ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - тема 21

  • 125 068
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 271
Охооо имало нова тема. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 860
Оф след напиването започнаха много да ме болят гърдите от сърцето, и продължават вече втори ден, не съм спала снощи, мамка му.

# 47
  • Мнения: 1 311
Здравейте на всички! Искам да попитам Славена, как и за колко време спря Ксетанора? И колко време преди това го приемаше? Аз вече 2 години съм на ксетанор и се опитах да го спра, но не се почувствах добре. Разбира се по схема де, препоръчана от психиатърката. Кг и аз натрупах доста  Sad

# 48
  • Мнения: 735
Здравейте.
Вчера сутринта си забравих хапчето и нямаше проблеми. Днес пак го забравих, сетих се сега и го изпих. Мислите ли, че е проблем за дето го пих на обед, а не сутринта?

# 49
  • Мнения: 114
Здравейте.
Вчера сутринта си забравих хапчето и нямаше проблеми. Днес пак го забравих, сетих се сега и го изпих. Мислите ли, че е проблем за дето го пих на обед, а не сутринта?
Разбира се че НЕ е проблем.На мен редовно ми се случва да пропусна хапчето и като се сетя го взимам.пила съм го и с 5-6 часа закъснение.не се тревожи изобщо.нищо няма да ти стане.Дишай спокойно! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 735
Здравейте на всички! Искам да попитам Славена, как и за колко време спря Ксетанора? И колко време преди това го приемаше? Аз вече 2 години съм на ксетанор и се опитах да го спра, но не се почувствах добре. Разбира се по схема де, препоръчана от психиатърката. Кг и аз натрупах доста  Sad

Ксетанора го пих година и половина. Спрях го по схема. За около месец. После пак се почувствах зле и ми и изписаха Есобел септември месец миналата година. Психиатърката ми каза, че ми го сменя, защото Есобел е по-нов медикамент, по изчистен и като цяло не се натрупвало много килограми от него. С последното не мога много да се съглася, защото качих килограми. В момента съм 84 кг при ръст 172. Бях 62-3 кг преди да почна пак антидепресантите.

Благодаря за успокоението! Hug Hug Hug Вече съм по-спокойна за това.Simple Smile Но може би е време да направя опит да го спирам щом не се сещам да го пия........

# 51
  • Мнения: 114
Дами я ми кажете имали някоя от вас която да е пила 3 месеца ривотрил и как го спряхте лесно или много трудно.Имахте ли симптоми на отнемане?

# 52
  • Мнения: 2 860
Май имаше нещо като намаляване и после през ден, никакви симптоми нямах.

# 53
  • Мнения: 114
Май имаше нещо като намаляване и после през ден, никакви симптоми нямах.
A поне помогна ли ти? По колко пиеше на ден и от колко мг ?Благодаря за успокоението

# 54
  • Мнения: 2 860
По 1 от 0,5 пиех. Нямах никаква полза от него за основните ми симптоми, ама то и нямаше и как да имам, защото при мен се оказа лошо кръвоснабдяване на мозъка и малки инсулти. Обаче с ривотрила бях станала съвсем зле, живнах малко като го спрях.

# 55
  • Мнения: 114
По 1 от 0,5 пиех. Нямах никаква полза от него за основните ми симптоми, ама то и нямаше и как да имам, защото при мен се оказа лошо кръвоснабдяване на мозъка и малки инсулти. Обаче с ривотрила бях станала съвсем зле, живнах малко като го спрях.
Аз го пия за деперсонализацията и дереализацията ми.пси каза,че ще пия около 1,5 мг на ден. И мойте таблети са от0,5 мг.Надявам се да ми помогне....

# 56
  • Мнения: 2 860
Че то аз от него се бях дереализирала, като насън бях, дано на теб ти помогне. Абе сладкишче ти при една и съща ли ходиш, учудва ме с назначенията, които ти прави.

# 57
  • Мнения: 5 459
Сладкишче, аз също се чудя....нямаш подобрение, обаче не сменяш лекар......

# 58
  • Мнения: 2 165
Здравейте, някой от вас пиели СТРАШНИЧЕ? Взех си от аптеката, но не смея да го варя и пия, пише да се използва само под лекарско наблюдение и като го прочетох го прибрах в шкафа. Дали би имало взаимодействие с ксанакс или АД? Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 459
Това си е нормална билка и много помага. Няма значение какви други лекарства пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт