Кюретаж и забременяване след това - тема 60

  • 36 326
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 727
Ехааа, Пепсиии, браво на вас, майстори сте вие  Party Hug
Взимам си и аз от твоя прашец, вече нямам никакви претенции какъв му е цвета, че нещо ни забуксуваха нещата.  Crazy
Днес ми дойде гадната лелка, а следващия месец пропускаме, щото на микробиология ми излезе кандида глабрата и някви стрептококи от група Б, които били много коварни  #Cussing out
Ейй, няма край...  bash #Silly

# 691
  • NE
  • Мнения: 11 001
Пепси Честита девойка. Hug

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Благодаря, момичета!

Полинчето, точно пък теб чаках да се похвалиш този месец, но първо уморете гадинките.

Аз и при нефроложката ходих днес. Пак си ми излизат тези коли в урината и ми изписа едно прахче Манурал, ще поизчакам още малко и ще си го взема. Дано се изчистят от него.

# 693
  • Мнения: 377
Пепси честита ти девойка,на нас ни е рано още да кажем какво ще е но вече си имаме кръчета и ръчички и подксачаме нагоре надолу Hug

# 694
  • Мнения: 1 633
Пепси, честити розови гащи!  newsm75 newsm79 newsm28 Смуквам си прашец Simple Smile))

# 695
  • Мнения: 1 256
Момичета исках да ви питам, ако не сте сигурни, че теста е положителен какво правите? Втори тест след един ден или кръвен тест? Намерих една много полезна статийка относно това какви изследвания се правят след аборт и реших да я споделя с вас
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … -59&Itemid=61

# 696
  • Мнения: 781
Пепси,честита мадама:-) Да расте голямо и красиво момиче.
Полинче, аз тъкмо си мислех за теб и ти се разписа. Съжалявам за гадините и стискам палци да се похвалиш скоро.
Неве, на теб честити крачета и ръчички Simple Smile
Страхотни новини си имаме в последните дни, все така Simple Smile

# 697
  • Мнения: 121
Много хубави новини момичета честито на всички прекрасни новини Hug Heart Eyesмного се радвам.Аз и този месец имам лелка на гости и вече се отказвам явно няма вариант да е скоро.Какво да се прави догодина. Peace

# 698
  • NE
  • Мнения: 11 001
Карина Нужно е чертичката да се насища. Има ли и бледа чертичка се приема, че е отчетена бременност стига да е във времето на отчитане на теста според инструкциите. Ако имаш притеснения по-добре пуснеш ЧХГ най-рано 11 дни след О и повтаряш след 48 часа дали се удвоява.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 036
При Яков ли прави ФМ? Стана ли вече в 12 седм?

Не, при Балев ходих. Нали ме притесняваше нухалната, че да се успокоя с второ мнение. При него е 1.1, но каза, че 1.9 си е добра стойност. Аз съм вече 13г.с. и 5дни. Бавно но славно вървя напред.
Но нали винаги ви казвам, че трябва да е весело при мен. От снощи съм със зверско повръщане, поне 20 пъти и цяла нощ. И то не бременелско, а вирусно явно, че и майка ми ми прави компания. Трябва да се замъкна до аптеката, че съм обезводнена, урината ми е червена направо. Поне 2-3 часа не съм повръщала вече, то няма и какво и соковете свършиха. Само бебка да е добре. Хех, че ми е странно да казвам "бебка".

# 700
  • София
  • Мнения: 548
Pepsi, честити розови гащи! Simple Smile Смуквам си от твоя прашец - дано ми е на късмет, че от този месец започнахме официално бебеправенето  Crazy В петък ще ходи в Малинов за първата ми вливка на Имуновенин. Стискайте палци  bouquet

# 701
  • Мнения: 1 633
NigeL, стискам ти палци! Дай боже още този месец да се похвалиш с двете черти и този път до финал!   bouquet

# 702
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета
Честито на всички за всички хубави новини, нека все така да има повече хубави новини!!!
И от мен една хубава новинка, и моята Лелка дойде навреме ,след мисед аборта. За първи път в живота си така да се радвам че ми е дошла лелката!!! От тук насетне почваме с изследванията , лека полека да вървим стъпка по стъпка към заветната мечта!!! На всички , които са в период на бебеправене пожелавам успех и скоро да се похвалят, на бременелките лекичка и полека лека до щастлив и ревящ финал, а на новодошлите да не се предават!!!
Хубав и усмихнат ден от мен!!! newsm03

# 703
  • София
  • Мнения: 548
ilona, честит ти първи цикъл  Misc Ghost
Мерси, Vili! Дано наистина този път да е до финал  Hug

# 704
  • Варна
  • Мнения: 63
ilona, честит ти първи цикъл  Misc Ghost

Благодаря ти NigeL link!!!

Искам да помоля тези от вас, които са правили изследванията за Тромбофилии, генетичните и имунологичните да споделят малко опит!!! Под опит имам впредвид - къде са правени, каква е цената и за колко време е готов резултата!?! Нямам време да се връщам назад да чета , затова благодаря предварително на тези от вас , които споделят информация, ще ми бъде доста полезна! В момента е пълна каша в главата ми и не мога да взема решение, къда да ги направя в София ли или във Варна!!! Сякаш съм по - склонна за София , защото там ги и разчитат , а във Варна нямам много вяра на специалистите, а и не съм се интересувала дали има въобще такива!!! Също ме интересува - цветна снимка в София къде може да се направи и да е най - безболезнена,  преди години правих в Майчин дом във Варна такава и много лоши спомени ми останаха!!!
Пепси , много се радвам за вас, че всичко лошо мина и с бебка сте добре, а относно вируса вземи по - сериозни мерки, за да не се обезводниш, то това лято кой ли не го хвана този бацил, всеки когото срещна се оплаква от същите или подобни симптоми!!!
Извинявам се за дългия пост!!! smihesorry

Общи условия

Активация на акаунт