прави това, че даваш мнение за отношения, с които не си наясно.
Дължи на себе си това, което е, не на Мърфи. През салона минаха много хора, но не са всички толкова добри. Да не говорим, че това е личният му профил където той определя какво да има.


Здравейте,

Гледам, че в сайта на салона има Любо. Това друг Любо ли е или същия, който препоръчвате?

# 250
  • София
  • Мнения: 2 063
Друг Любо е.

# 251
  • София
  • Мнения: 89

Благодаря. Имате ли препоръка в кой от всичките салони е най-добре да отида? Не съм била до сега при тях.

# 252
  • София
  • Мнения: 2 063
Аз ходя при Мърфи, където е той в съответния ден. Във всички салони са добри фризьорите. Най- предпочитан от мен е този на ул. “Граф Игнатиев”. Но пак казвам, аз ходя където е Мърфи в деня, в който го посещавам.

# 253
  • София
  • Мнения: 89
Аз ходя при Мърфи, където е той в съответния ден. Във всички салони са добри фризьорите. Най- предпочитан от мен е този на ул. “Граф Игнатиев”. Но пак казвам, аз ходя където е Мърфи в деня, в който го посещавам.

Мерси, записах си за утре на Графа, дано случа на добър фризьор.

# 254
  • Мнения: 3 096
А да препоръчате добър фризьор в салон Венера в Младост 1?

Общи условия

Активация на акаунт