Аз ли съм смотана или той иска много?

  • 39 941
  • 154
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 479
Не мисля, че всички мъже го искат- едно на ръка, същото важи и за жените...
Аз, лично не изпитвам никакво влечение към аналния секс и когато ми е подмятал мъжа ми /повече на шега, ама знам ли/ съм го информирала, че ако има желание ще пробваме първо на него с нещо, адекватно на неговия размер пенис /доста голям/ с всички там вазелини и прочие- и ако стигне го оргазъм, ще опитам и аз.
Е, повече не е повдигал темата!

# 91
# 92
  • Мнения: 2 085
Tanj , какво трябва да значи това?Трупаш мения?

# 93
  • Мнения: 2 116
От опит глава не боли! Mr. Green
 Ама опитай!  Hug

# 94
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..


 Peace напълно подкрепям!

Това ми хареса и на мен. Моя мъж е изключително толерантен към мен и нямам проблеми, но всякакви мъже има. Това си е малко нагло да се сърди защото не му даваш, ами да опита той както каза и една друга мама и ако му хареса да го пробва на жена си.

# 95
Непременно трябва да опиташ! Все пак, ако усетиш че не ти харесва имай готовност да го прекратиш веднага.

# 96
Аз пробвах за първи път преди 5 години с бившото си гадже.
Правила съм го много пъти, но по скоро на фази... Понякога няколко пъти в седмицата, понякога пропускам с месеци, зависи от настроението.
Адски ме възбужда (и мъжа също) но има и неприятен ефект. Когато учестя... каквото и да ми говорят - *** ми се разширява. И това далеч не е от възрастта.
Така че вече го правя само в специални случаи - 50 ст са си много Simple Smile

# 97
Достигала съм често оргазъм при анален. Въпросът е първия път, когато има малка болка партньора ти да е много внимателен и да ползва помощни средства.

Мисля, че е страхотно и не трябва да се притесняваш от новостите в леглото. Успех!

# 98
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
След половин година размисли и съвети реши ли се авторката? Ако мъжът е неопитен а жената не гори от желание да опита, съмнявам се, че ще й хареса. Има известни тънкости, които правят проникването безболезнено и секса приятен.

# 99
  • Мнения: 1 462
Има известни тънкости, които правят проникването безболезнено и секса приятен.
Вазелин?

# 100
  • Мнения: 1 451
Вазелина е градски фолклор. Определено не е най-доброто...

# 101
  • Мнения: 4 621
Опитай, няма как да знаеш дали ти харесва без да си пробвала Mr. Green

# 102
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Има известни тънкости, които правят проникването безболезнено и секса приятен.
Вазелин?
Не, техника
Не употребявам вазелиноподобни

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 15:45 от ljuboznatelna

# 103
  • Мнения: 3 501
Да, пробвайте. Ако те боли ще види и той и после няма да иска, щото ще му е гадно да вижда как ти причинява болка за сметка на неговото удоволствие.Но може и да ти хареса  - така че при всички случаи печелиш.Ако ти самата си любопитна и искаш да опиташ един съвет - направете го странично, легнали на една страна, той - зад тебе, много бавно, нежно и постепенно.Няма да усетиш никаква болка. newsm53

# 104
  • Мнения: 998
След половин година размисли и съвети реши ли се авторката?

Не знам за авторката, но някои други се решиха Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт