Strah me e momi4eta Utre sme na sre6ta

  • 6 527
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Днес ходихме да дадем официално отказ.Доста тежко ми беше да го направя.Все отлагах като се надявах мъжът ми да си промени решението ,но не стана така,че занесохме заявление че отказваме детето Sad От утре започваме отново да подготвяме наново всички документи.Оказа се ,че като ти изтече срока всичко почва пак отначало #Crazy но щом трябва..  Пропуснах само да питам дали препоръките може да са пак от същите хора или трябва да търсим нови.Някой от вас знае ли? Heart Eyes

Знам кка се чувстваш.Съвсем скоро и на мен ми се наложи да изпитам същото.Въпреки това обаче, не съм загубила надежда,че някъде там ни чака малката ни дъщеричка.
За препоръките не съм сигурна но мисля,че не би имало някакъв проблем ако отново ви ги напишат същите хора.
Поздрави.

# 46
Това което ще напиша сигурно няма да се хареса на някой, но задавали ли сте си въпроса как биха изглеждали децата родени от вас. Аз имам едно осиновено дете и чакаме делото за второто . В друга тема писах, че не сме имали претенции за етнос и пол. Когато ни записаха в регионалните дирекции казах на съпруга си, че който ни се обади пръв това ще е детето. Не смятам, че едно дете трябва да се избира по етнос . Както казва една моя позната детето е отворена книга с бели страници и каквото напишеш това ще четеш. С течение на времето се убедих , че е така, защото синът ми по характер е мое копие и майка ми често казва, че ако го бях родила щеше да вземе нещо и от мъжът ми. Затова когато следващият път отидете да видите дете не се интересувайте какви са майка му и баща му-биологичните , а го вижте като личност и не се интересувайте какво ще каже този или онзи защото хората се интерсуват единствено от себе си. Два дни след като го вземете хората вече ще са забравили. Ние живеем в много малък град и изобщо не ме интересува кой какво мисли.

# 47
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Така е-всяко чудо за три дни!И при нас имаше много коментари,но с течение на времето нещата затихнаха.Тогава когато си осиновихме момичето живеехме в гр.Белослав,бяхме си купили къща там,много малко градче и бяхме атракцията...а и Ваня една черничка
На всички несполучливи виждания-следващите да са последните и съдбовните!

# 48
  • Мнения: 160
Така е-всяко чудо за три дни!И при нас имаше много коментари,но с течение на времето нещата затихнаха.Тогава когато си осиновихме момичето живеехме в гр.Белослав,бяхме си купили къща там,много малко градче и бяхме атракцията...а и Ваня една черничка
На всички несполучливи виждания-следващите да са последните и съдбовните!

didka ne iskam da se mesia no ne se li strahuvas,vse pak malkata moje da pro4ete napisanoto ot tebe vav foruma.....................

# 49
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Защо - какво толкова е казала- при едни открити отношения между родител и дете, това не би трябвало да е проблем- но Дидка да каже де. Имам и пълно доверие- с четири броя трябва да знае какво прави Wink Пък колкото да са деликатни децата, все пак не са стъклени- доста устойчиви са. А и детето е ставало свидетел на описаното по- горе и по- важно на реакцията на майка си. Само може да се гордее с майка като Дидка.  Hug Ама аз пък съм пристрастна де Grinning

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 11:06 от yosarian

# 50
  • Мнения: 160
imah napredvid proishoda-a vse pak tova e dosta.....................
a snaeli se koi 4ete i s kakvi namerenia.
vse pak momi4eto navlisa v pubertet i ne viarvam 4e ste i bade priatno ako niakoi ia SAGOVORI na tasi tema.
vsasnust imam dobri namerenia i ne iskam da se saiajdam.
tova didka ne kritika

# 51
  • Мнения: 441
И аз не виждам нищо притеснително newsm78

Много обичам открити хора, които казват истината без притеснения, децата усещат кога е казано със подтекст. А дъщерята на Дидка си е дете...нищо, че е в пубертет. Аз пък много им се кефя Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 533
И моето мнение е, че точно това е възможно най-доброто поведение. Когато майката е позитивно настроена, когато отношенията в семейството са откровени, без тайни, срам и съмнения, когато майката е  приела  и обича детето си такова, каквото е - безусловно и безрезервно, каквато може да бъде само майчината обич, тогава детето приема от нейната сила и позитивизъм. Когато майката е силна и смела, тя учи на същото детето си...

# 53
  • Мнения: 1 652
Напълно подкрепям Дидка и съм съгласна с казаното от Април и Теа.
 Както те възприема майка ти-  така ще те възприеме и целия свят. sling Ако твоето семейство не може да те приеме такъв какъвто си, какво остава за останалите!
Дидка е духовно порастнала да бъде Майка и аз й се възхищавам!  bouquet

# 54
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ех,момичета Flutter благодаря за милите думи!Ние в къщи съвсем спокойно си говорим на темата ,че е осиновена.Сега например толкова много я мързи да учи,че просто нямам думи.Преди се карах,наказвахме се,вдигах си нервите ,но сега и заявих,че каквото постигне -това ще е!Ако има даже и една тройка в бележника за края на годината,няма да я взема през лятото във Варна при баба и дядо  Mr. Green и на плаж!Един ден ми вика -ами аз съм толкова лоша и само ви ядосвам,ако искате ме върнете.... Stop та пак си обяснихме някои работи,запитах я къде мога да върна малкият понеже е спокоен и кротък само като спи-няма къде да го върна,къде да върна батковците и  ако ме ядосват или съм им нещо сърдита-пак няма къде NaughtyДецата не се връщат,те се обичат даже и като ни ядосват и ни карат да гълтаме хапчета за нерви и главоболие.Че след като жената,която я е родила и изоставила го е направила,незначи че и аз трябва да го правя-тя да не е стока от магазина дето като не е качествена и да се връща Crossing ArmsОтносно произхода и-понеже много често в училище и викат мангалка,циганка пък няма чак толкова защо-просто е по-черничка-съм и обяснила,че не зная тази дето я е родила каква е,може и да е циганка-Ваня много обича да сяда с кръстосани под себе си крака,няма усет за съчетаване на дрехите,за ред ...и е много възможно да има такава жилка Stop но това никак не е важно за нас-тя е нашата дъщеря и толкова HugНе се притеснявам кой чете,защото ми иде да удуша тази дето я е зарязала-веднъж са я осиновили след отказа на биологичната майка,бабата дето е помагала и основно е гледала Ваня умира,тогавашният татко си хваща багажа и се маха,така наречената и майка  прави същото като оставя детето на 5 години само в къщата...вече на 6-7-ия ден съседите се усъмняват и викат полиция да разбият вратат-вътре Ваня обезводнена и стресирана ..трябвали са и още около 24ч за да умре-и никакъв съд за родителката,след лечение в болницата я връщат в дома и разсиновяват-после се появихме ние.tara 1 ,разбрах притесненията ти,но аз ги нямам,защото дъщеря ми може да заговори на тази тема спокойно и за капак да каже на любопитните,че ще и потърсим даже сестричка Mr. GreenЗа произхода ...като и кажат че е черничка казва -ами нали съм варненка  Flutterимам си боята по рождение
  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 533
Браво, Дидка!!! Възхищавам ти се! newsm51

# 56
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дидко, два пъти четох написаното. Ей това е учебник за родители:) Обичам ви, знаеш.  Heart Eyes Ваня е страхотно дете.

# 57
  • Мнения: 1 652
Дидко, два пъти четох написаното. Ей това е учебник за родители:)
yosarian - същото си мислех- христоматия за майки.
Шапка ти свалям Дидка за наглед простичката, но всъшност много мъдра философия, която имаш .  newsm51Някой беше казал-най-сложните неща се разрешават по най-прост начин. Да бъдеш добра майка никак не е лесно! Ти  си намерила пътя и затова Бог праща светлина по него!  bouquet

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дидка, пълниш ми душата всеки път! Знам аз защо мъжа ти те е избрал - сигурна съм, че в тежки моментии той черпи от твоята енергия и доброта! Господ да ви пази, защото вие за мен сте пример за християнските добродетели!
И аз ви обичам!

Тара, мила, всички те разбрахме... Поппрочети постове на Дидка и мисля, че и ти ще намериш решение за своите огромни страхове. Ти просто си твърде фин човек и затова си невероятно притеснителна. НО трабва да се успокоиш и да повярваш както в себе си - така и в любовта ви към детето и на неговата обич към вас! Като и да повярмаш, че силата е на страната на откритото и честно споделяне във всяко едно семейство!

# 59
  • Мнения: 398
Didka,
  bouquet
Ако всички хора бяха като теб по света нямаше да има войни,насилие и изоставени деца!
Бъдете здрави и много щастливи!

Едно време четях в дир.бг ивка 10 и и се възхищавах...ето,че имало и още и още...
Страхотни сте момичета!

По един букет за всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт