Добър фризьор в София?

  • 158 261
  • 721
  •   3
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
В ArtHair gallery на Патриарха.

Благодаря, Илли!

# 61
  • Мнения: 4
Преди седмици търсех отзиви тук за салоните "Мърфи". След две посещения вече мога и аз да изкажа своите впечатление, а те наистина са добри.

 Посетих салона на булевард България, за който четох доста комплименти. Не мога да не призная, че си заслужават хората добрите думи. Качествената услуга си е качествена. Изключителни професионалисти! В салона работят двама фризьори - Любо и Анелия. Аз бях при Анелия и останах страшно доволен. Бях пуснал дълга коса, която обаче нямаше никаква форма, а ми бе писнало от кретени, които си правят, каквото си знаят без да слушат. Вече почти се бях отказал от исканата от мен прическа и салоните Мърфи ми бяха последната надежда. За щастие, най-сетне получих това, което исках. Преди да седна, показах няколко снимки на Анелия и тя прие възложената и задача с отговорност. Беше адски мила, чак неудобно ми стана по едно време. Непрекъснато се допитваше до мен, търсеше мнението ми... не мога да кажа лоша дума, наистина. Цели 45 минути ме подстригва, а отидох в доста натоварен ден - петък 18:00 след работно време.
Хареса ми факта, че нямаше претупване, нямаше критики към предишните ми фризьори, нямаше пробутване на техни продукти... изобщо изключително готина жена, която се оказа и прекрасен професионалист. Надявам се следващите пъти да не ме разочарова, но към днешна дата мога да кажа, че намерих своя фризьор.
 Докато Анелия ме подстригваше срещу мен работеше Любо и също ми се видя доста добър. Определено препоръчвам този салон, не вярвам да останете разочаровани.

# 62
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Да споделя и аз едно мнение...
Ходих онзи ден в студио "Енигма", което ако четете в нета е супер хвалено и "напудрено с думи". Лично моето мнение - под всякаква критика е! В никакъв случай не си правете Балеаж в Енигма-София! Защото начинът, по които ще изглеждате накрая изобщо няма да Ви хареса... като прораснали изрусени кичури, неподдържани от няколко месеца. Картинката е плачевна! Лично ми бяха направени от собственичката...тъй като фризьорка в мометна няма.
Иначе отношението наистина е страхотно, посрещат те много добре... Като слушаш и си казваш: "Ей, попаднах на място"... Допускам, че е визможно жената  да е запозната как става въпросната процедура (на теория), но ако е така, то мисля, че й липсва практика! Страшно съм РАЗОЧАРОВАНА от резултата! Все едно някой се е учил върху косата мен!
Имам два силно изрусени два кичура отпред на лицето (които ми идва да отрежа)... руси "кичурчета“  назад по косата (неравномерни от двете страни), които почват на около 3-4 см от корените и които имат рязка граница с естествения цвят на косата ми (фрапираща разлика!)... И накрая изрусени краища...като на Омбре! Само че от едната страна на главата ми са изрусени, а от другата не! А целта трябваше да е един тон по-изсветлена коса (едвам забележим Балеаж). На всичкото отгоре жената реши, че на косата ми трябвало задължително да й се хванат връхчетата, при положение, че я порстригвах преди седмица точно. Резна два пъти с ножицата и ми взе и 15 лв. за подстригването!

Така че, мили дами, съветвам Ви да не си причинявате това! Отидете на друго място! Където да получите това, което искате!

# 63
  • Мнения: 568
Здравейте,

може ли да ми препоръчате добър фризьор в центъра? Ходех при едно момче на гърба на Пирогов, но ми писна предварителното записване от 10-15 дена, което беше по-скоро за престиж, отколкото да е бил претоварен.
Чета тук добри отзиви за Мърфи, препоръчайте фризьор /държа да е мъж/ от салона им на Графа, плс  Praynig

# 64
  • Мнения: 315
vasilesa, мога да ти предложа добър фризьор в центъра на София, ул. Аксаков № 9, но е жена - Милена Найденова.

# 65
  • Мнения: 568
В крайна сметка отидох при жена - Цвети от "Престиж" на Хан Аспарух.
Доволна съм!
Казах й, че може да реже до 3 пръста от дължината, тя отряза дори по малко, косата ми е супер без всякаква прическа, особено на фона на това, че снощи си легнах с мокра коса  Peace
Освен това цената е повече от поносима - 15лв. и е на 100-ина метра от нас  newsm44

# 66
  • Мнения: 14
Здравейте, дами (и господа) Grinning. И аз имах дилеми относно фризьор в София. Намерих едно момиче съвсем случайно по път за работа. Салонът се намира в Лозенец, на улица Крум Попов, казва се Five. Мъничко е, но съм доволна от подстрижката.

# 67
  • Мнения: 212
vasilesa, мога да ти предложа добър фризьор в центъра на София, ул. Аксаков № 9, но е жена - Милена Найденова.


Zdravei V. Bekam,
може ли да ми дадеш информация за цените на боядисване с тяхна боя и за постригване в салона на Милена Найденова, никъде не намерих цени в нета?

# 68
  • Мнения: 315
vasilesa, мога да ти предложа добър фризьор в центъра на София, ул. Аксаков № 9, но е жена - Милена Найденова.


Zdravei V. Bekam,
може ли да ми дадеш информация за цените на боядисване с тяхна боя и за постригване в салона на Милена Найденова, никъде не намерих цени в нета?

[/quot
Боя, подстригване и сешоар е в рамките на 100-130 лв.
Само боя и сешоар е около 80 лв.

# 69
  • Мнения: 7 573
Здравейте,

може ли да ми препоръчате добър фризьор в центъра? Ходех при едно момче на гърба на Пирогов, но ми писна предварителното записване от 10-15 дена, което беше по-скоро за престиж, отколкото да е бил претоварен.
Чета тук добри отзиви за Мърфи, препоръчайте фризьор /държа да е мъж/ от салона им на Графа, плс  Praynig

При кого си ходила на гърба на Пирогов?

# 70
  • Мнения: 2
здравейте! Честно казано много обичам да експериментирам с косата си и бих казала,че съм обиколила голяма част от фризьорските салони в София. Откакто една приятелка ме заведе в салон fetish  не съм стъпвала в друг салон. Просто досега никога не са ме разочаровали последният път като бях се подстригах и ми направиха ретро преса, която не мръдна докато не измих косата си.  newsm10 newsm10 txtloves txtloves

# 71
  • Мнения: 568
Здравейте,

може ли да ми препоръчате добър фризьор в центъра? Ходех при едно момче на гърба на Пирогов, но ми писна предварителното записване от 10-15 дена, което беше по-скоро за престиж, отколкото да е бил претоварен.
Чета тук добри отзиви за Мърфи, препоръчайте фризьор /държа да е мъж/ от салона им на Графа, плс  Praynig

При кого си ходила на гърба на Пирогов?


Забравих му името ... май беше Краси ... Ученик на Капанов, на Доспат 4 се намира салончето, но да чакам 2 седмици за час ми писна  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте. Търся салон, който да може да ми  предложи продукти на:
By Vilain.
Black Label Grooming.
mr pompadour
hanz de fuko.
Ако някой знае, дали в България (главно в София) има такъв салон. Моля да ми пише.

# 73
  • Мнения: 221
Момичета,дали можете да ми дадете някакви отзиви за салон CandyShop в Сухата река?  newsm78

# 74
  • Мнения: 2
Момичета,дали можете да ми дадете някакви отзиви за салон CandyShop в Сухата река?  newsm78
Единствено ако си правиш маникюр, гел лак или ноктопластика бих ти препоръчала този салон. За фризьорски услуги потърси другаде. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт