Колебая се кой град за живеене да избера Варна или Бургас

  • 22 941
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 244
При много любовта към селище не идва от красивия булевард. По-дълбоко е.
Заради тях не си струва да се пита :ама ти кога за последно идва.



Така е  Peace

Не мога да си обясня защо и до ден днешен не се чувствам добре никъде, освен във Варна. Ходила съм в много градове, а доста често ми се налагаше да ходя в спряганите за най-добри градове тук Бургас и София....ами в момента, в който колата ми стъпи във Варна направо започвах да дишам свободно Heart Eyes Това е моя въздух, моя град, моята голяма любов. Heart Eyes Другаде направо се задушавам, без значение какви са им булевардите, фонтаните, настилките и всички красоти...Пробвах да отида на почивка в наш зимен курорт за 10 дни....още на втората вечер запалихме колата към Варна Crazy Не можах да изтърпя различният климат или какво и аз не знам Laughing

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Не мога да си обясня защо и до ден днешен не се чувствам добре никъде, освен във Варна. Ходила съм в много градове, а доста често ми се налагаше да ходя в спряганите за най-добри градове тук Бургас и София....ами в момента, в който колата ми стъпи във Варна направо започвах да дишам свободно Heart Eyes Това е моя въздух, моя град, моята голяма любов. Heart Eyes Другаде направо се задушавам, без значение какви са им булевардите, фонтаните, настилките и всички красоти...Пробвах да отида на почивка в наш зимен курорт за 10 дни....още на втората вечер запалихме колата към Варна Crazy
Струва ми се, че малко преиграваш /особено с последното изречение/  Confused

# 152
  • Мнения: 1 244
Истина е Peace Не преигравам, не мога да издържа повече от 1 ден на друго място

# 153
  • Мнения: 250
Много ми е било чудно,БургаС е,пък казват бургаЗлия?!Хм,инак Бургас,била съм и във Варна...нещо не ми хареса,варненци много ги харесвам иначе,но градът...Аз и София не харесвам ако става на въпрос,скоро си говорихме с голямата,че иска да живеем в Бургас,ами добре казвам,завърши си стажа и събираме покъщината,колко му е

# 154
  • постоянно
  • Мнения: 7 173
Много ми е било чудно,БургаС е,пък казват бургаЗлия?!Хм,инак Бургас,била съм и във Варна...нещо не ми хареса,варненци много ги харесвам иначе,но градът...Аз и София не харесвам ако става на въпрос,скоро си говорихме с голямата,че иска да живеем в Бургас,ами добре казвам,завърши си стажа и събираме покъщината,колко му е

 първо Бургазъ , после Бургас  Peace

БургаЗлии, БургаСлии няма значение. Градът цъфти и все по-хубав става..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт