Добър фризьор в София?

  • 161 678
  • 725
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 195
А къде се намира този салон в Младост? Намерих ги, направи ми впечатление, че добре боядисват, аз се интересувам от подстригването там.

Stephan Mladost се намира в Бизнес Парк в Младост 4.
Доколкото знам Габи е нещо като Team Leader там.

# 106
  • Мнения: 172
А къде се намира този салон в Младост? Намерих ги, направи ми впечатление, че добре боядисват, аз се интересувам от подстригването там.

Аз съм ходила там само при Яница. Много е мила като цяло и с боядисването е ок, но откъм подстригване не мога да похваля. Мога да препоръчам Миро от Салонът в мол София. Изключителен професионалист е. Той е единствения, на който като кажа черта и е напълно права черта. Grinning

# 107
  • Мнения: 7
Момичета мен ме боядисаха,много съч доволна от салон Michelle намира се в
Овча купел, обаче сега ме притеснява друго... От светло русо,минах на лешниково,но цвета става все по-светъл с всяко измиване и сякаш пак вървя към русото.Първоначалния цвят страшно много ми хареса,но как да го запазя?[/video][/img][/img]

# 108
  • София
  • Мнения: 23 060
Аз пък си ходя при ПЕПИ в Студио ШИК на Ал.Стамболийски 33 на ъгъла с цар Самуил.Тя може всичко и не е скъпо.Работи с италиански продукти.

Ходих при Пепа. Възмутена съм!  Mr. Green  НЕ МОЖЕ ВСИЧКО! Може да е фризьорка от 20 години, но НЕ ПОДСТРИГВА ПРОФЕСИОНАЛНО! Единственото, което направи е, че раздели криво - ляво косата на кичури. Оттук - нататък цирка беше пълен!  Mr. Green Представете си, че не сте фризьор и трябва да подстрижете дъщеря,сестра....правите го в банята, разресвате косата и подстригвате....където поддава кичур, хващате с пръсти и се стараете да подстрижете както другата коса. Така подстригва Пепа. Пепа не разресва хубаво косата, не разресва всеки кичур, не изтегля и не опъва с пръсти кичура. Накрая има нахалството да ми каже да не се притеснявам, защото имало много материал за рязане.... и ако нещо не е изравнено ще дръпне оттук-оттам и виж как хубаво се получи!!! #2gunfire Винаги са ме подстригвали за 20, евентуално за 30 минути. Пепа ме подстрига за 1ч.15мин. Не спря да говори и вика. Накара маникюристката да подстриже един мъж като през  цялото време я наставляваше как да подстригва. Разбира се през това време въпросната гОлЕма фризьорка Пепа не работеше.
Явно Пепа много си вярва, че е добра фризьорка. Със селски манталитет, непрофесионалист....Пепа трябва да ни плаща, за да ходим при нея.
Излезнах със страхотно главоболие от фризьорски салон Шик и некадърната Пепа.
Не ходете при Пепа! Не си заслужава!
 

# 109
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Препоръчайте ми добър фризьор, които да ми предложи подстрижка/ прическа, която ще ми отива, а не аз на него Laughing
 
Косата ми е тънка, рядка и без обем  до под раменете Laughing

Изчетох темата и се насочих към Мърфи или Любо от Мърфи и Пепи от Магама Версай, но ако имате какво да добавите ще съм ви благодарна.
Мърфи ми направи приятно впечатление когато се постригвах защото взе в предвид косата ми и по -дългосрочния ми план за прическа
Отидох при Мърфи, много съм доволна от отношение, подстригването...разбира се, взема скъпичко, но си струва.   От Стефан младост не съм доволна, видях че има такова питане. Ходила съм няколко пъти и съм била все при различни и резултатът не е бил такъв какъвто очаквам за над 30 лева...Аз затова  реших да дам повече пари и да опитам "истински" фризьор:)

# 110
  • София
  • Мнения: 23 060
Явно следващото подстригване ще е при Мърфи..... newsm78 В момента съм много объркана за прическата ми.....

# 111
  • Мнения: 433
Аз лично не бих си дала втори път парите за Мърфи. Не останах доволна от последното ми подстригване при него, а имах големи очаквания. Освен това имах записан час, а чаках половин час повече.. след това само ме подстига, а друго момиче ме изсуши. Но както и да е поне после да се харесвах, а не останах доволна косата ми няма форма, друг са ме правили по-добре в по-обикновени салони.

# 112
  • Мнения: 252
Аз само веднъж съм се подстригвала в салон на Мърфи при Любо и въпреки записания час също се наложи да чакам над половин час, защото имаха две клиентки рускини на столовете, очевидно с много големи възможности. Помня, че ми беше направило кофти впечатление, Любо на няколко път се опита да се извини, но в интерес на истината толкова добре ми направи косата след това, че изобщо заличих този спомен. Като го спомена сега, се сетих. Стефан салони за мен за завинаги зачеркнати и ги подминавам без да поглеждам.

# 113
  • Мнения: 195
Моята коса напоследък постоянно цъфти и много бързо се изтощава и е като метла, въпреки професионалните продукти, които ползвам.  ooooh! Та много се радвам, че най-после преди няколко месеца си намерих  любима фризьорка в Салон Ефект и съм много доволна, направо живна отвсякъде - нищо общо с преди и самата пострижка ми промени цялото лице. Друго си е професионалист да ти каже кое ще ти отива и да се оставиш в негови ръце, писнало ми е от неуспешни експерименти.

# 114
  • Мнения: 356
Здравей,
Може ли да препоръчате салон в район център - около ЦУМ, Витошка и НДК. Не държа на нещо повече от черта и сешоар, затова не търся сред известните фризьори с цени над 50 лв.

# 115
  • Мнения: 2 223
Момичета, които ходите или сте ходили при Любо от Мърфи, знаете ли къде се е преместил? Казаха ми, че не работи вече там.

# 116
  • София
  • Мнения: 23 060
Здравей,
Може ли да препоръчате салон в район център - около ЦУМ, Витошка и НДК. Не държа на нещо повече от черта и сешоар, затова не търся сред известните фризьори с цени над 50 лв.


Преди се правех така и знам, че е доста трудно подстиргване и трябва много добър специалист да те подстриже. Добрият фризьор накрая завършва с машинката. И става супер!

# 117
  • Мнения: 134
Здравейте момичета,
И аз съм в процес на търсене на добър фризьор. Последният път, когато ходих беше през април в салона на Стефан-Изток. Поисках да ми направят балеаж, а излязох с грозни кичури за 150.00 лв.
Вече не ми се експериментира. Косата ми е доста дълга и не искам да плащам луди пари, за да я окепазят и да се учат на нея.
Та сега искам да я изсветля цялата с 1-2 тина, а отделно от това и преливащи се цветове да постигна. Крайната ми цел е капучино основа с тук-там по-светли кичури. Въпросът е на кой да се доверя. Вече се отказвам от скъпите салони, тъй като от опита си до момента оставам с впечатлението, че връзката цена-качество не е павопорпоционална.
Моля дайте предложения за приличен салон без значение в коя част на София.

# 118
  • Мнения: 20
И аз издирвам Любо от Мърфи! Ако някой знае телефон и координати моля да пише!

# 119
  • софия
  • Мнения: 134
Аз също моля за координатите на Любо. Никой ли не знае къде работи сега?

Общи условия

Активация на акаунт