Добър фризьор в София?

  • 158 271
  • 721
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 351
В Студентски град може да погледнете и салон  Intriggue. Според мен доста добре му се получават точно балеажите и омбретата. Аз съм ходила само за боядисване на цяла коса, подстригване и сешоар и останах доволна. Цените според мен са нормални, аз платих 80 лв за всичко, което е доста прилично.

# 436
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте, бихте ли препоръчали салон около зоните/Банишора (София) само за подстригване (не се боядисвам).

Ходих преди в Студентски град, но последния път останах изключително разочарована. В салона на Мърфи съм била - пак беше много зле. Ходих в малък салон до нас (Зона Б5-3), но отново не бях очарована.

# 437
  • Мнения: 1 288
Здравейте отново.
Някой има ли лични впечатления от фризьорите в V&A Glamour Beauty Salon, Студентски град, по-специално от Николета. Салонът ми е опция заради близостта, но изглежда доста кифленско, ФБ страницата им е някак вяла, имат снимки както на много хубави прически, така и на доста чалга- букли. Прическата, която искам няма да е сложна- сешоар и маша, но е за сватба и трябва да издържи цял ден.
Предварително благодаря.

Здравейте отново. Днес с дъщеря ми  посетихме въпросния фризьорски салон и сме очаровани от Николета. Направи ни страхотни прически и определено смятаме, че   намерихме своя фризьор в дългосрочен план.
Приятна вечер!

# 438
  • Мнения: 413
Здравейте, търся фризьор за подстригване на черта, но държа линията да е наистина равна, защото обикновено ходя с изправена коса и при предишно нескопосано подстригване си личеше много, а за естетичен вид дори не можеше да се коментира. Предпочитани квартали са Младост - всичките части, Студентски град, Дървеница, Лозенец покрай Семинарията. Благодаря!

# 439
  • Мнения: 100
Здравейте, търся добър фризьор за подстригване и да прави хубави прически, както и гримьор в районите:Красно село, Манастирски ливади, Лозенец и околните. Благодаря 🙂

# 440
  • Мнения: 3 096
Ultraviolet blue, ходила ли си при Ина от Калo в Младост, салонът ѝ е на бул.Йерусалим? Аз се постригвам веднъж годишно Grinning но ходя само при нея, доволна съм. С чуплива коса съм, но повечето време я изправям с преса.

# 441
  • Мнения: 413
Ultraviolet blue, ходила ли си при Ина от Калo в Младост, салонът ѝ е на бул.Йерусалим? Аз се постригвам веднъж годишно Grinning но ходя само при нея, доволна съм. С чуплива коса съм, но повечето време я изправям с преса.

Не съм, благодаря, намерих адреса и телефонния номер след справка в Гугъл, може ли ориентировъчна цена?

Иначе се заинтересувах и от този салон, с кола ще ми бъде удобен, но не успях да намеря мнения за дамското подстригване: https://alegran.bg/ .

# 442
  • Мнения: 1 349
При Ина ходих преди няколко месеца. 55лв ми взе за  измиване, подстригване и сешоар.  Косата ми е дълга до кръста.
Бях и последна клиентка за деня, сешоара тотално го претупа, но иначе ме подстрига добре.

За салон Intriggue имате ли мнения? Какви са цените за подстригване и сешоар? Гледам много хубави резултати в социалните им мрежи, обмислям да ги посетя скоро.

# 443
  • София
  • Мнения: 351
За салон Intriggue имате ли мнения? Какви са цените за подстригване и сешоар? Гледам много хубави резултати в социалните им мрежи, обмислям да ги посетя скоро.
Писала съм за Intriggue, боядисване на цяла коса и подстригване - 80 лв, не знам точно кое колко е, но не повече от 30 лв предполагам е подстригване и сешоар. Аз доста се изненадах, очаквах повече.
От Inspire Paradise също съм доволна за подстригване, там правих изсветляване от почти черна коса до светло кестенява, също се получи добре, без да е нещо уау, но поне почти не ми се увреди косата. Имат приложение, чрез което може да запазите час и се виждат и цени. 36 лв беше по спомен подстригване и стайлинг.

# 444
  • София
  • Мнения: 1 781
При Иван в Intriggue измиване подстригване и сешоар на гъста среднодълга косе е 30 /или 32/ лв. Някой питаше за абсолютно права черта, Иван е човекът Wink. Единственият минус е, че не се спазват много часовете и едно подстригване средно отнема 2 часа .... стояла съм и повече....

# 445
  • Мнения: 2 255
За nou hou имате ли някакви мнения?
Заглеждам ги от известно време.

# 446
  • София
  • Мнения: 554
За nou hou имате ли някакви мнения?
Заглеждам ги от известно време.

Да, писала съм няколко пъти по-назад. Руско е човекът! Била съм и при Жоро, но в крайна сметка не бях доволна след няколко поредни посещения при него.

Та, моят съвет е Руско (заслужава си чакането за час). Досега не съм попадала на някой, който да подстригва по-прецизно а съм обиколила доста, включително и "големи имена".

# 447
  • Мнения: 7 573
Момичета , може ли да ми препоръчате салон в Борово или Павлово за прав сешоар ?

# 448
  • Мнения: 247
Някой да е ходил при Нели или Вени от inspire до Парадайз?

# 449
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Можете ли да ми препоръчате фризьор, който адски го бива в коковете и официалните прически? Grinning Предпочитам да е в района Младост/Студентски/Изток, но съм готова и до Лозенец да отида. :Д

Общи условия

Активация на акаунт