Добър фризьор в София?

  • 160 800
  • 723
  •   3
Отговори
# 90
  • Мнения: 978
Интересува ме за балеаж салон Коко драй , Стефан или Мърфи е по-добър?

# 91
  • софия
  • Мнения: 134
Здравейте момичета. Преди две седмици бях в салон Мърфи на Графа за боядисване и подстригване.Ами излезе ми 98лв..... #Cussing out без подстигването да е нещо особено #2gunfire

# 92
  • Мнения: 3
Здравейте, познава ли някой фризьорка Рени, близо до Японския. Била много добра и има ли някой координати?
Благодаря!

# 93
  • Мнения: 10
Аз пък си ходя при ПЕПИ в Студио ШИК на Ал.Стамболийски 33 на ъгъла с цар Самуил.Тя може всичко и не е скъпо.Работи с италиански продукти.

# 94
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Препоръчайте ми добър фризьор, които да ми предложи подстрижка/ прическа, която ще ми отива, а не аз на него Laughing
 
Косата ми е тънка, рядка и без обем  до под раменете Laughing

Изчетох темата и се насочих към Мърфи или Любо от Мърфи и Пепи от Магама Версай, но ако имате какво да добавите ще съм ви благодарна.

# 95
  • Мнения: 99
Препоръчайте ми добър фризьор, които да ми предложи подстрижка/ прическа, която ще ми отива, а не аз на него Laughing
 
Косата ми е тънка, рядка и без обем  до под раменете Laughing

Изчетох темата и се насочих към Мърфи или Любо от Мърфи и Пепи от Магама Версай, но ако имате какво да добавите ще съм ви благодарна.
Здравей,аз ходя в Bon Bon в Павлово.Много съм доволна,там ще ти кажат според косата ккаво да правиш.Търси Вили.

# 96
  • Мнения: 101
Препоръчайте ми добър фризьор, които да ми предложи подстрижка/ прическа, която ще ми отива, а не аз на него Laughing
 
Косата ми е тънка, рядка и без обем  до под раменете Laughing

Изчетох темата и се насочих към Мърфи или Любо от Мърфи и Пепи от Магама Версай, но ако имате какво да добавите ще съм ви благодарна.
Мърфи ми направи приятно впечатление когато се постригвах защото взе в предвид косата ми и по -дългосрочния ми план за прическа

# 97
  • Мнения: 7
Здравейте,имам нужда от съвет и добър фризьор - от няколко години се боядисвам светло русо,само с обезцветител тъй като косата ми е много тъмна и с боя не мога да постигна желания цвят.С времето доста се накъса и изтъни и реших да сменя цвета.В момента имам израснали тъмни корени.Избрала съм си цвят лешник/кестеняво,но се притеснявам че ще имам фрапиращи разлики заради корените.Моля някой да ме насочи към професионалист за съвет.

# 98
  • Мнения: 213
diamantcheto, не зная до колко ще е полезно, но видях че в Salon Stephan Mladost предлагат безплатни консултации за желан цвят. "Ще диагностицираме косата ви и предложим най-подходящия за вас вариант." Може да се обърнете към тях. Мисля че са добри в колористиката.

# 99
  • Мнения: 7
diamantcheto, не зная до колко ще е полезно, но видях че в Salon Stephan Mladost предлагат безплатни консултации за желан цвят. "Ще диагностицираме косата ви и предложим най-подходящия за вас вариант." Може да се обърнете към тях. Мисля че са добри в колористиката.

Благодаря за съвета Simple Smile За жалост живея в Бояна,но ще се поинтересувам специално от този салон

# 100
  • Мнения: 195
Ходя от няколко месеца при Габи в Стефан Младост и съм много доволна от нея. Изключително мила и внимателна, страхотна с цветовете, винаги се старае да запази състоянието на косата и се вслушва в желанията на клиента, като дава и собственото си мнение за максимално добър резултат. Подстригване и стилизиране - добре, особено впечатлена съм от майсторството й с цветовете. Диагностиката се прави в началото на всеки час, за да се уточни какво точно ще се прави на косата в съответния ден.

# 101
  • София
  • Мнения: 3 869
Значи Габи е най-добрата там? Аз им следя страницата във Фейсбук, обикновено съм впечатлена от снимките на работата на Габи, Яница и някакъв мъж, не се сещам за името в момента.

# 102
  • Мнения: 1 602
Значи Габи е най-добрата там? Аз им следя страницата във Фейсбук, обикновено съм впечатлена от снимките на работата на Габи, Яница и някакъв мъж, не се сещам за името в момента.
И ти май се отказа от Горян?  Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 3 869
Откакто не съм червена (почти година) - да, не ходя вече при него.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 509
А къде се намира този салон в Младост? Намерих ги, направи ми впечатление, че добре боядисват, аз се интересувам от подстригването там.

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 21:59 от mia1

Общи условия

Активация на акаунт