?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 821 151
  • 20 915
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 231

Да, именно - аз съм от тези жени, които предпочитат мъжът да си е с естествено окосмяване навсякъде, с изключение на интимната област. Peace
Ето, това е случай, в който се изумявам от разбиранията на хората за красиво...

Как може да намираш за красиво естествено и равномерно окосмен мъж с обезкосмени слабини. Значи върви един космат корем, после изведнъж се белва едно голо място и надолу си продължава едно космато бедро.

Тотално извратен вкус.

# 76
  • Мнения: 543
Аз си купувам каквото ми трябва и искам в реални граници, прибягвала съм и до въпросния трик (отвратително се чувствам тогава). Искам да е щастлив и той....

Е, не може да е щастлив и той, и ти едновременно Simple Smile Да дам пример със същата двойка с котката - след известно време жената стана също толкова спестовна. Детето им (сега почти на 8 ) още докато се учеше да говори, ни беше застреляла с репликата "Нямаме пари" докато си играх на нещо с нея. Joy Както нямат пари, същите индивиди си купуват 3ти апартамент в момента Simple Smile Така че нямането е голяма работа. Не  му се сърди на твоя човек. По-добре "спестовен" (да не кажа стиснат), отколкото прахосник...

# 77
  • София
  • Мнения: 11 541
абе, от телевизията го научиха това с обезскосмяясането на интима  hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 3 231
абе, от телевизията го научиха това с обезскосмяясането на интима  hahaha hahaha
Ама те по телевизията така на зебра ли са? Не съм забелязвал.

# 79
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Прашинка, искрено ти съчувствам. Но, да знаеш, мъжа ти е не просто стиснат, той има психологически проблем. Дали нещо в самото му детство не го е прекършило? И за това сега да изпитва постоянен страх, че може да остане без пари? А и, без да се засягаш, но съдейки по заплатите ви, според мен, той е възприел изключително навътре факта, че е основното финансово рамо във вашето семейство и съответно, ако "рамото" се скърши, той ще се е провалил.
Нр знам какво да ти кажа, може би той има нужда от по-специализирана помощ.

# 80
  • Мнения: 1 386
Вероятно само при мисълта ,че е длъжник и имате кредит за изплащане в бъдещите 27г свят му се завива на човека...Може да спестява,за да го изплати по-бързо и да не му тежи толкова дълго на бюджета и да не го мисли,че ще се побърка.Пък и кой знае -днес има пари ,утре може и да няма...ама от банката няма да забравят да си вземат вноската точно на деня,без да те питат имаш ли ,нямаш ли ,имаш ли проблеми и какви....ще те притискат и досаждат.Малко ли хора останаха без жилища,заради неизплатени кредити.Тежи му мисълта явно и не му дава покой.....И днес така ,утре така....може да има и вече страхова невроза от всичко това.
А и от друга страна няма как -всяко развлечение е свързано с пари, малко или много и това допълнително го побърква....А като имаме в предвид,че е и зодия Риби-труден характер,затворен и писимистичен,картинката хич не е весела.
Освен да си направите сметка как по-бързо да изплатите кредита,с по-голяма вноска ,та да му светне малко пред очите и да не го мисли....Ама тогава не се знае дали няма да го налегне някоя друга тревожност.

# 81
  • Мнения: 12 031
... Голям фасон защо взимали 15 лв. сервиз за торта отвън.

Откровено, аз също бих направила фасон в случая.Или сменям заведение, или поръчвам торта от заведението.А доходите ни са значително над вашите.Но и заемите ни са по-големи.
С порастването на децата и разходите ще растат,аз това го усетих много силно при записването още в първи клас-"добър ден,90лв."-шкафчета,помагала и т.н.После-летни занималн, спортове, езици,  все за нещо  вървят пари.

Не е повод за голяма тревога, но е разбираемо човекът да е притеснен.

Забелязвате ли, че обикновено в семейството този, с най-големи доходи е най-притеснен

# 82
  • Мнения: X
А забелязвате ли, че тези с по-големи доходи реват най-много, че нямат пари.

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 08:36 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 553
Не мога да живея с постоянната мисъл, че утре може и нямам пари и възможности. Аз утре може и да умра. Само сега децата ми са на 3 и 6 години, след 2-3 години ще са големи. Не мога да пропускам да се наслаждавам на живота си, докато чакам да си изплатя кредита.
При моя мъж е манталитет наследен от родителите му. Те само работят и се стискат, и само натякват как сме нямали пари (спестени). Просто не са видяли нямане. Моите нямат и един лев спестен, криво ляво изплатиха апартамента, със заеми от приятели и работа изучиха и мен и сестра ми. Майка ми години наред беше шивачка, а е инженер висшист. На момента се решава как да се намерят средства. По етапно се нареждат нещата. Сега за това, после за друго спестяваш... Като мисли толкова напред човек, няма начин да не се побърка... и губи смисъла на всичко - живота... Та кога ако не сега да се радваме на младостта и децата си...

# 84
  • Мнения: 10 547
Нямането на пари е субективно усещане.

# 85
  • n/a
  • Мнения: 3 341
А забелязвате ли, че тези с по-големи доходи реват най-много, че нямат пари.

Не.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами те хората са си го казали - отиди при богатия да се нагледаш и при бедния да се нахраниш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 87
  • Мнения: 341
Прашинка, мъжът ти просто е много отговорен човек. Има такава порода хора. Трябвало е
внимателно да обмислите кредита си, да не е много висок, да се въздържите от голям.

Не е за всеки. Точно защото съм такъв характер и аз, само като си помислих, че при закупуване
на собствено жилище на кредит, аз 25 години няма една спокойна нощ да имам, и се изпотявах.
Не си заслужава човек да си разбива психиката и живота за 2- 3 стаи. Naughty

Няма да можеш да промениш твоя човек. Намерете начин да си изплатите кредита, колкото може
по - скоро, дори това да означава само и единствено много работа няколко години. Peace

# 88
  • Мнения: 553
Леле...нито една спокойна нощ и изпотяване при мисълта... Къде по-страшни неща има в живота....

# 89
  • Мнения: 341
Затова казах, че не е за всеки кредита и че хората са различни като характер и темперамент.
Да, една спокойна нощ нямаше да имам ... Което не означава, че няма по - страшни
неща в живота.

Общи условия

Активация на акаунт