Кюретаж и забременяване след това - тема 60

  • 36 270
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 548
Днес бях при Русев и си направих имунологичните изследвания, които каза, че може и днес да ми изпрати готови, но аз се съмнявам да стане толкова бързо. Нямам търпение да видя там как са нещата. Странното беше, че ми каза, че при моята мутация за усвояването на фолиевата киселина(C677Т - Хомозиготен носител Т/Т), също ще трябва да пия аспирин и да си бия фраксипарин или там нещо друго - не му запомних името. До сега никой не ми го е казвал, но има логика щом това изследване е в панела за тромбофилията...  newsm78
Жоцка, аз също имам още два цикъла - дано си бременеем заедно и този път до термин  Hug
Кофеин, браво за резултатите!
Облаче, хайде да ни зарадваш този месец с хубави новини. Нали почнахте опитите, или се лъжа...  Praynig

# 46
  • Мнения: 377
Момичета аз имам един въпрос към пушачките сори ако не е за тук въпроса ама ми е любопитно дали сте спрели цигарите преди да започнете опитите за бебе,аз в момента сам ги намалила до 2-3 на ден питах и доки той ми вика че нямало проблем но все пак искам да питам и вас

# 47
  • NE
  • Мнения: 10 999
Неве Аз ги спрях и така вече 3 година.

# 48
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
Нигел, честита леля   Mr. Green, а скоро и без леля Heart Eyes.
Неве, аз по друг повод отказах цигарите, но мога да кажа, че е едно от най - хубавите неща, които съм правила за себе си Peace.
Моите резултати от микробиологията са готови и не са добри. Има си бактерии, на прегледа ще говоря с лекарката, но предполагам ще се стигне до антибиотик Sick. И с предишната бременност имах цистит, дали е заради падането на имунитета newsm78.
Флауърче, видях, че си ме добавила на първа страничка и ми стана много мило Heart Eyes Hug.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Привет и от мен!
Нейджъл и от мен, добре дошла на лелката! Скоро да се похвалиш и с липсата й!

Днес ми излезе резултата от урината, имам си ешерихия коли, чудно! Да знаете варианти да се преборя с тях без АБ? Не ми се пие на толкова ранен етап от бременността, но не мога и да си ги отглеждам. Чудя се направо при АГ ли да отида или при личния?
happysmile, в коя седмица си ти?

# 50
  • София
  • Мнения: 336
Пепси, на 19.06 сакчето отговаряше на 6 г.с., нали съм с късна овулация уж, загубих се в седмиците. Значи трябва да съм в седма, осма. Предният път ми каза, че с такъв резултат е по -добре антибиотик. Пък и да ти кажа, вече не вярвам в тея боровинковите препарати, особено като лечение.

# 51
  • Мнения: 6 833
Пепси, според мен по-добре при АГ ходи  Peace дано бързо изчезне гадината!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Записах час за четвъртък следобяд. Не знам, от страх ли, но не ми се ходеше на толкова ранен етап. Ето, че се налага.

# 53
  • Мнения: 377
Здравейте,
Нигел, честита леля   Mr. Green, а скоро и без леля Heart Eyes.
Неве, аз по друг повод отказах цигарите, но мога да кажа, че е едно от най - хубавите неща, които съм правила за себе си Peace.
Моите резултати от микробиологията са готови и не са добри. Има си бактерии, на прегледа ще говоря с лекарката, но предполагам ще се стигне до антибиотик Sick. И с предишната бременност имах цистит, дали е заради падането на имунитета newsm78.
Флауърче, видях, че си ме добавила на първа страничка и ми стана много мило Heart Eyes Hug.

не се притеснявай на моя съпруг сестра му и тя беше с бактерия и с антибиотик се оправи доста бързо и тя беше в началото на бременността....а аз в петък ще си правя микробиологията дано всичко да е наред и скоро време да се радваме и ние...а за генетичните изследвания още се чудя дали да ги правя

# 54
  • Мнения: 1 419
Найджъл, не се учудвам че ти е казал за терапия- да не е било клексан?
Ти сигурно си си правила основния панел- с 4-5 фактора. Ако има мутация по някой от тях, доста голяма е вероятността и при някой от останалите фактори- те били над 20 май, да има проблем. На мен така докторката ми пусна разширен панел с още 4 неща и 2 от тях излезнаха с мутации. Думите на док бяха, че тръгва да търси причината там заради резултата за фолиевата. А като включиш, че с тази терапия се въздейства и на антифосфолипидните антитела, не се учудвам, че се застрахова.
При мен мина ову. Надявам се да е била на 16 ден, защото малко ще сме я пропуснали. На 07.07 съм  решила тест да правя, тогава ще е 11 ден, а съм се запасила с такива от 10мл. smile3508
Сега меря БТ и поне ми се ще да видя дали ову-то протича нормално. Не че ще възразя да видя двете чертички и на теста за б. де Wink

# 55
  • Мнения: 1 633
stefa, за нищо, ако ти изскочи още някой въпрос, ще се радвам да помагаме Simple Smile
Blue, стискам палци да ни развееш двете чертички този месец! Simple Smile))
happysmile, Pepsilight, стискам палци бързо да ги унищожите гадините!
NigeL, този път ще ти дадат подходяща терапия и до термин  Hug
жоцка, ей сега ще минат   bouquet
Аз след 8 месеца почивка се чувствам напълно готова да започваме с опитите (особено като ми мина датата на термина), остават още 3 и живи и здрави започваме да работим по въпроса, вече нямам търпение и все по-честичко ви следя Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 548
Облаче, да - клексан беше другото. Права си, че панела който си бях правила беше само 4 мутации. Значи ще трябва и аз да започвам терапия като твоята Simple Smile Сега като ми излезе имунологията ще видя и там дали няма да трябва терапия и на 8-ми на прегледа при АГ ще видим какво ще почвам да правя. Ти на клексан ли беше? Инжекциите сама ли си ги слагаш - трудно ли е?  Thinking Стискам силно палци този месец да е твоя и да имаш най-прекрасната бременност до термин  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 57
  • Мнения: 1 419
Найджъл, да, на клексанче съм и още изследвам къде и как може да бия, защото установявам, че различно боли  Confused Има места, на които почти нищо не усещам, май където има подкожна мазнина, а на други ме понаболява. Сама почнах и все още свиквам честно казано, а дори не е всеки ден. Скоро трябва да се забременява, докато има място за боцкане  Mr. Green
Вили, хайде стягай се и да се пробваме наново  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 739
Здравейте, момичета!
Аз се пазагубих, ама то и няма нищо ново да си похваля. Днеска пуснах ТСХ, ФТ3 и ФТ4, с нетърпение чакам да ги видя и ако са ок, се нядавам и доц. Русев в петък да е доволен и подновяваме опитите.

# 59
  • София
  • Мнения: 548
Излязоха ми резултатите от имунологията:
Повишена популация на НК клетки и повишена НК активност. Леко повишени ТЛА.
За вливане на 5мл Интралипид 20% 2-4 дена преди овулация и повторно 2-4 дена след положителен тест за бременност.
Аспирин протект х1тбл през ден по време на бременност до 3-4-ти месец. От 3-та г.с. Фраксипарин 0.3 през ден до 5-ти месец.

Общи условия

Активация на акаунт