Добър фризьор в София?

  • 158 678
  • 722
  •   2
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 311
Някой питаше за добър фризьор в Младост - определено Ина от Кало в Младост 1А.

# 76
  • Мнения: 440
Здравейте,
искам да Ви попитам имате ли отзиви за салон "Магама" на бул. "Христо Ботев" и от кой фризьор сте доволни там и какви са цените за подстригване на и боя на средно дълга коса? Ходила съм веднъж при тях, но за взимане под наем на фризетка, а ми се стори, че е доста посещаван.
Също така, Моля да ми препоръчате някой фризьор в ж. к "Надежда", независимо в коя част. Аз само ги сменям в квартала, но така и не открих някой, от който да съм доволна.

# 77
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте, някой знае ли дали Нана от Меджик студио в Ринг мол се е преместила да работи на друго място. Вече не е там и не мога да я издиря  newsm78

# 78
  • Мнения: 27
В "Надежда" аз ходя в студио "Amica". Май като адрес се води "Връбница", но виж ако ти е близко. Намира се на пресечка на "Бели Дунав" (близо до метростанция "Бели Дунав"). Тел е 0889365554, но задължително ходи при Мими. Другата фризьорка не съм я пробвала и не мога да кажа каква е. Но Мими е много добра. Аз съм супер доволна от нея. И като подстригване, и за боядисване, и за официална прическа Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3
Моля искам да ми препоръчате добър фризьор за квартал "Стрелбище". Интересувам се по-специално за сешоарите. И някой ходил ли е при Миро в Ранвеву, ако може да сподели какви са цените и работи ли добре? Мерси

# 80
  • Мнения: 1
Моля искам да ми препоръчате добър фризьор за квартал "Стрелбище". Интересувам се по-специално за сешоарите. И някой ходил ли е при Миро в Ранвеву, ако може да сподели какви са цените и работи ли добре? Мерси
Аз скоро пробвах един нов Beauty Room Salon на ул. „Тулча“ 42, доволна съм , прилични цени и усмихнати професионалисти Wink

# 81
  • Мнения: 108
Момичета, моля Ви да ми препоръчате добър фризьор за къса коса около х-л Плиска (Редута, Слатина, Гео Милев, Изток, Изгрев)  Hug

# 82
  • Мнения: 101
В grabo редовно има ваучер за салоните на Капанов. Ползвал ли е някой? Можете ли да препоръчате фризьор от неговите салони?

# 83
  • София
  • Мнения: 12 002
В grabo редовно има ваучер за салоните на Капанов. Ползвал ли е някой? Можете ли да препоръчате фризьор от неговите салони?

Обикновено ваучерите за Капанов са само за младите и все още не особено опитни фризьори. Това не означава, че не са добри. По-скоро още си нямат постоянни клиенти.

# 84
  • Мнения: 101
В grabo редовно има ваучер за салоните на Капанов. Ползвал ли е някой? Можете ли да препоръчате фризьор от неговите салони?

Обикновено ваучерите за Капанов са само за младите и все още не особено опитни фризьори. Това не означава, че не са добри. По-скоро още си нямат постоянни клиенти.
Супер, благодаря за информацията!

# 85
  • Мнения: 1 099
Отзиви за Фетиш и по-специално празничка прическа при тях?

Също ме интересуват отзиви и за СОСО https://www.facebook.com/cocodrybar/ за прическа пак.

Мерси предварително bouquet bouquet

# 86
  • Мнения: 101
Пиша да споделя впечатления от Мърфи, при който отидох след препоръките в тази тема и останах очарована. Много си харесвам прическата, а Мърфи като поведение е страхотен. Много ми хареса и това, че е почтен и не ми изгори косата с боядисването, което поисках, а ме консултира за нещо, което е подходящо за състоянието на косата ми и за това, което искам в дългосрочен план. Горещо го препоръчвам!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 848
Аз съм доволна от Coco dry bar - за омбре и балеаж особено, го правят много добре. Цените са им високи обаче, защото работят със скъпи продукти - Kydra, Alterna, Olaplex.

# 88
  • Мнения: 146
vasilesa, мога да ти предложа добър фризьор в центъра на София, ул. Аксаков № 9, но е жена - Милена Найденова.


Zdravei V. Bekam,
може ли да ми дадеш информация за цените на боядисване с тяхна боя и за постригване в салона на Милена Найденова, никъде не намерих цени в нета?

[/quot
Боя, подстригване и сешоар е в рамките на 100-130 лв.
Само боя и сешоар е около 80 лв.


А само измиване и подстригване при Милена на каква цена е? Средно дълга коса, освежаване

# 89
  • софия
  • Мнения: 134
Добро утро, момичета. Моля за следната информация:  Кои фризьори работят в салона Мърфи на Граф Игнатиев? Кого бихте ми препоръчали? Колко ще излезе боядисване и подстригване на коса до раменете?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт