Кюретаж и забременяване след това - тема 60

  • 36 271
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 777
Записче да ви следя и да се включвам за помощ.  Wink Момичета, отменета Феичката, на късмет е, до сега няма момиче правило темите и да не е в списъка с мамите рано или късно.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 121
Здравейте днес говорих с мойта докторка в бг и тя каза че му трябва време на организма да свикне с противозачатъчните и затова менструацията се удължила.Да не се притеснявам.Успех на всички. Peace Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 548
Днес най-после ми дойде Ц. Точно на 41-вия ден. В понеделник ще звънна в Малинов за имунологичните изследвания.

# 33
  • Мнения: 1 739
Честито, Нигелче!
Айде скоро дано да видиш пак двете чертички и този път с хубав финал!
На мен взе да ми свършва и другата седмица ще пусха щитовидните и ако са в норма /дано да са/ почваме пак с опитите!

# 34
  • Мнения: 470
Нигелче и аз съм на същия хал чакам и след това мисля да пускам всички и имунологични и полови хормони, но се допитах до Денис и тя ми каза, че трябвало да минат поне 2-3 ц да се оправят хормоните. Пиши като се консултираш с лекарката

# 35
# 36
  • Мнения: 1 419
Нигел, това е един от малкото моменти, в които ти честитя за лелката. Ха дано скоро ти честитя липсата й...за 9 месеца  Wink

# 37
  • Мнения: 385
Феичке,благодаря за темата   bouquet
Найджъл,честито и успешна бременност съвсем скоро.
При мен още няма М и чакам резултатите.Излязоха Листериозата и Токсоплаза,отрицателни са Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 633
Нигел, честита М. Хайде скоро да те напусне за 9 месеца Simple Smile

# 39
  • Русе
  • Мнения: 499
Аз мога да се похваля с втора менструация на 28ми ден след първата и се радвам че е обилна понеже първата беше много оскъдна, дори се бях притеснила. И дори засега леко ми се е  съкратил цикъла понеже преди ми идваше на 32-34ден, но е рано да съм сигурна засега.

# 40
  • Мнения: 1 446

Нигел, Misc Ghost Честито лелище

# 41
  • София
  • Мнения: 910
Колко време ви посъветваха лекарите да се пазите от бременност след кюртажа и след колко месеца/седмици правихте кекс с половинките ?
Аз бях толкова стресирана,че забравих да питам,а сега доки е в отпуск.
А това са доста важни въпроси  Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 633
stefaHug. Доколкото знам след кюретаж най-често съветват да се пазите 3-6 месеца, но всеки случай е индивидуален, така че най-добре при следващия преглед да попиташ. Без секс най-добре да изчакате да мине първия цикъл (така ме посъветваха лекарите), ние правихме може би 3 седмици след случката, но аз се изчистих сама, не съм имала кюретаж.

# 43
  • София
  • Мнения: 910
stefaHug. Доколкото знам след кюретаж най-често съветват да се пазите 3-6 месеца, но всеки случай е индивидуален, така че най-добре при следващия преглед да попиташ. Без секс най-добре да изчакате да мине първия цикъл (така ме посъветваха лекарите), ние правихме може би 3 седмици след случката, но аз се изчистих сама, не съм имала кюретаж.
Много ти благодаря,Вили! Hug  Колко мили и свестни момичета има в тази тема,дано по-скоро всички да се преместят в бременеещите теми !  Hug

# 44
  • Мнения: 440
записвам се и аз в новата темичка и дано всички я напуснем скоро дойде ми четвърти цикъл трябва да чакаме още два.... ох неам нерви

Общи условия

Активация на акаунт