Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 475
  • 714
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
The Man from U.N.C.L.E. : голямо, не - огромно разочарование. Така става като тръгна с големите кошници.
Тайно-явни агенти, които са чувствено-безчуствени и се управляват от нечовеци хора ...
Пълна боза.
Аз ли завъзрастявам вече ...

Няма да коментирам актьорската игра, изобщо не стигнах до там да я оценя, защото сюжетната линия беше толкова банална и елементарна, че филма буквално ме приспа.

Е, аз поне оплакнах окото  Joy Гонката, тип бързи и яростни с трабито, беше добра.

На мен пък много ми хареса филма. Гай Ричи си е Гай Ричи.  Flutter И най-сетне да покажат един хубав "руски" шпионин в американски филм. Какъв сладък акцент изкара само. Laughing Баш агентът и той сериозно хваща окото, само малко нисичък. Алисия Викандер взе да ми става любимка. С две думи - доволна съм.

п.п. Сюжетната линия (според мен) е много далеч от банална и елементарна, особено сравнена с 99,9999% от останалите шпионски филми.

п.п.п. Някой гледа ли Ex Machina?

# 496
  • Мнения: 1 110
Честно казано почти нищо от Гай Ричи нямаше (според мен) във филма. Допадна ми единствено гонката на края (когато спасяваха момата). Е там, за много малко си пролича, че и той е работил.
Не съм и особен фен на жанра, за това вероятно търсих да го сравня с димящите дула.
Грешката по-скоро е в мен. 

Ex Machina се обсъжда преди две теми мисля. Аз още не мога да се събера да го гледам. В чакащи е.

# 497
  • Мнения: X
Грешката по-скоро е в мен. 

Без съмнение.  Peace

За Ex Machina не съм чела в стара тема, благодаря.  bouquet

# 498
  • Мнения: 14
Искрено се забавлявах с този филм.
Скрит текст:
Двайнайстата нощ 1955



и аз така Joy

# 499
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Тъй... Новият Бонд - http://www.imdb.com/title/tt2379713/ Оффффф, Tired Не че е лош, напротив - много е пипнат филма: красиви гледки (обичам да пътувам с Бонд по света Mr. Green), красиви хора на екрана (може да не е първа младост, но Моника Белучи, макар и с бръчици си остава Моника Белучи), интрижка, екшън и всичко както му е ред. Този филм за мен много се доближава до Бонд от времето на Шон Конъри - такива едни невъзможни и толкова измислени неща се случват на екрана, а той само изтупва небрежно прахоляка от ревера на смокинга си и продължава напред. Има чудни каскади, някои чак нереални. Изобщо доста нереални неща има този път. И, точно затова започнах с оффф, защото въпреки прекрасната обвивка и изпълнение, всичко е супер предвидимо. Знаеш точно какво ще направи главния и подглавните герои, какво ще се случи, как ще реагира и т.н. Както се казва - този филм вече сме го гледали. Да ми бяха дали малко авторски за сценария - направо бях в главата на сценариста. Mr. Green Шегата настрана - филмът си заслужава, защото е наистина зрелище на макс. И то на голям екран. Peace Пък и нали за последно гледаме Крейг като 007. Grinning

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 16:28 от lulumba

# 500
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А съвсем сигурно ли е, че това е последният Бонд за Крейг?

# 501
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Не, но усилено се коментира. Дори на финалната сцена
Скрит текст:
(не издавам нищо кой знае какво, няма връзка със сюжета) от тъмнината се задава Бонд и ИТ аверът му (Кю) задава въпроса: Бонд? Е, поне няколко души около мен в този момент потриха ръце и отреагираха, че ей сега ще влезе следващият Бонд. Тц, влезе си нашият.

# 502
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, неосведомени са били, още нали не бил избран следващият. Аз искам да е черничък Laughing

# 503
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ще го видим.  Mr. Green

# 504
  • Мнения: X

Аз пък искам Джеки Чан. Само да му измислят по-високи обувки и е идеален.

# 505
  • Мнения: 510
За когото и да предполагаме, пак ще сложат Асен Блатечки.  (иначе Фасбендер няма да им се разсърдя ако го сложат)

# 506
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Още един глас за Асен Блатечки. Mr. Green И филмът ще започне с дъъъълъг кадър на ръка в едър план, която държи димяща цигара на фона на фатално неопределена музика. После като дръпне камерата (мнооого бавно, заникъде не бързаме) към лицето на лирическия герой, то ще изразява дълбоко страдание, но някак драматично тихомълком (демек вглежда се във вътрешния си Аз и си прави равносметка на живота). Евентуално до пепелника може да има метнат някакъв пистолет - ей така, напрежение да става. Whistling Изядох работата на холивудските сценаристи. Mr. Green

# 507
  • Мнения: 2 040
 Joy Joy Joy
Направо хващай самолета за Холивуд, както е дълъг полета ще има време да напишеш и останалите сцени.

# 508
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Още един глас за Асен Блатечки. Mr. Green И филмът ще започне с дъъъълъг кадър на ръка в едър план, която държи димяща цигара на фона на фатално неопределена музика. После като дръпне камерата (мнооого бавно, заникъде не бързаме) към лицето на лирическия герой, то ще изразява дълбоко страдание, но някак драматично тихомълком (демек вглежда се във вътрешния си Аз и си прави равносметка на живота). Евентуално до пепелника може да има метнат някакъв пистолет - ей така, напрежение да става. Whistling Изядох работата на холивудските сценаристи. Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 509
  • Мнения: 2 040
Само създават съспенс с предположенията кой ще е следващия Бонд, та да им върви още по-добре филма. Накрая най-вероятно ще се окаже, че пак ще е Крейг.
Ако изобщо ще има нов Бонд искам да е Хидълстън.

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт