Женени от пръв поглед - 9

  • 57 754
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Моят съвет към кума е да го прехвърли на детето, ако се появи. То хубаво ще имат парцел, ама пари трябват, за да вдигнат къща.

# 31
  • Мнения: 183
Е, специалистите наистина се провалиха напълно. Лош анонс за кандидатите във втори сезон.

# 32
  • Мнения: 18 879
Моят съвет към кума е да го прехвърли на детето, ако се появи. То хубаво ще имат парцел, ама пари трябват, за да вдигнат къща.

То и в Горно нанадолнище да вдигат къща, пак ще им трябват същите пари. А пък това е Банкя, близо до София, където все пак има по-голяма възможност за изкарване на пари.

Съвсем не вярвам, че са се разделили, ако Антония наистина е толкова меркантилна, докато не им е прехвърлен парцелът.

# 33
  • Мнения: 1 232
Супер си е Гери с Деян. Сто пъти по- добре от оня кухар Гошата, чието АЙ КЮ не разбрах какво е...??? newsm78 newsm78 newsm78 Успех и желая.

# 34
  • Мнения: 3 819
Дидо е много свястно момче.
От един град сме, учили сме в едно училище, знаем се, градът е малък.
Не знам колко му е IQ- то, но не е някой слабоумен анаболен боец.
Мисля, че  си подхождат  Peace

# 35
  • Мнения: 61
Не знам колко му е IQ-то на въпросния господин, но и той е неграмотен. Само му отворих профила и първото нещо, което видях е: "Имам един апел към всички мой фейсбук приятели от Кюстендил!!!" Само като видя това "й" накрая на дума в множествено число и ми става лошо вече. Може и да е добро момчето, но при положение, че се хвали с интелекта си, поне трябва да може да пише грамотно.

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Абе някой път и autocompletion-a прави бели. Недейте така с лошо. Simple Smile Особено напоследък това с Й на края на думата е мн често срещано и почвам да мисля, че не е от неграмотност.

Тоя парцел реално още ли е обещан? 

# 37
  • Мнения: 843
А за парцела нямаше ли условие да живеят заедно година или нещо подобно  newsm78

# 38
  • Мнения: 18 879
А за парцела нямаше ли условие да живеят заедно година или нещо подобно  newsm78

Не помня.  newsm78 Защо си мисля, че условието беше да издържат няколкото месеца брак и на финала ги даваха с кума в Банкя и той им каза нещо от сорта "Ето, каквото съм обещал, си го изпълнявам", а пък те говореха за построяването на къща и се радваха, че ще са съседи с кума.

# 39
  • Мнения: 6 529


Свобода или смърт е написала Светлана над снимката във фб

# 40
  • Мнения: 843
Хаха. Насо е избрал свободата явно.

# 41
  • София
  • Мнения: 22 694
Хаха. Насо е избрал свободата явно.






Ако е вярна информацията в медиите - взел е правилното решение! Simple Smile

Антония много тежко преживявала негативните коментари за нея и критиките!

Коато се казва истината, защо трябва да се сърдиш???

# 42
  • Мнения: X
Те тримцата - Светлана, Гергана и Наско бяха най-читавите в предаването, както се казва "Добре, че се отърваха".  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 232
Ееее, Насето беше толкова влюбен, нещо съм изтървала ли...

# 44
  • Мнения: 6 417
Антония уж е завършила със златен медал, а пише с правописни грешки. Такова чудо като нея само отчаян мазохист би изтърпял, за роднините й да не говорим.   

Общи условия

Активация на акаунт