Женени от пръв поглед - 9

  • 57 782
  • 319
  •   1
Отговори
# 255
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Гергана преди време имаше връзка с ММА боеца Деян Топалски, но нямам представа дали все още са заедно.
Не са, той има дете от друга жена.

# 256
  • София
  • Мнения: 20 209
Джулая, възможно е, информацията ми е доста стара - по спомени май ставаше дума за период малко след предаването.

# 257
  • Мнения: 19 527
Ох, дано само тези "стоун фейсис" - мачмейкърите /каква хубава българска дума, нали/ не участват вече, че яко ме издразниха първия път. Иначе форматът според мен има потенциал и ще събере аудитория  ако е направен както трябва.

# 258
  • Мнения: X
Да е жив и здрав Георги,да си гледа семейството,но за него спомена от предването ми е за абсолютно мрънкало.

Ами може да си е намерил сродна душа мрънкалце Stuck Out Tongue Winking Eye Така де то всички си имаме кусури, но за всеки влак си има пътници. Хубаво е, че са се намерили, дано да просъществува дълго брака им.

Аз все си мисля, че не видяхме всичко от Георги. Че е придирчив стана ясно, но според мен ако се беше почувствал на място, спокоен и някак си си бяха паснали с партньорката, може би щяхме да го видим в друга светлина.

# 259
  • Мнения: 15 766
За мен перфектната двойка бяха Стефан и Светлана. Така и не разбрах защо не им се получиха нещата. По време на снимките се виждаше, че много се забавляват. Бяха в пълен синхрон.

Относно Георги - аз го харесвах. Гергана също. Просто не си пасваха двамата и това е. Той не ми се струва лошо момче. Придирчив е, но защо пък не - всеки има право да има предпочитания и да търси човек, който да отговаря на някакви критерии. Гери беше много готина също. Всъщност противни ми бяха само Атанас и Антония. Той п.тьо под чехъл, тя - отвратителна, нагла лигла. Не понасям такива простовати, елементарни и примитивни хора, като тях и ми е неприятно да ги гледам

# 260
  • Мнения: 4 891
И на мен Стефан и Светла ми бяха любими. Според мен се разминаха, защото тя беше готова на сериозни крачки, а той още му се живееше и вероятно не е бил готов за брак.
Георги и Гергана просто не бяха един за друг и двамата не са хора, които биха правили големи компромиси със себе си и своя комфорт.
Наско е добро момче, малко простовато, но добро, докато онова, с което го бяха събрали беше рядко противно същество.А между тях имаше чувства, особено от негова страна.

# 261
  • София
  • Мнения: 11 708
Светлана и Стефан се разделиха, защото на него му се живееше, в една компания с Коцето в период, в който се твърдеше, че висят през вечер в неговата дискотека и взимат вещества. Светлана е активна, но в залата и по по-здравословния живот. Иначе смятам, че се харесаха, но Стефан не беше готов за връзка, пък какво остава за брак.

# 262
  • Мнения: X
И аз мисля, че Светлана и Стефан бяха на различни етапи в живота си и затова не им се получи. Пасваха си на екран дотолкова доколкото Светлана все пак също обича да се забавлява, но Стефан е нон стоп на тая въртележка и в един момент няма как да не се получи разминаване.

# 263
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Светлана е доста активна, занимава се с много неща. С рогата напред (Овен). Стефан го играе бохем, неангаже, искам ли, не искам ли жена, ха напред, ха назад (Телец). Не виждам как щеше да се напасне с нейния режим. Щеше да го удари на селска....ъъъ, мъжка чест. Тя води спортни занимания, мисля рядко излиза и сигурно си ляга рано. А той тъкмо излиза да се забавлява и сигурно кърти до обяд.

# 264
  • Мнения: 852
Официалното инфо от ФБ страницата им е че започва 26 февруари в 22.00 часа.

# 265
  • Мнения: X
Интересен начален час, всъщност на мен ми е екстра, точно като приспя детето Grinning Но ми е интересно, че не са заложили на прайм тайма. Дали само първото предаване ще е с този час?

# 266
  • София
  • Мнения: 23 095
Едва ли. Програмата им за този сезон е пълна на макс. Grinning

# 267
  • Мнения: 19 527
Е с какво пък толкова е пълна? Пълна суша бих казала, Черешката отдавна не ме кефи, Съдби на кръстопът не гледам, филми няма също....какво гледаме в прайма?

# 268
  • София
  • Мнения: 23 095
Какво общо има това на кого какво му е интересно с факта, че програмата е запълнена?
Ще дават Капките, Хелс Китчън, Откраднат Живот, Дяволското гърло, Господин Х и морето. Може би изпускам нещо даже.

# 269
  • София
  • Мнения: 2 241
Какво общо има това на кого какво му е интересно с факта, че програмата е запълнена?
Ще дават Капките, Хелс Китчън, Откраднат Живот, Дяволското гърло, Господин Х и морето. Може би изпускам нещо даже.
Нов сезон на Кошмари в кухнята и Съдби на кръстопът (от последното аз лично получавам уртикария 🤔)

Общи условия

Активация на акаунт