Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 459
  • 714
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 013
Не го намирам с оригиналното заглавие, затова се обърнах тук за помощ.
Благодаря все пак, ще продължавам да търся.

# 616
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Има го със сигурност в Арена, Пипи, не мога да ти дам линк, понеже форумът ги блокира. Махни ударението от името, ако евентуално то пречи.

# 617
  • Мнения: 8 194
Не го намирам с оригиналното заглавие, затова се обърнах тук за помощ.
Благодаря все пак, ще продължавам да търся.

Има го със сигурност в замунда, затова ти писах.Само замени нестандартната буква с нормална такава.

# 618
  • Мнения: 11 726
Джо, намери ли онзи френския филм, който го имаше само в платени канали? Забравих му името.

# 619
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
В замунда търсачката не приема ударенията на буквите. Ще го намериш без ударение с оригиналното му заглавие.

# 620
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, намери ли онзи френския филм, който го имаше само в платени канали? Забравих му името.
Не, не успях, за съжаление Sad

# 621
  • Мнения: 7 013
Не го намирам с оригиналното заглавие, затова се обърнах тук за помощ.
Благодаря все пак, ще продължавам да търся.

Има го със сигурност в замунда, затова ти писах.Само замени нестандартната буква с нормална такава.

И това опитвах, но въпреки всичко - Нищо не е намерено!
Както и да е, да не разводнявам повече темата с моите терзания.  Laughing

# 622
  • София
  • Мнения: 2 701
Не го намирам с оригиналното заглавие, затова се обърнах тук за помощ.
Благодаря все пак, ще продължавам да търся.

Има го със сигурност в замунда, затова ти писах.Само замени нестандартната буква с нормална такава.

И това опитвах, но въпреки всичко - Нищо не е намерено!
Както и да е, да не разводнявам повече темата с моите терзания.  Laughing
http://www.замунда.нет/banan?id=459914&hit=1&t=movie
Само си поправи замундата, написах я на български защото го засича за спам.

# 623
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, как да го няма в Замунда?

Ето го:

# 624
  • Мнения: 7 013
Не го намирам с оригиналното заглавие, затова се обърнах тук за помощ.
Благодаря все пак, ще продължавам да търся.

Има го със сигурност в замунда, затова ти писах.Само замени нестандартната буква с нормална такава.

И това опитвах, но въпреки всичко - Нищо не е намерено!
Както и да е, да не разводнявам повече темата с моите терзания.  Laughing
http://www.замунда.нет/banan?id=459914&hit=1&t=movie
Само си поправи замундата, написах я на български защото го засича за спам.

 Hug Грешката е моя, аз търсих в zelka, не в  zamunda.

# 625
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
В Арена го има с оригиналното френско заглавие- Un homme idéal

Изтеглих го от Замунда, изгледах го, хареса ми и го препоръчвам! Peace

# 626
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Насипвам гледаното напоследък Laughing

Learning to Drive- изключително интимен и откровен филм, сгряващ душата и доставящ искрена и чиста наслада. Без хитри кино-трикчета, без претенции за награди и признание, без каквото и да било надиграване от двойката великолепни актьори- простичка история, която озарява с баналната си ежедневност (и с може би най-смешния бабешко-дедовски секс, който е бил сниман някога, Мерил и Болдуин ряпа да ядат Laughing)

Fetih 1453- романтика и красиви костюми, допадна ми. Исторически не ме грабна особено.

Beautiful & Twisted- Паз Вега е най-любимата ми испанка, а тук е в най-сексапилния си вид, гледах с удоволствие Heart Eyes

Eisenstein in Guanajuato- прецаках се на кино Tired. Изключително неприятен на чисто физиологично ниво филм, грозно заснет в красивото Мексико, с нелицеприятни актьори, с отвратително поднесен секс, със забит флаг на СССР в задника на уж биографичния персонаж, с крайно грозно отношение на уж човек на изкуството (срам за теб, Грийнауей!!) към културата и достиженията на Русия (която не е само единия комунизъм все пак). Отвратена излязох от салона и дълбоко разочарована от режисьор, който до момента смятах за интелигентен и естетски.

# 627
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Имах много приятен кино уикенд, благодарение на вашите препоърки.
Първо изгледах "Обичам те Филип Морис". Не харесвам Джим Кери, но обичам гейски истории, но този филм го изгледах на един дъх. Дори и Джим Кери ми хареса, а и преглътнах гейските афери. Правилно ли разбрах, че филма е по действителен случай?
На вторият филм му се каня от доста време "7.39"...Много ми хареса. Прекрасни главни актьори, чудесна игра и много пленителна история..През цялото време, обаче имах усещането, че скоро съм гледала подобен сюжет. Имаше нещо много познато /поне за мен!/. Някой може ли да ми даде жокер? Така или иначе благодаря за препоръките!!!

Благодаря за ''The 7:39'', сигурно и по-напред е препоръчван, но хванах края на темата и от този пост си го откраднах. Simple Smile
Много приятен, естествен и съвсем реален за мен. При тези часове пътуване до работа, съвсем ги разбирам героите. Уж  обикновенна история, а още мисля за него. Ей така, докато пътувам се подсещам и пооглеждам, ама в все едни смотани се случват ''моя'' влак. Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 22:22 от Джеронимо

# 628
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
Уж  обикновенна история, а още мисля за него. Ей така, докато пътувам се подсещам и пооглеждам, ама в все едни смотани се случват ''моя'' влак. Simple Smile
Желая повече късмет Laughing Laughing

# 629
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Уж  обикновенна история, а още мисля за него. Ей така, докато пътувам се подсещам и пооглеждам, ама в все едни смотани се случват ''моя'' влак. Simple Smile
Желая повече късмет Laughing Laughing
Мерси, на два-три пъти ми се случи, загледах се, но се оказа моят мъж. Laughing Горе -долу по едно и също време се прибираме, но аз сменям метро, а той хваща директен, точно от Ватерло, спирката от филма, и при положение, че влаковете са през минута-две, е невероятно да уцеля неговия, че и вагона. Но да, за последните три месеца, два пъти се ''
нацелваме''.  Ама той дреме, и аз се правя, че не го познавам, никаква романтика.Laughing

И да не е само спам, едно предложение за любителите на спортни драми Goal! The Dream BeginsPeace

Общи условия

Активация на акаунт