Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 440
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 948


Благодаря!  Peace
Изгледах го, принципно харесвам такива филми, развиващи се в миналото, обаче този не ме грабна кой знае колко.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 971
От мен добри думи за The Second Best Exotic Marigold Hotel

http://www.imdb.com/title/tt2555736/

Има го на чудесно качество със субтитри в зелката и според мен, си заслужава да се види, защото е любопитен като визия, репликите не са глупави, играта на някои от персонажите е чудесна! Най-вече на Маги Смит  Heart Eyes Crazy
Разбира се, любимците Джуди Денч и Бил Найхи също се справят много добре  Simple Smile За разтоварващ съботно-неделен филм, мисля че е отлична идея  Simple Smile
Тези, които не са гледали първата част - The Best Exotic Marigold Hotel, ще разберат втората без особени затруднения, но за по-пълна емоция и усещане на нишката в детайли, може би е по-добре и двете части да се видят  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 9 144
Аз искам да попитам за отзиви за "Облаците на Силс Мария" (http://www.imdb.com/title/tt2452254/?=fn_al_tt_1). Не че няма да отида да го гледам на кино следващата седмица, защото адски се заинтригувах от едно ревю, но ще ми е интересно да прочета мнение и тук. Ако някой го е гледал.  Laughing

За мен това беше Филмът на миналата година  Peace

Благодаря за темата   bouquet

# 48
  • Мнения: X
 
Скрит текст:
Има ли го някъде качен филма
"Облаците на Силс Мария" (http://www.imdb.com/title/tt2452254/?=fn_al_tt_1)

# 49
  • София
  • Мнения: 580
Гледах вчера Suite francaise (2014).

http://www.imdb.com/title/tt0900387/

Препоръчвам го на всеки, който харесва любовни истории по време на война.
Отчасти по действителен случай. Сюитата е стояла 60 години сред вещите на Ирене Немировски преди да я открие дъщеря й...

# 50
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
A Little Chaos - загледах го с огромни очаквания и за това, като че ли малко ме разочарова. Въпреки прекрасните Алън Рикман и Стенли Тучи (който се появяваше престъпно за малко) като цяло филмът ми дойде прекалено муден и излишно разтеглен. И хубави гледки нямаше особено много, което е нормално разбира се предвид тематиката, но си е поредния минус. Бих го препоръчала само на големи фенове на гореспоменатите двама актьори.

Miss Julie - ужасно тягостно разтеглен, като шекспирова любовна драма. От 100 километра си личи, че е базиран на пиеса, но не в добрия смисъл на думата. Че и 2 часа и 10 минути, питам се кому беше нужно. Безкрайни еднообразни монолози, а Джесика Частейн ми преиграваше досадно. Само Колин Фарел ми допадна със своя ирландски акцент и без мустак (оле!), но никак не беше достатъчен, за да ми прикове вниманието през цялото време.

# 51
  • Мнения: X
 A Little Chaos (2014) трети ден го мъча и ми е скучен - приспива ме добре.
  Ама аз съм инат и ще го изгледам - може да не му е деня или времето .
 

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да ти кажа не става много по-разнообразен до края, но няма лошо да го изгледаш щом си решила  Laughing

# 53
  • Мнения: X
Ами  ще видим до кога ще ме приспива Grinning Може  вината да е в мен -аз не се имам за някой разбирач голем .
  Пък си изпадам и в мои фази дето нищо не ми се гледа / или чете./ 
    Открих си "Облаците на Силс Мария" благодарение на мила съфорумка и сега ще го пусна пък него. И той ,ако не ми хареса - значи вината е в мен Grinning
 Или това The Phone Call / Позвъняването (2013) - поне е кратко Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 1 654
На същите два филма съм и аз  Simple Smile
Miss Julie го мъчих три дни, не ми хареса и това е. Не съм гледала пиесата,
знам, че все още се играе и се харесва, подозирам, че режисурата на филма е оплескала
картинката. На мен и Колин Фарел не ми допадна достатъчно, за истеричното преиграване
на Частейн да не говорим. Не й се получи ролята на объркана, търсеща, копнееща за любов
и нежност жена, не успях да й съчувствам, изгледах го накрая с нетърпение
целият този цирк да свършва по-бързо.

За тази вечер бях приготвила A Little Chaos, но както вече ми се спи, май по-добре да оставя за утре  Laughing

# 55
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как ме секнахте само, тъкмо бях решила да преглътна Фарел и да тегля "Мис Юлия". Но пък аз харесах другия надлежно заклеймен филм, та знам ли Laughing

# 56
  • Мнения: X
Как ме секнахте само, тъкмо бях решила да преглътна Фарел и да тегля "Мис Юлия". Но пък аз харесах другия надлежно заклеймен филм, та знам ли Laughing
Сподели кой е Grinning
 

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, как кой, A Little Chaos Laughing Даже супер много ми хареса, макар и да няма да тръгна да оспорвам, че е протяжен- просто на мен това не ми пречи особено.

# 58
  • Мнения: 3 096
На същите два филма съм и аз  Simple Smile
Miss Julie го мъчих три дни, не ми хареса и това е. Не съм гледала пиесата,
знам, че все още се играе и се харесва, подозирам, че режисурата на филма е оплескала
картинката. На мен и Колин Фарел не ми допадна достатъчно, за истеричното преиграване
на Частейн да не говорим. Не й се получи ролята на объркана, търсеща, копнееща за любов
и нежност жена, не успях да й съчувствам,
изгледах го накрая с нетърпение
целият този цирк да свършва по-бързо.

За тази вечер бях приготвила A Little Chaos, но както вече ми се спи, май по-добре да оставя за утре  Laughing
Така трябва да бъде, госпожица Юлия е истерична.  Simple Smile В пиесата е такава, в постановките също я играят така.

# 59
  • Мнения: 510
И аз съм ги приготвила тези двата плюс облаците.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт