Новите ни козметични похождения 69

  • 106 712
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 9 511
Bourjois La Laque лак за нокти /04 Flambant Rose/


 
от Лили с подарък лакочистител на марката. Flutter

# 63
  • Canada
  • Мнения: 3 464
Почти нищо на марката не съм пробвала досега  Flutter Да се поправя  Mr. Green

# 64
# 65
  • Мнения: 779
И аз благодаря за темата   bouquet
Записвам се с малко пазар от намалението и с инглотски четки от днес  Grinning






взех последната  Crazy Laughing

80hp





# 66
# 67
# 68
  • София
  • Мнения: 10 324

В голяма чуденка съм за тази палитра.... изобщо не са моите цветове, но всеки път като я видя и мнооого и се чудя. Днес отново я тествах, че беше и намалена. Утре май ще я купя  Mr. Green

Колко струваше в Сефора?

# 69
# 70
  • Мнения: 779

В голяма чуденка съм за тази палитра.... изобщо не са моите цветове, но всеки път като я видя и мнооого и се чудя. Днес отново я тествах, че беше и намалена. Утре май ще я купя  Mr. Green

Колко струваше в Сефора?

46.50 я платих аз и беше последната в Сефора,поне така ми каза консултантката (Петя) и вдигна мострата,но знам ли .. GrinningСъщо не е много мои цветове ,но е с такова лятно настроение ,че не се сдържах..Вчера си направих първия грим от книжката и макар да не са показани моя цвят очи ,стоеше много интересно ..И понеже си взех едни обувки на ZARA същия цвят , като оранжевото в палитрата  -стана мнооого добре:лятно,свежо с много ,много настроение HugАко нямаш много подобни цветове ,вземи си я  Peace

# 71
  • Мнения: 36 003
Givenchy Ysatis edt & The Body Shop Shea Beautifying Oil /dry oil for body, face & hair/

# 72
  • Мнения: 134
Mac Mineralize blush: Just a wisp




Два страхотни молива от Любима серия  на Мак Heart Eyes

- за 19876446 път

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 170
Много е трудно понякога с гостите у дома. Ангажират и времето и вниманието, но си заслужава. Все пак успях да си опиша и аз новите продукти. newsm10
http://linasfavoritestuff.blogspot.com/2015/06/4-2015.html

# 74
  • Мнения: 913
Току що получих това ББ кремче...нямам търпение да го пробвам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт