Празникът мина и замина, ЮЛЧЕТАТА навършиха една година! :)

  • 74 218
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 874
Юлианка, не разбрах какво се е случило, но се надявам Влади да се оправи бързо. Praynig Hug

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Юлиянка,ще му мине на юнака.Гадни са тези падания,но без тях не може.От катерушка ли падна
Звезда,не даваме мляко за заспиване.Вечеря 19 ч и 20.30-21.00 ч ляга

Тъкмо се позатопли и пак го дават застудяване.Въпреки това чакаме 4 те почивни дни с нетърпение.
Днес ме навикаха в парка,че малката се изака до едно дръвче на тревичката.То само кучетата и котките могат да серат и пикаят навсякъде.Децата не могат.Те трябва да стискат.Как точно,не е ясно.Винаги си събирам акито с мокри кърпи и го хвърлям в кофата

# 662
  • Мнения: 500
Падна от една комбинирана пързалка с катерушки и подвижен мост ,беше тръгнал да се пързулне,и рязко тръгна по мостчето. Около устата е ужулен и леко подут. Милия повече от 20 минути плака ,захласна се,сега спи и ще видим като стане какво е положението

# 663
  • Мнения: 10 874
По някое време може да предложите заглавия за новата тема. Hug
Аз едва сега обърнах внимание на коя страница сме...

# 664
  • Мнения: 360
 Честит празник!
 Юлианка- дано всичко да е нормално. Много ме е страх от такива падания,но рано или късно ще почнат. Още повече ,че са момчета. Ще има да падат,да са подути,със синки,да се бият:) Юнак без рана не може. Аз така се успокоявам. Моя е такъв дивак. Все по белите ходи.Само се моля да е жив и здрав.  Всички да са здрави и весело изкарване на празника и почивните дни.

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Здравейте   Hug
И аз да се разпиша Simple Smile
Честита Баба Марта  bouquet
При нас все едно и също постоянно навън Simple Smile Има 14 зъба и тези дни търси само шишето с вода и си чеше зъбите,явно ще излизат някакви  Laughing
Аз от 2 дни съм в процес на махане на бибата.Трудно много,пък я ползва само докато заспи и си я маха.Днес едва заспа на обяд без биба.Вечер му е по-лесно да заспи без нея,защото след баня още пие мляко и заспива така.Абе ще я откажем тая биба,ама да видим кога.Ако започне голяма драма,няма да го насилвам,ще изчакам и ще пробвам пак по нататък.
За ясла не мисля.Ще си го гледам до 3 години,пък тогава ще му мисля за градина.Не съм почитател на децките градини.Ако можеше да отиде директно на училище,щеше да е най-добре,ама не става  Grinning
Ами това е от нас.
П.С. Наблюдавам редовно тук,но нещо много малко останахме Simple Smile Едва я изписахме тази тема Simple Smile

# 666
  • Мнения: 3 404
Иванела,ти отряза ли я бибата,или просто не му я даваш?
Ние също за съня я ползваме само,един ден го изкарахме,но заради кучешките му я дадох пак уж да ги успокоява,че слагам гелче на нея.От 4 нощи не търси АМ,само за преспиване и се събужда в 8,00ч.Но около 4-5ч търси биба и заспива.Дано приключим с млякото,друго си е да поспи човек,писле и да дойде реда на биби.Доста е кисел и нервен навън,не му се върви.

# 667
  • Мнения: 500
 Ние добре стартирахме със спирането на бибата ,ама баща му вчера развали реда,дал му я да заспи по-лесно на обяд,защото ме нямаше. И днес вече я търси.
Добре е онзи ден след падането и дано няма последствия.
На някоя майка на момченце случвало ли и се е детето да показва че го боли пишлето. Не е зачервен,не е залепнал ,нищо външно видимо ,а той като го мия не ми дава да пипна и си дърпа само памперса и му е дискомфортно.

# 668
  • Мнения: 3 404
Ох,тия татковци 😁😁😁😁 ,нашия пък го забравя 😁😁😁
Нашто момче ми е правил така два пъти,единия го закар до wc,и се изпишка.Аз така напъвам тия дни с пишока,ама уви ,няма да ми се получи,на ръбчето е слепнато още 😕 ше го караме на педи.

# 669
  • Мнения: 500
Честит Празник, мили мами! Бъдете много обичани,ценени и уважавани. Бъдете горди ,че сте ЖЕНИ! Весел празник!

# 670
  • Мнения: 3 404
Честит празник,мамчетааа 🌷🌷🌷🌷🌷♥♥♥♥

# 671
  • Мнения: 10 874
Честит празник, мами! Hug Heart Eyes Hug

# 672
  • Мнения: 360
 Честит празник момичета!Бъдете обичани и обичайте!

# 673
  • Мнения: 102
Честит празник и от мен, мили дами!  bouquet

Ние сме на път да изкараме две седмици подред на ясла без да се разболее, дано  Praynig
Започнах да давам черен бъз, ехинацея и клеева тинктура сутрин и на двамата, надявам се да има ефект.

Малчо има 16 зъба, с памперс сме - мисля да го махам от раз като се стопли и има няколко почивни дни и ще караме по гащички. Баткото така се научи за една седмица, мисля да заложа на същото и сега. Биба не ползваме откакто стана на 3 месеца, сам си я махна, така че този проблем ми отпада.
Говори на бебешки, някои думи ги казва ясно, но най-вече мама / и всички вариации според настроението -маме, мамО/, тати, бати, какУ, деде, баба, коко / яйце - баща му го научи така, както и бау-бау  #Cussing out/ Но като цяло започва да иска да дърдори вече, но малко неща му се разбират, и най-вече превеждам аз. Голям купон е  пуска си котлоните на печките, казвам Не, но докато се научи, че не трябва - за малко да се подпалим вкъщи. Всичко разбира иначе, ама наистина всичко - опасна работа са тези дребосъци!

Хубав ден от мен!

# 674
  • Мнения: 500
Тази седмица вече ще ви втръсне от мен,ама пак  имам питане.
Та- вашите мъници разпознават ли цветове и форми?

Общи условия

Активация на акаунт