От Франция до България - превоз на покупките ни (23)

  • 76 528
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 139
Току що получих СМС от Еконт.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 232
Току що получих СМС от Еконт.

От кога ти е поръчката и от кой сайт?

# 722
  • Мнения: 2 139
От La redoute са. 3 поръчки имах, направени са на 14 и 19.01. И трите дойдоха.

# 723
  • Мнения: 286
сега имам мейл от доставидомен че пратката ми на 2,02 ще е в бг. обаче тогава заминавам извън града и ще се върна след 1 седмица. мога ли да си сменя адреса на доставка? а като съм дала при регистрацията адрес - домашния ми,но искам да си получа пратката в офис на еконт, къде трябва да го посоча, там при регистрацията не видях и си написах домашния адрес

# 724
  • Мнения: 790
сега имам мейл от доставидомен че пратката ми на 2,02 ще е в бг. обаче тогава заминавам извън града и ще се върна след 1 седмица. мога ли да си сменя адреса на доставка? а като съм дала при регистрацията адрес - домашния ми,но искам да си получа пратката в офис на еконт, къде трябва да го посоча, там при регистрацията не видях и си написах домашния адрес
Просто им звънни и се разбери с тях преди да са я изпратили.  Peace

# 725
  • Мнения: 156
сега имам мейл от доставидомен че пратката ми на 2,02 ще е в бг. обаче тогава заминавам извън града и ще се върна след 1 седмица. мога ли да си сменя адреса на доставка? а като съм дала при регистрацията адрес - домашния ми,но искам да си получа пратката в офис на еконт, къде трябва да го посоча, там при регистрацията не видях и си написах домашния адрес
Просто им звънни и се разбери с тях преди да са я изпратили.  Peace
И аз първо посочих домашен адрес и така получих първата си пратка с тях.Но после им писах имейл и веднага ми отговориха ,че сменят начина на доставка до офис на еконт за следващия път Simple Smile

# 726
  • Варна
  • Мнения: 232
Имам майл от достави до мен  Mr. Green За щастие всички 4 поръчки са дошли заедно и на 02.02 ще са при мен  newsm44

# 727
  • Мнения: 452
Да следя темата,че замислям няколко ларедутски поръчки .

# 728
  • Мнения: 572
И аз така хубаво се зарадвах, че двете ми поръчки са дошли когато получих мейл от Достави до мен. Когато ги взехме обаче се оказа, че единият пакет е отварян и три от артикулите липсват. Писах веднага до превозвача. За съжаление той само се опитва да прехвърли топката на някой друг и да се измъкне от отговорност. Същото направи и с предна моя поръчка, която беше сокоизстисквачка и която дойде счупена. Повече от 5 години пазарувам редовно от Ларедут. Такъв кошмар не ми се е случвал.

# 729
  • Мнения: 787
И аз така хубаво се зарадвах, че двете ми поръчки са дошли когато получих мейл от Достави до мен. Когато ги взехме обаче се оказа, че единият пакет е отварян и три от артикулите липсват. Писах веднага до превозвача. За съжаление той само се опитва да прехвърли топката на някой друг и да се измъкне от отговорност. Същото направи и с предна моя поръчка, която беше сокоизстисквачка и която дойде счупена. Повече от 5 години пазарувам редовно от Ларедут. Такъв кошмар не ми се е случвал.
Поредните, които крадат. А може и да са роднини с русенската "кукла"! Думи нямам, кошмар. Затова поръчвам директно и никога нищо не ми е било отваряно.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Може ли да споделиш какво липсва от пратките?

# 731
  • Мнения: 86
И аз така хубаво се зарадвах, че двете ми поръчки са дошли когато получих мейл от Достави до мен. Когато ги взехме обаче се оказа, че единият пакет е отварян и три от артикулите липсват. Писах веднага до превозвача. За съжаление той само се опитва да прехвърли топката на някой друг и да се измъкне от отговорност. Същото направи и с предна моя поръчка, която беше сокоизстисквачка и която дойде счупена. Повече от 5 години пазарувам редовно от Ларедут. Такъв кошмар не ми се е случвал.

за съжаление.... това е самата истина, че във Франция се краде, но тук в офиса  никой не иска да чуе. аз тактично си изгорях с 32 евро... след толкова спорове мейли и какво ли не просто си дадох сметка че е безсмислено... отговора е всеки път един и същи... не са колегите във Франция и това е. интересно ми е сега при теб какво беше обяснението, защото при мен бяха виновни пощите... пак ли пощите са отваряли.. и са си взели каквото им е харесало. още в един от предните постове казах че  щом си плащаме и някой извършва някаква търговска услуга в случая транспортна значи Носи Отговорност, защото това са нашите пари, нашият труд.
 Г-н Матю знам че редовно четете темата и не да ме обвинявате, че настройвам съфорумките срещу Вас ами вземете направете нещо по въпроса, защото очевадно хората започват да си пускат поръчките директно до България тактично прескачат услугата Ви " интересно защо ли"?! не за друго ами започвам да се притеснявам че на някой във Франция ще му сецне далаверката newsm47

# 732
  • София
  • Мнения: 2 130
От доста време ви чета, защото имах желание да поръчвам и аз от Франция, но просто няма шанс да се реша да поръчам от там.
Явно е че фирмата е супер некоректна, даже на моменти като ви чета и имам чувството, че тази старата която е завлякла доста клиенти е същата и сега, но са си сменили фирмата и името.
Извинявам се че изразявам мнението си, без дори да съм ползвала услугите им, но аз лично не си падам по експериментите и нямам намерение да рискувам с поръчка доставена от въпросната фирма и да седя и да се моля да ми доставят това което съм платила.  За това не се и сдържах днес и реших да си дам мнението.
Години съм живяла във Франция и искам да ви кажа, че такъв вариант там да ви изчезне нещо по пощите няма. Абсолютно съм на 1000% сигурна, че липси няма как да има от страна на френската страна. Хората са коректни. От 15г работя само с французи и знам за каква точност и честност става дума.
Мисля че трябва да предприеме нещо към тази некоректна фирма. Търсете си правата по какъвто начин може. Поръчвам много от Англия и Германия и подобно нещо никога не ми се е случвало, но там доставчика явно е коректен и най-вече НЕ КРАДЕ.
Дано не съм ви досадила, но много се ядосвам като ви чета и чета какви глупости ви разправят тези от "Достави до мен "

# 733
  • Варна
  • Мнения: 6 884
Извинявай, ама поста ти е абсурден! И обиден!
Французите са 100% честни и точни а българите - крадци. Чудесно, вярвай си.

Съжалявам за проблемите ви с липващи поръчки и части от тях. Настоявайте за компенсация, естествено, че имате право.
На мен ми се загуби пакет от Англия тук в България. Не помислям, че някой я е откраднал. Пратката ми е изпратена от София но я нямаше тук във Варна. Вината е в Спиди в случая, пакетчето е изпаднало през скъсан чувал. Изчаквам решението им.

Относно тази фирма съм си казвала мнението. Продължавам да ги ползвам.

# 734
  • Мнения: 1 398
И aз съм доволнa... сигурно имa и недоволни, но оплювaнето тук ми се струвa мaлко тенденциозно... може и дa грешa, нищо лично  Peace

Общи условия

Активация на акаунт