пролет чука на вратата, здрави да са ни децата - 20-26.03.

  • 5 675
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  agneshka, аз поне го изкарах само с много висока температура, без кашлица и хрема, но бях буквално като парцал и на легло два дни.
  Преди около месец Бояна също го мина, само с мн.лека хрема + температура, но пък след като уж оздравя, направи една гадна нощна кашлица, която мина с чайчето на Валя.


  Йепе, в коя болница бяха Маргото и детенце на скенер  Close?

# 16
  • Мнения: 997
Докато пишех се е появила информацията за детенцето на Марго. Наистина е ужасно! В коя болница са ходили, някой знеа ли?

# 17
  • Мнения: 4 414
еееее, това със скенера е супер гадно! Sad горкото човече Confused
мерси момичета за вирусната информация  bouquet дано се оправим бързо...и ние и всички останали боледуващи!

# 18
  • Мнения: 2 543
Докато пишех се е появила информацията за детенцето на Марго. Наистина е ужасно! В коя болница са ходили, някой знеа ли?

Във Военна болница. Confused

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Агнешка, същото като при Яни  Sad Обикновено има две разновидности или с кашлица и сополи + висока Т, като е опасно да не прерасне в пневмония или с повръщане и разстройтво + висока Т. Но при Яни е само зачервено гърло, даже и Т няма вече, но пък пие антибиотик...
Дано при Ния се размине по-леко без антибиотик  Praynig При Яни тази най-кошмарната Т над 39 се задържа точно 24ч и след това я смъкнахме под 38. Редувах Нурофен и свещички Ефералган, хладни вани, детето почти голо на студено... Ох, дано при вас мине леко, тия гадни болести...

Горката Марго, колко неща им се струпаха на главите  Sad, дано им потръгне най-накрай.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 17:22 от PetiaK

# 20
  • Мнения: 4 414
Ния стана преди малко и цъфна при мен с думите "иска попаа!". сега нагъва попара със сирене и си "подслажда" с бисквитка Wink още има температура, но мисля, че щом яде е не е толкова зле Praynig

# 21
  • Мнения: 3 698
Браво на хапващото мимиченце  Hug Много гадни тия вируси, бързо оправяне и на Ния и на Яни и на всички малки болнички юначета.
За повредения скенер-егати ужаса, милото мъниче...
Бим-Бам, страхотни снимки в унисон със слънчевото време.Малката е много пораснала, красива млада госпожица  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 262
Ей Нийче бързо да оздравяваш и да не тормозиш мама Валя, много е хубаво това, че иска да похапва, браво на малкото момиченце!
А това със скенера е много гадно, да го държиш гладно и жадно и упоено, и на нас ни се е случвало, съчуствам ви искрено Марго, дано нямате друга такава случка! Много го целувам малкото героиче!
Аз ходих на кардиолог и както си знам, имам си колкото си искате прескачания на сърцето, били много на често, сега ще мислим с докторката каква да я правим, а на всичкото отгоре и кръвното ми беше високо! Хммммммммм, ама се надявам всичко да се оправя! Най-важното е, че ми даде направление за ехокардиография! Сега ще го мисля и съветвам с една приятелка, къде да си завлеча дупето за преглед!
Днес беше един много  хубав ден, и аз се разходих доста!

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Браво на Ния, нека хапва мъничето да има сили да пребори гадния вирус.

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валя, това е грипа на Дани! ПОне така мисля. Няма страшно - само е гадно , че редовно вдигат Т! Иначе слава Богу друго по-лошо няма.
Хубаво е, че яде - най-вероятно върви към подобрение! Само не прибързвай с антибиотика - Дани се пребори 4 дни с грипа хем вдигаше 40г на 4ч, така, че мисля, че каката ще се справи и по-добре! Дръж се и не се поддавай на паниката. Целувки  и пожелания за една спокойна нощ на оздравяването.

Много ми е жал за малкото упоено детенце... те не могат ли да проверят апаратурата преди да правят упойка??????????? Не ги ли е срам???????

Сети, сега се боря със Скайпа и съм онлайн - целувки... вие разхождахте ли се с малката?

# 25
  • Мнения: 997
Направихте ли си хубава пролетна разходка? Ние се прибрахме към 16,00 с много рев и пазарлъци утре пак да ходим навън. Дано страхотното време се задържи по-дълго.  Praynig

# 26
  • Мнения: 3 698
Наде, ще го пребориш скайпа, сигурна съм  Party Днес а-ха да излезем и Лора заспа, после излезе силен вятър и не посмях, но утре съм запланувала да я изведа, че на това време вътре си е гадничко Confused.
Докато пиша, направи три обиколки на стаята...
За малко да забравя, скайпа е на "името" на мъжа ми, търси ме като little_namesake /телевизора обаче е на мое име  Mr. Green /.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 20:05 от setony

# 27
  • Мнения: 997
setony, да ти е жива и здрава дъщеричката, да обръща всичко нагоре с краката! Да си призная аз чак сега успях да разгледам нейните снимки. Няколко дни интернета ми зареждаше със скоростта на  ужилена костенурка.

# 28
  • Мнения: 3 743
Привет и от мен
нещо напоследък не ми остава много време за писане, но чета от време на време  bouquet За жалост лошите новини преобладават, дано скоро се излекуват болните дечица и майки Hug
Иги, ти нещо се попритесни с Мишото и каките та за това така ти прескача сърцето Wink
Аз нещо напоследък хич не съм в час, след като толкова години си седях в къщи сега реших, че мога да работя на няколко места и съответно станах #Crazy. Днес водих Марти на плуване и много му хареса. Е, имахме малко проблеми, но в рамките на допустимото Wink.

# 29
  • Мнения: 4 414
Валя, това е грипа на Дани! ПОне така мисля. Няма страшно - само е гадно , че редовно вдигат Т! Иначе слава Богу друго по-лошо няма.
Хубаво е, че яде - най-вероятно върви към подобрение! Само не прибързвай с антибиотика - Дани се пребори 4 дни с грипа хем вдигаше 40г на 4ч, така, че мисля, че каката ще се справи и по-добре! Дръж се и не се поддавай на паниката. Целувки  и пожелания за една спокойна нощ на оздравяването.
опитвам се аз да не се поддавам на паниката, ама ей на! пак вдигна 39,3 Sad не зная колко да изчаквам с антибиотика...страх ме е да не стане нещо по-лошо...уффф, Наде сигурно ако не беше ти да ми казваш, че е вирус и че минава и без антибиотик, досега да сме го подкарали...
а, и се притеснявам, че цялата гори, а стъпалцата и са студени #Crazy не бях биждала такава работа досега.
на Лорката -  Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт