Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 469
  • 714
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 040
Снощи го гледах и аз "Woman in gold". Хубав беше, добре направен и изигран. Хелън както обикновено на ниво, Райън също се справяше и толкоз.
На мен лично конфигурацията "симпатична бабка с интересно минало и млад мъж, който й помага в търсенето на справедливост" ми хареса повече в изпълнението на Джуди Денч и Стийв Куган във "Филомена".

Мяч, и аз го чакам Райън и явно ще продължим да чакаме.

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А защо го чакате? При него е ясно, че конфигурацията е "бил съм Номер 1 в класацията на People", надали ще тръгне на актьорски курсове тепърва.

# 32
  • Мнения: 6 491
Woman In Gold - много ми хареса. Естествено Хелън Мирън бе великолепна, но гледайки за първи път Татяна Маслани в игрален филм, съм изключително доволна от играта ѝ. Раян се справи доста прилично за ролята си.

За Danny Collins и Manglehorn - мнението ми се покрива с това на  joy_r...на втория заспах, догледах го след дни от чист инат.

# 33
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Може би защото съм тъпа и упорита.  Mr. Green
Както видяхме, дори Чайникът (за когото може би се смята, че горната "конфигурация" важи с още по-голяма сила - но това е/ще е предмет на друга тема  Flutter) направи добра роля във Foxcatcher...
Още не съм го отписала напълно Райън. Симпатичен ми е някак... и аз не знам защо.
Ще ми се да го видя веднъж поне да скочи по-нависоко.  Whistling

Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 11:08 от мячик

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен ми е симпатичен, плакне ми окото Crazy. Но не му възлагам излишни надежди и гледам да си избирам ром-коми с негово участие, за тях е идеален.
Филмът за картината на Климт ще гледам заради самата картина, иначе тематиката не ме влече особено и отдавна ми е досадила.

# 35
  • Мнения: X
 Аз снощи догледах The Longest Ride (2015) http://www.imdb.com/title/tt2726560/ .
 Първата вечер ме ядоса и го спрях -  синът на Клинт Иистуд ми  страшно антипатичен - идея си нямам защо . Та пускам си филма предишната вечер и главните герой ми замязаха на Барби и Кен - нещо много шаблонно и нагласено ми дойде и даже бях се засилила да го изтрия. Вчера си го догледах кротко.
   Хубава история. Филма не толкова. Ама и аз не съм фен на Никълъс Спаркс  Laughing
 Тъз хубост Safe Haven  (2013) http://www.imdb.com/title/tt1702439/?ref_=tt_rec_tt си пуснах преди него  и го спрях на няма и 10 мин. Може да му дам шанс -ама ми е прекалено бозав .
  Гледа ми се нещо романтично -ама не толкова лустросано и ала Дисни вариант.
 

# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Жармен, че ти си хванала най-захаросаното и лустросано от Холивуд Joy

A Royal Night Out - мил, нежен, пропит с атмосферата на едно толкова тежко събитие и въпреки това филм за надеждата, за това, че всеки има място под слънцето и било той кралско величие, би могъл да бъде просто себе си. Историята на двете британски принцеси в края на войната. История за това, как светът може внезапно да се промени и как дори в необичайни ситуации човек може да остане отговорен. Всичко това гарнирано с кадри от двореца, много британски хумор и весели моменти. А бонуса от цялата вечер беше, наградата CineMerit, чиито носители тази година са Рупърт Еверет и Жат-Жак Ано. Да успееш да се докоснеш до Рупърт Еверет на живо е несравнимо преживяване Heart Eyes Моля да ме извините за лошото качество на кадрите  Embarassed
Скрит текст:




# 37
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ехей, Geia, чудесно преживяване си имала  Grinning

Снимките са твои доколкото разбрах, нали така?

Аз искам да попитам за отзиви за "Облаците на Силс Мария" (http://www.imdb.com/title/tt2452254/?ref_=fn_al_tt_1). Не че няма да отида да го гледам на кино следващата седмица, защото адски се заинтригувах от едно ревю, но ще ми е интересно да прочета мнение и тук. Ако някой го е гледал.  Laughing

# 38
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
A Little Chaos- един от филмите, които предлагат повече, отколкото трейлърът им предполага. Някак не така шарен и шумен е, без набиващите се на очи декадентски нотки, с много изискан блясък и лека меланхолия, с красота както в интериорите, така и в диалозите и емоциите, прехвръкващи между героите. Матиас и Кейт бяха страхотни, страхотно нежни помежду си, Алън Рикман- тоже, но Стенли Тучи е този, който истински ме усмихна- неговият принц беше толкова вибрантен и толкова магнетичен, че изсмукваше живота от всеки един, попаднал в кадър с него.
Прекрасен и изискан филм, не го пропускайте Heart Eyes

Лу, за "Облаците на Силс Мария" писахме някъде в миналата тема, доколкото помня. На мен лично много ми хареса и смятам, че си струва ходенето на кино Peace

# 39
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джой, мерси, пуснах търсачка и ми излезе само мнението на Ването. Но пък е силно положително както и очаквах. Ще се гледа  Heart Eyes

Записвам си и A Little Chaos - няма как да пропусна филм с любимите ми Алън Рикман и Стенли Тучи на куп  Party

# 40
  • София
  • Мнения: 3 951
A Little Chaos- един от филмите, които предлагат повече, отколкото трейлърът им предполага. Някак не така шарен и шумен е, без набиващите се на очи декадентски нотки, с много изискан блясък и лека меланхолия, с красота както в интериорите, така и в диалозите и емоциите, прехвръкващи между героите. Матиас и Кейт бяха страхотни, страхотно нежни помежду си, Алън Рикман- тоже, но Стенли Тучи е този, който истински ме усмихна- неговият принц беше толкова вибрантен и толкова магнетичен, че изсмукваше живота от всеки един, попаднал в кадър с него.
Прекрасен и изискан филм, не го пропускайте Heart Eyes

Лу, за "Облаците на Силс Мария" писахме някъде в миналата тема, доколкото помня. На мен лично много ми хареса и смятам, че си струва ходенето на кино Peace


Свалих си филма преди няколко дена, но нямаше български субтитри. Откъде си сваляла ти?

# 41
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заповядай, поносимо качество са http://www.opensubtitles.org/bg/subtitles/6218929/a-little-chaos-bg

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Лу, моите не станаха, метна се един журналист пред мен, но моята приятелка, понеже е по-висока, успя да го снима. Но да, личен архив са  Grinning Все толкова магнетичен и секси, с чувство за хумор, но поостарял Simple Smile
П.С. Имам и видео, на което произнася благодарствена реч  Grinning

# 43
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето още едни субтитри за A Little Chaos: http://DMCA-removal-from-Google/subtitles/A_Little_Chaos-108355/

# 44
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 Minions - http://www.imdb.com/title/tt2293640/

Много ми хареса, но Despicable me 1 и 2 си ми остават любимите филми с малките жълти човечета Joy.

Сега чакам Inside out, ще го гледам в края на юли.

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 14:08 от Аелис

Общи условия

Активация на акаунт