Добър фризьор в София?

  • 161 178
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 322
Здравейте, момичета! Препоръчайте добър фризьор за прическа кок в София 🥰

# 646
  • Мнения: 93
Може ли някой да ми препоръчи наистина добър фризьор за подстрижка на дълга коса леко степенувана? От години ходя в Арлет Старс и съм доволна, но постепенно вдигнаха цените и сега стигнаха до 90лв за подстрижка. Пробвах разни други препоръчани салони, но не останах въобще доволна. В някои горе-долу се справиха добре, но след 2-3 седмици формата на прическата вече не стоеше никак добре. В Арлет я правят така че както косата расте, формата на подстрижката пак изглежда красива. Знаете ли за такъв фризьор, но с малко по-нормални цени?

# 647
  • Мнения: 891
Аз съм доволна от Стефан в Салон Едно (One), има го в studio24. Подстрижка на дълга коса беше 40 лв. С фризьорите  и препоръките винаги е трудно, защото имаме различни изисквания, но за това се пробва. Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 944
Ина, салон Кало, Младост 1. Много е добра в подстригването, но и там е 70 лв.

# 649
  • Мнения: 2 257
Ина, салон Кало, Младост 1. Много е добра в подстригването, но и там е 70 лв.
Подкрепям Ина с две ръце.

# 650
  • Мнения: 598
Здравейте, момичета! Препоръчайте добър фризьор за прическа кок в София 🥰



Цвети,  салон Престиж, Римската стена в Лозенец, без въобще да съм пристрастна

# 651
  • Мнения: 172
СалонЪт и конктетно Миро
На ул. Стефан Караджа
50 лв е подстрижката
Ходя при него от почти 10 години, много съм доволна

Може ли някой да ми препоръчи наистина добър фризьор за подстрижка на дълга коса леко степенувана? От години ходя в Арлет Старс и съм доволна, но постепенно вдигнаха цените и сега стигнаха до 90лв за подстрижка. Пробвах разни други препоръчани салони, но не останах въобще доволна. В някои горе-долу се справиха добре, но след 2-3 седмици формата на прическата вече не стоеше никак добре. В Арлет я правят така че както косата расте, формата на подстрижката пак изглежда красива. Знаете ли за такъв фризьор, но с малко по-нормални цени?

# 652
  • Мнения: 7 527
Търся салон, в който правят кератиново изправяне на коса.
Благодаря

# 653
  • Мнения: 1 140
Има ли добър фризьор в София, който не те тероризира да седиш прав 20 минути с коса пред лицето? Изключително дразнещо ми е това.

# 654
  • София
  • Мнения: 4 787
Например, Диляна Ангелова. Никога не ме е карала да седя права, но и други фризьори също

# 655
  • Мнения: 1 197
Може ли някой да ми препоръчи наистина добър фризьор за подстрижка на дълга коса леко степенувана? От години ходя в Арлет Старс и съм доволна, но постепенно вдигнаха цените и сега стигнаха до 90лв за подстрижка. Пробвах разни други препоръчани салони, но не останах въобще доволна.

Отново съм пред избор на фризьор. И аз ходя в Арлет, но последните пъти не съм доволна на 100% на фона на цената.

Както похвалих Велев в предишен пост, така на втория път сътвори такава катастрофа с косата ми, че ще трябват месеци да се възстанови и порастне до ниво, от което друг фризьор да може да я пооправи.

Има ли скорошни мнения за Мърфи за подстригване на коса до рамото? Понякога имам чувството, че повечето фризьори се занимават по-скоро с дълги коси, където грешките не личат толкова.

# 656
  • Мнения: 1 602
Някой има ли мнение за следните места? Деница Цветкова, както и тези 2 места  и

# 657
  • Мнения: 4 195
Търся актуални мнения за фризьор, който подстригва добре. Сякаш преобладават положителните мнения за Ина от Младост (тази част на София ми е удобна). Може ли мнение от тези, които са ходили при нея, явно подстригва добре, но много ли коса взима? Повече или по-малко, отколкото искате? Проблемът е, че искам някакво изравняване, без да ми се взима много коса, а при последната фризьорка, при която ходих последната година и нещо, не се получи. Казах, че искам да запазим косата възможно най-дълга, но според нея не ми трябва дълга коса, и съответно за година косата ставаше все по-къса, без да се изравнява. В един момент ми писна и спрях да ходя при нея, като не съм се подстригвала вече от 4 месеца и косата израсна и търся фризьор...

# 658
  • Мнения: 863
Доста съм доволна напоследък от Ашли-салон Ашли, Черни връх.
Общо взето слуша внимателни желанието ми и работи бързо и прецизно.
Нормални цени и усмихнат персонал в салона.

# 659
  • Мнения: 4 195
Доста съм доволна напоследък от Ашли-салон Ашли, Черни връх.
Общо взето слуша внимателни желанието ми и работи бързо и прецизно.
Нормални цени и усмихнат персонал в салона.
Можеш ли да споделиш за каква услуга точно - подстригване, боядисване?

Общи условия

Активация на акаунт