Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 449
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 57
Аз тъкмо се върнах от Междузвездни Войни.
Не беше лош филма, но определено не ми подейства като старите серии. Вече сме доста разглезени откъм специални ефекти.
Танчето нещо не е била в настроение по време на прожекцията. ''Клошарката'' е пилот и силата и се дава според заложбите. Силата сама избира кой да свърши работата, просто казано.

Дали няма да има скоро нов вариант на любимият ми Дюн .
Аз съм като приятелката ти, но влюбена в Дюн. От сериите се запалих и преминах към книгите.
Много ще се радвам ако направо сериал направят, с много сезони.  Blush


Абе хора ... как така става силата си избирала и тем подобни ми глупости ... Това само на филм може да стане... Аз се надявах нещо смислено да видя, а не човека, който прави филма да си реши еди какво си ...
Пилот била... Ние повечето знаем как се кара кола, ама никои не е шумахер ... срещу такъв противник какъвто тя има нейното пилотиране е смешно. Люк, където взреви смъртоносната звезда е пилот. Соло, който с това си вади прехраната.. да пилотира... той е пилот, тая никаквица ... казали че е пилот и вие си вкарвате филма ... Точно и ясно си показват с какво си вади хляба... и след това за няколко дена, без никой да я учи взе, че победи сит или там какъвто и да е.. човек, който е тренирал цял живот и от от люк се е учил до колкото разбрах ... Човек с който е силата също така. В предните версии люк излезна срещу вейдър и му отиде ръката. Сега това е реалистично. Анакин излезна срещу Дуку и на него му отиде ръката ... Тая клошарка взе че стана по-силна от всичките за няколко дена ... Каква е тази сила... дайте малко и на мене... и аз искам така .....
Доволно тъп и нелогичен филм. Много ме е яд че си дадох парите...


Ако беше изгледала сериозно другите серии, щеше да разбереш как стават нещата и да видиш логиката. Но вие младите сте толкова повърхностни, че няма как да усетите нещата. Жалко че си си похарчила парите за филм, който дори не си разбрала. Наистина са зле похарчени пари.



Някои може ли да ме научи как става това със скриването за да мога да го правя тъй като съм нова, ще съм много благодарна ...
Pticasprujina, аз съм ги изгледала много сериозно другите части.. и смея да твърдя, че съм ги разбрала как стават нещата. Аре обясни ми ти ... твоята логика.. според тебе как стават нещата ?
Дошла феята, махнала с вълшебната пръчица и решила, че еди кой си джедай ще млати всички из вселената без никакви тренировки ???
Вижте това, което аз искам да кажа, е че този филм няма нищо общо с предните серии, които са смислени и дълбоки.. тази серия, освен екшън нищо друго не видях. То и Рамбо едно време ей така трепише по 100 човека за закуска. За съжаление, тази серия е по-тъпа и от рамбо ... Хората сме се нагледали на всякакви екшъни и простотии, които са плоски. Най-стандартния сюжет е да ядосат добрия герои, той да отиде да тренира и после да набие лошия... Ето това е 99% от сюжетите... Тука, в тази серия даже добрия наби лошия и без да тренира, до вчера събира боклуците и е клошарка и днеска решила да бие човек с дългогодишен опит в бойните изкуства и т.н. Чиста фантасмагория ...
Аре чакам да ми обясниш логиката мила ми Pticasprujina... да те видя ти какъв филм си си вкарала и колко разбираш ...

# 706
  • Мнения: 510
Танче, ти не си истинска, нали?
Според мен си пратеник на някоя далечна галактика.

# 707
  • Мнения: 59
Филма и аз го гледах и съм съгласна с таня. Нищо особенно е.. просто филм като филм без смисъл и много ефекти. https://www.youtube.com/watch?v=_t3UCqvQGMs – ето това клипче си мислех, че ще е част от филма. Ама явно съм зле. Бая екшън си има! Ама никакъв смисъл, нещо да науча не намерих в новата серия. Нищо стойностно  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 708
  • Мнения: 9 144
Явно и Рамбо требе да си обясняваме, че първа част има доста сериозен социален елемент и няма нищо общо с пропагандата в продълженията Sad ooooh! Tired

# 709
  • Мнения: 6 490
Таня, Мария... сама си говориш, сама си вярваш.

# 710
  • София
  • Мнения: 2 701
Таня, Мария... сама си говориш, сама си вярваш.
Хаххах и аз това си мислех, силата и носи шизофрения  Joy

# 711
  • Мнения: 19 004
за най-нетърпеливите
Revenant и Hateful Eight вече са в торентите   Laughing

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Има ги и някои вече се излъгахме да гледаме Laughing.

Относно Танчето- хубаво де, недоразбрала, ама длъжен ли е всеки да разбере или да се кланя на култа? Кой колкото си може и също колкото си може да напише Mr. Green

# 713
  • Мнения: 3
Вчера и аз гледах "Междузвездни войни:Силата се пробужда" и много ми хареса.
Гледала съм всички предишни епизоди и определено Дисни са се справили много добре, дори една идея по-добре от Лукас. Може би се дължи и на напредъка ни в технологиите, не знам.
Другият голям плюс е , че беше пригоден за всички възрасти.
Сюжетната линия беше отлично развита, актьорската игра - перфектна , какво повече бихме могли да искаме от един филм?
Освен това, в кино салончето  беше пълно със семейства, много мила гледка  Wink
Имаше и малки джедаи ...  Heart Eyes

# 714

Общи условия

Активация на акаунт