Женени от пръв поглед - 9

  • 57 768
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 554
И аз ще гледам с интерес, дано този сезон е по-успешен

# 286
# 287
  • Мнения: 2 250
Ще гледам предаването ,надявам се да е интересно и този път дано поне някоя двойка остане заедно Heart

# 288
  • София
  • Мнения: 15 474
Да се запиша, за да не пропусна началото.Ама първия сезон си беше голям провал, въпреки всички специалисти, които работят по подбора на двойките.

# 289
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
На рекламата дават няколко от кандидатите.Откровенно никой не ми допадна на външен вид.
В първия сезон бяха поне по-симпатични.

# 290
  • София
  • Мнения: 22 984
На рекламата дават няколко от кандидатите.Откровенно никой не ми допадна на външен вид.
В първия сезон бяха поне по-симпатични.

Oх, да и на мен така.

# 291
  • Мнения: X
На мен ми изглеждат като "нормални" хора, доколкото изобщо може да се определя какво е нормално...Така де външният вид за самото реалити според мен не е определящ, но може да се окаже, че за някой от участниците е водещ, та ще е интересно.
Стоянова май спомена, че двойките са 4, но пише за 3 засега. В информацията видях, че има хора с различни вероизповедания, но не става ясно дали са в рамките на една двойка. Също двойка над 50 години, жена с дете от предишна връзка и поп-фолк певица, която очаквам да не е някоя известна.

За кастинга са се явили повече мъже, предимно от ИТ сферата, което не ме изненадва познавайки няколко такива, както и жени с деца от предишна връзка, което май пак не е толкова изненадващо.

# 292
  • Мнения: 554
Дано този сезон мачмейкърите се представят по-добре. За мен не е водещ външния вид на участниците, ще ми бъде интересно как ще се развият отношенията им.

# 293
  • Мнения: 15 644
Точно вчера си мислех дали се допускат разведени хора в предаването. Явно да, което според мен хем е добре, хем не е. Добре е, че един човек, който е изпитал разочарование от първия си брак има шанс да пробва отново, макар и по този начин, да изпита нова емоция и тръпка. Но пък не е добре, защото се намесва дете в цялата история, което ще трябва пред камерите да свиква с новата половинка на единия от родителите си, а ако не се получи ще трябва да претърпи и разочарование отново пред камерите

# 294
  • София
  • Мнения: 22 984
Гергана от първия сезон също беше разведена.

# 295
  • Мнения: 15 644
Гергана от първия сезон също беше разведена.

Да, но нямаше деца. Аз го казвам най-вече заради децата. Иначе си е ОК Simple Smile

# 296
  • Мнения: 554
И на мен ми е странно това с децата.. с какъв акъл подлагат  детето на този стрес - нова половинка на родителя, всички камери и т.н.

# 297
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Дано не чифтосат хора с различни вероизповедания. Това ще е подигравка в името на зрелището

# 298
  • Мнения: 554
Нищо чудно, за рейтинг какво ли не биха направили..

# 299
  • Мнения: 4 749
Ей това не ми харесва в подобен тип предавания, макар че ги гледам с интерес. Това, че..правят нещата не от благородни подбуди, а от желание да има повече сеир.
Искрено се надявам поне 1 от всички двойки този сезон да останат заедно. А защо не и всички..макар, че силно се съмнявам.

Общи условия

Активация на акаунт