Добър фризьор в София?

  • 158 659
  • 722
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 3 848
За фини кичури в Лозенец, ако държиш да е в този квартал, съм ходила в Nice beauty salon близо до мол Парадайз, ул. Орел.

# 406
  • Мнения: 1 787
С две ръце препоръчвам Поли Ботева, намерих я в темата за блондинки преди година благодарение на съфорумка. Бих казала, че в този салон е царството на блондинките.

# 407
  • Мнения: 1 600
Къде е салонът на Поли?

# 408
  • Мнения: 1 787
Салонът се казва Sis Estetics, в Лозенец, срещу басейна "Спартак". Може да разгледате фейсбук и инстаграм, качва почти всеки ден снимки.

# 409
  • Мнения: 281
С две ръце препоръчвам Поли Ботева, намерих я в темата за блондинки преди година благодарение на съфорумка. Бих казала, че в този салон е царството на блондинките.



Препоръчвам!!!Даже и моята коса я има на колажа Wink)

Поли е уникална, работи много бързо и старателно, вълнува се заедно с мен за всяка нова идея, която ми щукне да направя, косата ми изглежда перфектно, здрава, лъскава -не я заменям тази жена вече няколко години, откакто я открих.

Тя е и тренер, има много награди, печелени през годините Wink)

# 410
  • Мнения: 19 502
Ама само блондинки ли ходят при нея?

# 411
  • Мнения: 281
Ама само блондинки ли ходят при нея?

Нее, но е много добър колорист, а русото е най-трудния цвят

# 412
  • Мнения: 19 502
А, труден. Едно време ватманките и едни жени от определен етнос така хубаво се изрусяваха с кислородна вода.....Отдолу черни корени, вежди черни и рунтави и оксиженирана прическа. То направо омбре си беше.

# 413
  • София
  • Мнения: 3 848
Че то кой в днешно време си прави хомогенен рус цвят, нали трябва да ходи всеки месец в салон поне веднъж? Повечето правят кичури, балеаж, еъртъч и т.н.

# 414
  • Мнения: 5 832
Онзи ден в Лили на касата пред мен имаше една жена с приказно рус цвят, нещо като бежово русо. Но си личеше, че и самата ѝ коса е сравнително светла. Никога не бях виждала изрусена коса в толкова добър вид, направо като копринена беше.

# 415
  • Мнения: 19 502
То русото си иска и зверска поддръжка не само на цвета, но и на структурата на косъма. Иначе косицата става тънка и се къса.

# 416
  • Мнения: 281
То русото си иска и зверска поддръжка не само на цвета, но и на структурата на косъма. Иначе косицата става тънка и се къса.

Така е. Аз съм руса от години, била съм всички възможни нюанси / защото бързо ми о,ръзва/ и понякога се чудя как още имам коса след всичкото третиране. Най-щадящо, разбира се са киручи или балеаж, аз бях  на кичури доскоро и при предпоследното ми ходене на фризьор доооста я изсветлихме (много настоявах) -беше супер, но порасна и много бързо, а аз съм с тъмни корени и да ... сега съм с перлени и леко бежови нюанси, получи се адски красив цвят.
Ноо добрата поддръжка, особено на русото -добър фризьор, правилни продукти за домашна грижи и свеждане до минимум (което аз не спазвам) на топлинната обработка са много важни. За щастие при мен нещата са окей.

# 417
  • Мнения: 11

Търся някого който може да прави толкова финни кичури - повечето ги мързи и ме правят рекламно лице на "Бразди"

# 418
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мърфи прави такива кичури.

# 419
  • Мнения: 2 062
А може ли да препоръчате фризьор, при когото, като отида, да ми даде цялостни съвети каква ми е косата, как да се грижа, какви продукти да ползвам? Защото досега, при тези, при които съм ходила, не получавам такъв персонализиран подход, сякаш и те се чудят какво да препоръчат.

Общи условия

Активация на акаунт