Strah me e momi4eta Utre sme na sre6ta

  • 6 525
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Миличка,то е уплашено ,много е малко,а и е недоверчиво!Спокойно!Всички ще си дойде на място!Пак ще ти пиша по-късно към обяд,че сега имам излизане!  bouquet

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Миличка,то е уплашено ,много е малко,а и е недоверчиво!Спокойно!Всички ще си дойде на място!Пак ще ти пиша по-късно към обяд,че сега имам излизане!  bouquet

ще се отпусне,дай му време

 Hug

# 17
  • Мнения: 127
Бравооооо! Миличка, мисля че си на прага на нов живот, не пропускай да го изживееш!Стискам ти палци!  bouquet

# 18
  • Мнения: 17
Пдздрави миличка,
Като ти четох постинга все едно нещо ме беше хванало за гърлото. Сълзите напираха в очите ми. Ще стане...Щом си го усетила със сърцето си ще имаш сили да се бориш за това дете.
Благодаря ти, че така подробно си го описала. На мен това тепърва ми предстои и ми даде поне бегла представа за какво да се подготвя. Не ми е много ясно как точно протичат тези срещи.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 444
Ох, милата, напълно те разбирам. Просто не зная какво да ти кажа, освен да ти пожелая късмет и ако сте твърдо решили със съпруга ти това да е вашето момченце, то дано имате успех и късмет да се финализират нещата по-бързо. Иначе е мъчително и за вас двамата и за малката объркана душичка. Няма да ви е лесно да го приобщите, да спечелите доверието му, но с много любов, търпение и постоянство всичко ще е наред. За пореден път се убеждавам, че изоставените дечица явно хич не ги гледат подобаващо по тия домове, иначе няма да са така мнителни и неконтактни, та това е малко детенце, не е присъщо за възрастта му това поведение. Дано има късмета скоро да стане ваш син, убедена съм че ще го залеете с топлина и разбиране и най-после ще се отпусне душичката му и ще заживее като всяко дете с детските си проблеми................... Praynig
Прегръщам те силно, успех и не се притеснявай да пишеш и да излееш чувствата си, ние за това сме тук.  bouquet

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Миличка направо се разплаках. Дано всичко мине по най добрия начин. И аз искам да ти благодаря за подробното обяснение, така усетих емоциите които си усетила ти. Дано скоро станеш майка и всичко мине по най добрия начин.

# 21
  • Мнения: 256
Миличката малка душичка!

# 22
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ох незнам момичета какво да ви кажа и от къде да започна CryТова дете така ми се загнезди в сърцето  Като се прибрахме днес след срещата  започнах да плача ....Искам да го гушна да го отведа в къщи  да го завивам нощем да го пазя от всичко и от всички да му покажа че има и друг живот ,че има право на щастие и обич и дом и веселие и радост и майка която е винаги там и баща който се грижи и, че ако падне има кой да го вдигне ,ако плаче има кой да го прегърне  Ох не мога да пиша повече Много дълго стана и пак се разревах Утре можеби ще пиша пак ако намеря сили Лека нощ момичета
GrinningАми, мисля си че то си е вашето това съкровищел Щом сте се харесали и ви трепка душата .... Вие ще му помогнете и с ваша помощ то ще разцъфне като цвете.  bouquet
Да сте живи и здрави всички!!!

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Целият свят на твоето момченце се върти около лелките в градината,познава ги и им има доверие!Вие сте непознати и е нормално да е плашливо  Thinking а и не на последно място срамежливо!Щом се е заиграло-чудесно!Първата крачка е направена!Заредете се с много търпение!!!На следващата среща занесете количка,но не се хвърляйте на скъпа играчка!И пак в игрова форма се опитайте на намерите допирни точки,занесете малко шоколадче или бони-бон/я да видим какво има в тази тракаща кутийка и...../Колкото до болестите - всичко е поправимо,особено когато детето започне да се храни здравословно и бъде лекувано.Нашата Ваня отначало всяка храна я преценяваше,опознаваше и после   #Shocked  ядеше домати като за последен път,кисело мляко,плодове-чудо хапване падна и изчезнаха всички проблеми,организма и се възстанови ...и сега е вече тинейджърка с бушуващи хормони и нещастна ,че си няма гадже Wink
И пак ти казвам,детето ще се усети предпочитано,харесано ,обичано и ще ви отвърне ...търпение  newsm10 Много се радваме с мъжът ми за вас newsm51

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Злати, просто серазплаках от умиление. Дано и мъжа ти почувства същото. Сина ми е същия - не обича да го докосват - дори и да познава човека след като не го е виждал известно време му трябват поне 10-тина минути да се осефери. Иначе ако посегнеш да го погалиш - бута ти ръката и ако му подадеш нещо - и него бута/рита.
Имай търпение.
Защо пишеш, че от роднини и приятели нямате подкрепа? Но не се учудвам - когато забременях със сина ми - защото не исках да живея с баща му - нашите бяха твърдо против да задържа детето... и роднините също /без бабите ми/.... Но не се отчайвай - след първия отпор - сега бабата и дядото /особено дядото който беше за аборт/ го обожават и биха умряли за него. Е трябва време да се загърбят от МОЯ страна предубежденията - не е лесно, когато в най-трудния момент най-близките ти не те подкрепят - но с времето нещата ще се оправят.
ДАно само и мъжа ти чувства същото!
Целувки и непременно пиши какво става с вас и вашето решение!

# 25
  • Мнения: 273
Миличка, това е толкова прекрасно преживяване. Пожелавам ви да вземете най-правилното решение. А до това, че малкият не ви е допускал до себе си, не се притеснявай. До колкото знам (при по-големичките деца), те не са подготвени за тази среща. Възпитателките им не могат да кажат на малката душица какви сте вие и за какво сте дошли. Виждаш колко хора не харесват детето и се отказват (всеки има своята причина). Колкото и лошо да ги гледат по домовете, нямат право да им причиняват такова нещо. За това следващия път, когато вече отивате с ясно решение,  леда ще се разчупи, може би не от първия път, но с търпение и любов всичко става. Децата са проницателни и много бързо се ориентират кой ги обича и кой не. Ще бъдете щастливо завършено семейство. Успех!

# 26
  • Мнения: 73
Ами какво да ви кажа момичета  аз си го искам това дете но мъжът ми като го гледам хич не е сигурен като мен SadКогато си говорим той все повтаря -Ох незнам Злато незнам  Sad детенцето наистина е много сладко но му личи че е ромче а нали видя как реагираха майка ти и баща ти  а и всички на които се похвалихме,че ще ходим да гледаме детенце без дори да сме им споменали ,че е ромче .А те наистина как реагираха ooooh!Първо баща ми -Браво татенце!Само внимавайте да не ви излъжат с някое циганче,че то по тия домове повечето са такива  dohИ това ми го казва моя баща дето той ме е възпитавал да бъда толерантна към различните и дето ми е разправял,че сигурно Куба е най доброто място за живеене защото там  нямало расова дискриминация и никой не се интересува дали си черен или бял!Еми точно това възпитание ме спря да не го пратя ...... Майка ми и тя грабва слушалката и почва -Внимавайте МНОГОвнимавайте да не ви ПРОБУТАТ циганче ! #CrazyПриятелите ни и те  всичките в един глас същото  newsm11    Абе много ми е криво че родителите ми мислят така ,но ако вземем детето можеби ще го видят както го виждам аз и ще го обикнат или поне ще трябва да се примирят. Ако ли пък не тогава -Взимам си мъжа,грабвам си моето циганче за ръка и си отиваме в къщи ,където ще си заформим една наша си суверенна Куба. Само дано той да се реши newsm17 Още имам надежда защото когато ни питаха в дома дали   ще посетим пак детето той каза ДА такаче пак ще ходим във вторник и се моля Praynigдано нещо му трепне и да се пречупи.Една приятелка ми каза да не го притискам и да го оставя сам да вземе решение защото ако  го насилвам прекалено после мога много да съжалявам.Та затова както казва Дарена "Господи да бъде волята ти" а аз ще чакам и ще се надявам. П.П. А това ЗЛАТО  е само обръщение Ние си викаме така един на друг ,иначе не се казвам така.

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 05:34 от Blue Fairy

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мила, приятелката ти е дала прекрасен съвет! В НИКАКЪВ случай не го притискай - за добро или за лошо - трябва да сте единни. Изчакай го да видиш какво ще е крайното му решение и чак тогава ако той не иска - кажи му всичко което ти е на душата...
Не мога да те съветвам в това тежко решение - аз не съм с предубеждения, но е лесно да си от страни. ПАк ще кажа /не знам тук ли писах/ че дядо ми е калмък - монголска раса и на майка ми и вуйчо ми много им личи - те като са били малки са имали проблеми - но те са били и деца на разведени родители, но на брат ми също му личи /по-малко, но все пак/ и никога не е имал проблеми ЗАРАДИ ТОВА. Аз мисля, че обществото ни се променя... вчера в двора на близкото училище баба водеше черничко сладко негърче - не знам лесно ли е, трудно ли е - аз ги приемам и мисля, че и вие като сте българи - на малкото ще гледат като на мургаво българче...

НО кавото и да решите - НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ! БОли и е трудно да вземеш решение, но пък ако не усетите и ДВАМАТА с мъжа ти искрата не бива да се насилвате, защото така ще бъдете трима нещастни хора....
ДАно вземете НАЙІПРАВИЛНОТО решение!
С теб сме в това трудно време!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравей, наистина не бива да притискаш съпруга си, но тъй като мъжете са по-нерешителни и дори да го иска ще му е по-трудно дори да го разбере, та затова аз ще те посъветвам да използваш онази дарба женска, без да го притискаш най-малко, просто хитро и умно да оформиш мнението му.Може да звучи гадно на пръв прочит, но наистина мъжете ако ги оставиш сами, до никакво решение няма да стигнат, а умната жена може да им помогне много в тази насока, като накрая ги убеди дори че е изцяло тяхно мнение и решение и ги накара да са горди от налагането на мъжката си воля. Naughty
Не се правете сега на жени, противници- това е движещата сила на света, а и това е съвета ми към синята фея, така че тези кито не са съгласни нека пуснат друга тема.Да не размиваме темата на жената, и без това е много притеснена. Crossing Arms
А колкото до това всеобщо мнение на тема циганче.... нормално е, но не се притеснявай, тъй като с времето ще го заобичат и няма да им прави впечатление.Всеки се страхува поначало от такава възможност, вие също не сте имали предвид дори циганче да искате, но ето че ви е влязло в сърцата.Така ще окупира сърцата и на родителите ти, просто време е нужно да се поотърсят от предразсъдъците, да го опознаят, да свикнат, да видят колко невинно и беззащитно е милото. Ще разберат, че от детето ще стане това, което вие заедно оформите като характер...... Thinking Просто стани и им кажи че това е вашият избор, като не се поддавай изобщо на критики, колкото и да е трудно, не допускай коментар дори и ще уважат решението ти и ще погледнат с други очи така и на дечко...Успех от все сърце  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 652
Присъединявам се към тези, които те подкрепят и си мисля, че след като не прилича на ромче, защо трябва някой друг освен вас двамата с мъжа ви да знае за това? newsm78 Според мен това си е ваша работа и не засяга никого.  smile3505Вие ще решите, просто давам една идея. Не носите отговорност пред никого. Още повече, че много жени, които остават децата си се самоопределят като българки без да са такива. Казали са ви, че майката е българка, а баща неизвестен и толкоз. Не се притеснявай толкова много.Това са предразсъдъци. Най-сложните проблеми се разрешават по най-простия начин.

Общи условия

Активация на акаунт