Женени от пръв поглед - 9

  • 57 759
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 11 568
Предполагам, че в анкетните карти попълват и такива въпроси, дали им пречи някой да е с друга религия, друг етнос и тн. Не мисля, че на сила ще омъжат някоя девойка за мюсюлманин.

# 301
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
То в анкетите сигурно всеки се прави на много отворен, за да го изберат, да се покаже по телевизията и т.н. Whistling В предното издание на предаването имахме съмнения, че Наско е помак.

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Жената с лентата за гимнастика може би е треньор

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Ако са тези от рекламата участниците,никой не ми е симпатичен,засега....
Приятелката на съфорумката предполагам е момичето на релсите,чието лице не се вижда Thinking

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Аз в промото виждам - младо момиче с черна коса, младо русо момиче, по-възрастна жена с лента за художествена гимнастика, един мъж на който не мога да определя възрастта, но може би около 35 поне и по-възрастен мъж. Само 1 от мъжете явно не са представили досега. Това с религиите - първия мъж има по-различни черти - да видим ..

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 14:03 от vaflichka

# 305
  • Мнения: X
Момичето, на което не дават лицето, сигурно ще е въпросната поп-фолк певица, макар че надали е някоя от известните, че да я познаем дори да й дадат лицето.

# 306
  • Мнения: 554
Нали съфорумката каза, че са 4 двойките. Може певицата да не я показват, понеже е известна и да ни изненадат като започне предаването.

# 307
  • Мнения: X
Според официалната информация са 3 двойките - двойката над 50; двойката с жена с дете от предишна връзка и двойката с поп-фолк певицата. Аз така ги сглобих поне от написаното.
Ох нещо не ми се ще да си изграждам предварителни нагласи, но според мен възрастната двойка ще е тотално скучна за целите на предаването, но пък дано останат заедно.
Като цяло нещо анонса за всички двойки ми уби интереса на мен, но да видим.

# 308
  • София
  • Мнения: 22 944
Не знам защо съм така предубедена към по-възрастните участници. Абсолютно вярвам, че любовта може да се открие на всяка възраст, но тези от рекламата ми изглеждат като сухари и ми се струва, че няма да е интересно за зрителя. Grinning

# 309
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Жената с лентата за гимнастика не е ли бившата жена на Гибона- Кремена?

# 310
  • Мнения: 4 746
Жената с лентата за гимнастика не е ли бившата жена на Гибона- Кремена?
Че кога свари да стане бивша? Те нали се ожениха преди 3-4 години?

# 311
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Представете си религията да е Уагабунга 🤣😀🤣
На мен ще ми е по-интересно да не е
мъж мюсюлманин, а да е жена будистка например.

Колкото за тези над 50, нормално е да имат деца от предишни връзки.

А двойките може и да са били 4, но някоя от тях да е отказала да подпише или да се е разпаднала доста бързо и да са решили да не я дават.

Самата реклама, че ще има фолкпевица и човек от друга религия е доказателство, че търсят рейтинг. Някак изтъркано звучи вече и затова по-скоро съм разочарована от рекламата и споделените досега неща за предаването.


# 312
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Като чета какво са двойките и нещо ми сецва мерака да гледам. Дано не са направили предаването прекалено комерсиално....

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Жената с лентата за гимнастика не е ли бившата жена на Гибона- Кремена?
Че кога свари да стане бивша? Те нали се ожениха преди 3-4 години?

Мисля, че преди Коледа са се разделили и Гибона е изкарал празниците с бившата си жена и децата си в САЩ. Пише по жълтите медии, че се развеждат - от януари са статиите. Ако това е жената над 50 тя има син.

Във фейсбук страницата на предаването е тагнато едно момиче в коментарите - прилича на тази от промото с черната коса:

https://www.facebook.com/lina.catherine1?hc_location=ufi

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 18:13 от vaflichka

# 314
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте, успях да прочета коментарите до сега. Интересно, ние до последно знаехме, че двойките ще са четири, така ни беше казано.
Да, познахте, коя е моята приятелка.. с розовото на релсите. В интерес на истината е доста сексапилна, има татуси, стройна фигура - пази диети и се поддържа. И да тя е поп-фолк певицата, не е от най-известните, но има песни и участия.

Надявам се, да се представи добре и на мен ще ми е интересно да я гледам. Ще я видя в доста различна светлина. Опитвам се да я разпитвам, ама не ми се получава много, много.

Общи условия

Активация на акаунт