пролет чука на вратата, здрави да са ни децата - 20-26.03.

  • 5 685
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 462
gele73 , пожелавам ти все акива новини около теб Wink

# 46
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
catnadeen, много се тревожа вече за Дани. Този път съобщаваш за апетита му някак между другото, което ми говори че ти е много свито от страх сърчицето. Говорила ли си с лекар? Наталия преодоля един такъв период на почти пълен отказ със Перитол. СТраничното действие на сиропа е, че предизвиква апетит. Дава се и при анорексия. Иначе е за алергични състояния. Говори с лекар за това.На нас сиропа ни го изписа невроложката.

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна, малкия не яде много, но вече похапва. Яде само сухи храни /предимно/ - от вчера със сигурност хапва поне половин буркан готвено.
Май яде само сухи храни - сандвичи...
Знам че не е правилно, но не искам да го мъча да му тикам на сила и да го отвратя от храната.

И да не казвам голяма дума но май откакто излизаме - пу пу - има маалко по-голям апетит. Моля те да ми кажеш как си приготви питката и въобще какво замисли за прощъпулника - какви ритуали?

Може ли съвет - много ли ще е лошо ако му направя два прощъпулника? Аз му правих две питки и с мъже Wink Просто деля приятелите и роднините иначе е нещо като на концерт - привилегии само за тези от първия ред... Ама нещо съм съм станал притеснителна... моля ви кажете какво мислите ако търкулна две питки - за веселие и здраве?

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна, да ти кажа не помня много добре, но ставаше дума, че и вие не сте в много голям апартамент - ти така писа /или че сте под наем даже - вече не помня ще ме извиниш/, но никога не съм предполагала, че апартамента ти е толкова красив! Аз гледах някаквъ пускаше снимки на току що довършвания си апартамент - от тия с шарените стени, ултра модерни плъзгащи се врати и кухни...
НО твоя апартамент - това ми хареса. Честно. Много обичам дърво тип старинно и паркет и детската е малък разкош и този аквариум е просто невероятен. Винаги съм те признавала като невероятна къщовница, но това просто обра точките. Честно - много модерни неща напоследък видях като ходех да събирам дрешки за деца, но твоя дом е просто невероятен - всяко кътче има свое лице и сякаш е цяла вселена Wink
НАправо ти завиждам благородно за всичко което умееш и правиш - винаги съм искала да бъда такава жена... но просто не ми се удава нищо....

# 49
  • Мнения: 997
Здравейте, мили мами! Днес времето тук беше сходно с моето настроение - имаше слънце, облаци, вятър. Да ви кажа хубавата новина - баткото вече е здрав и утре отива на градина.  За Боби още не мога да се похваля напълно-мъчи го упорита хрема. Изписаха ни Бактробан - скъпичък е, но сигурно ще помогне.

# 50
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
catnadeen , за прощъпулника можеш да погледнеш ТОВА . А на Наталия като правих четох обичая в някакво списание, там пишеше, че се канят само жени, питката се търкаля под краката на детето, после всички скачат около детето на един крак и питката се раздава на присъстващите и съседите. Аз мисля, че както и да го направиш, щом е за здраве, все е хубаво.
Ти пак ме засрамваш за къщата Blush Благодаря ти!  bouquet В интерес на истината никак не съм къщовница, ама няма накъде WinkАз съм творчески разхвърляна и ако има какво да мисля и майсторя в дома, зарязвам всичко друго. Там ми е голямата страст. Това е двустаен апартамент с преходни стаи, които направихме непреходни. Всичко е правено с малко пари за няколко години, вложихме много фантазия и труд, мъжа ми е сръчен и сам направи почти всичко, а и моя принос не е малък Wink. Аквариумите са най-голямата материална инвестиция, вече са 4 и много го разтоварват. Детската направихме за втория рожден ден на Наталия, но след година имам планове да сменя розовото с нещо по-мъжко Grinning Много ми е мъчно, че няма как да разбера дали на Наталия й харесва това, което правим за нея Sad

# 51
  • Мнения: 3 698
Здравейте и ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ !!! ,много здраве, щастие, усмивки и любов Heart Eyes .
На нас компа ни беше развален, чак до сега...
Бих искала да ви заразя с мъничко настроение с тези снимчици




В Кюстендил идването на пролетта е официален празник /неработен ден/, страшно е хубаво, с всичките му там кебапчета, захарен памук, кукери, въртележки, виенско колело, колички и балони.Много е весело, особено за децата  Party .
Много ви целувам всички, Ели, благодаря за комплиментите, Аидичка и аз като Йепе мога само да кажа, не се двуоми, а ако ви потрябва нещо кажи, без храна няма да остане малката...
Ако все пак се окажете без храна в някакъв момент, кажи, можем и ние тук да се организираме да помогнем!  Без всякакво притеснение търси и нашата помощ! Няма да ви оставим така! Hug

Аз вече заспивам, желая ви лека нощ  Hug

# 52
  • Мнения: 3 743
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ  bouquet



Сети, много са хубави снимките, зарази ме с настроение посред нощите Hug

# 53
  • Мнения: 3 537
ЧЕСТИТА И ОТ МЕН!!!   ura  bigdance2 dance dazzler1 newsm18  Party Time Tada  costumed034  car003 newsm41 family 1swing  Nature Sunny  party006 newsm35 dancing lovekiss Kissing Heart

# 54
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ехеее, видях щъркел (от поста на s_vasseva), махам мартениците  Grinning
Честита пролет!
Сети, много е хубаво, че имате такова празненство, наистина да ти стане пролетно на душата.
За Надя и прощрапулника, ние го правихме с мъже и жени, всъщност въобще не съм знаела, че е без мъже. И аз четох по някакви списания, опъваш бял чаршаф, търкулваш питката и детето трябва да тръгне след нея. На другия край на чаршава нареждаш разни предмите... Най-големият ми страх беше дали Яни ще иска да тръгне след питката, ама тръгна  Simple Smile. А колкото до двата прощрапулника, на мен са ми правили два, ама по друга причина, че много съм се спъвала  и падала, определено не са помогнали сообено, още си се спъвам  Crazy

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сети, благодаря за хубавите снимки!
Знаеш ли, искрено ми се иска и аз да съм извън Сф докато малчо стане но 5г! Много! И ме е обхванало такова неистово желание - чак сърцето ми се е свило... Но съм много нерешителна, а и няма начин заради работата на мъжа ми. ПОнякога ти завиждам по мъъъничко - ама не лоша завист, а просто много силно желание Wink Дано днес те видя, но малчо е кошмарен и нищо не мога да свърша - все ме дърпа на някъде.... Целувки!

ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ на всички! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ и КЪСМЕТ да ни донесе! Много любов и разбирателство в домовете!

# 56
  • Мнения: 2 327
Честита пролет и от мен Simple Smile
Да оздравяват всички дечица и майки, че това хубаво време е само за разходки Simple Smile
Аз като си бях в Бургас успях да изляза навън с малчо и бях много щастлива от факта.
Успях и да го наснимам, ето малко снимки.

Любознателна, апартаментът ви е наистина много хубав. И аз се влюбих Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 414
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!
само пролетни мисли и свежи настроения за всички!
Чудесни снимки  bouquet Браво на Силвето и Сети!

геле, браво на детенцето! само такива новини да чуваме от вас  bouquet
Петя как сте с Яни? Ния го познава на аватара ти и като го види само повтаря "Яни, Яни, Яни"  Laughing
Ния тази нощ не вдигна Т, но сутринта имаше 38,2. сега спи. мисля като стане да я изведа малко навън...нали и слънцето лекувало...

# 58
  • Мнения: 3 743
Слънчев и усмихнат ден на всички, без температури, хреми, кашлици и други подобни Hug
Хайде на разходките  bouquet Аз отивам да си изпитам малко студентите Mr. Green (няма да пиша двойки, обещавам Laughing)

# 59
  • Мнения: 3 743
...
Любознателна, апартаментът ви е наистина много хубав. И аз се влюбих Simple Smile

Кажете ми моля ви къде да го видя и аз Embarassed, че от половин час търся и не мога да открия снимки Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт