Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 900
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Както и да напомня, че фигурата на Свети е постигната с 2000 ккал  Heart Eyes
Вивка, ще подмамиш новите девойки в темата да ядат по 2000 кал  Mr. Green
Да, така е, но с абсолютно чисто хранене и с яки тренировки, с които е горила едни 300-400 калории. Като ядеш само хубави храни чисто хормонално нещата се нагласяват явно и сваляш .Освен това организмът е спокоен, че няма да го държиш гладен и не си пази мазнинките както когато гладуваш. Не задържа мазнините, защото поемаш и достатъчно полезни мазнини. А и при всеки е различно.  Това, че при Свети е проработило, ме значи, че и при нас ще се случи.PeaceВъзрастта също има значение, съдейки по борбата ми в момента.
Преди години, когато за 1 път опитах да се храня ВМ НВД свалих няколкото последни кг. без изобщо да броя калории, хапвах си чудесно и отслабнах бързо, но  с всяка година става по- трудно. Важното е , че виждам резултат от усилията си- мазнинката под пъпчето значително намаля, дано се видя с плосък корем до края на август.
Свети, кажи ако не е тайна на колко си години?

# 691
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, Марги, права си отвсякъде  Hug
Със сигурност има значение от какво са 2000 ккал, както и възрастта. А и не при всеки едно и също нещо води до един и същи резултат. Но като цяло има основи, които не е лошо да се имат предвид, а финното вече всеки си го намира по метода проба-грешка  Hug

# 692
  • Мнения: 1 088
Както и да напомня, че фигурата на Свети е постигната с 2000 ккал  Heart Eyes
 Shocked
Това може да стане май само със доста добра храна, правилно комбинирани порции, здрави тренировки и бърз метаболизъм. Структурата на Свети е страхотна - изящна, но с добре изразени мускули. Нали си дадох определението - фитнес модел  Heart Eyes

Отчитам TRX тренировка, общо 45мин.
https://www.youtube.com/watch?v=lMfZi7JvC7Q&index=1&list … V3CbV6tm0kDt7gTFN
https://www.youtube.com/watch?v=QCFjzfPm7T0
https://www.youtube.com/watch?v=D-VYOa99Fcs&index=3&list … V3CbV6tm0kDt7gTFN
Жалко само, че не са в реално време и се налага да стопирам и връщам видеото, иначе съм фен на тази мацка  Peace

О, Merida! Даже и не ми се говори за тези местни истории.
Скрит текст:
Положението е същото като преди гласуването. Реално тази ситуация срива бизнеса, тъкмо една камара работещи фирми ще се изнесат от тук и после само със събиране на данъци и без работеща икономика докъде ще я докарат. Нито пък има политическа стабилност с две думи няма как да бъда оптимист за Гърция. Лично мнение, разбира се.
Wink  Hug

# 693
  • Мнения: 6 604
Би-мерси за отговора.  Hug
И аз съм любопитна за храненето на Свети.  Peace Blush

# 694
  • Мнения: 550
Свети, може директно да се снимаш за Sports Illustrated или което и да е друго списание - тялото ти е просто перфектно! Аз имам бегли спомени от една твоя миналогодишна плажна снимка, там също беше много добре, но се вижда голям прогрес с тренировките и храненето от последните месеци. Браво!   bouquet

Хармони, твоите крака са толкова нежни и стройни, иска ми се да ти ги открадна.  Hug

Мен ме  срам да се отчитам, че на доста забавени обороти карам. Вчера правих за пръв път от доста време едно кардио с трудност 3 от Fitness Blender и днес дори имам мускулна треска на дупето.
https://www.fitnessblender.com/videos/at-home-cardio-workout-wit … cardio-intervals-
Иначе разчитам и на програмата за бременни на Tracz Anderson и за сега май съм много доволна (първите две видеа). Днес правих това за втори месец:
https://www.youtube.com/watch?v=UkSMkQRF0Ac

Ще се радвам, ако и вие споделите какво сте тренирали през бременността ви? Моята лекарка каза, че мога да спортувам като до преди да забременея, стига да не правя екстремни или опасни за здравето спортове.

Исках и друго да пиша, но тези дни толкова забравям...


# 695
  • Мнения: 888
За днес отчитам интервално тичане (30 мин. тичане и 30 мин.  ходене (отношение 2 мин. към 2 мин.).
Двата килограма ги върнах за два дни. Имаше повод за празнуване с приятели.

Сега съм на монодиета. Цял ден ям един и същи продукт.
Правя я и от любопитство да видя от кои храни ще свалям най-много.
След това мисля да мина на плодове, салати, ядки, постни манджи. За кисело мляко и сирене се колебая.

Имам познат който отслабна 30 кг. за 1 година със салати (със сирене и маслини), много кисело мляко (поне 2 кофички на ден), плодове, пилешко или риба веднъж седмично и черен шоколад в много ограничено количество. Не яде тестени, захарни изделия, ориз и картофи. Имало дни, в които е бил само на кисело мляко.
Сам си измислил режима и си излекувал болестите - кръвна захар, високо кръвно и т.н.

# 696
  • Мнения: 1 161
Мерида,  Mr. Green  Hug

Марги, януари ще стана на 36, но още се водя на 35.  Mr. Green И си много права за храненето. Всеки трябва да експериментира върху себе си и да разбере какво работи за него, както по отношение на храненето, така и на тренировките. И най-вече да открие рецептата, която може да поддържа в дългосрочен план и да не му бъде в тежест, нито в ежедневието, нито когато пътува или е на почивка и т.н.

Айа,Би, къде ме изпратихте вие... Mr. Green Благодаря  за големия комплимент , но аз явно недовиждам. Чак за там не съм, но се радвам на постоянството, което успях да постигна и че като цяло нито тренировките ми са в тежест, нито начина , по който се храня .Никога не е късно да омажа положението... Mr. Green...сега в БГ ще имам тази чудесна възможност....взех да се повтарям, ама много ме е страх..хаха  Mr. Green

Айа, тренирай си без да се изсилваш, хапвай си, слушай си тялото....Би и Дрийми  ще могат да ти помогнат с нещо конкретно.... Hug

Би, тази мадама съм я запаметила от теб, нали наскоро си взех ТРХ. Като се върнем от БГ мисля да си взема ето това за мазето: http://www.titan.fitness/short-power-rack.html?gclid=CjwKEAjwxMe … L_LVLGRoCMh3w_wcB  , което ще ми свърши работа и да си връзвам въжетата.

# 697
  • Мнения: 1 161
Форумът си прави шеги и се наложи да изтрия . Grinning

# 698
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
И аз съм на твоите годинки.Simple Smile
Жегата ужасно ме мори. Днес издухах прахта от един стар диск на Били и отчитам Тае Бо Кардио. Хич не ме затрудни след Шон. Добре , че от жегата се поизпотих. Simple Smile)))
Всички в темата показвате мотивиращи снимки, а аз мога да покажа демотивиращи...Натрупаното от морето не се помръдва и днес от яд му отпуснах края с яденето...и аз като Любето с двете парчета кекс...но при мен е сладоледена мания...От утре пак съм на изчистена храна, няма да се давам, но ми се ще нещата да ставаха по-лесно...Кви паласки и бедра съм отпрала, направо не се понасям...

# 699
  • Мнения: 10 304
Ку ку Heart Eyes! Леля ви се завърна от скитня Laughing. Направо се побъркахме от скиторене това лято Crazy. Но имаме да наваксваме, така, че ни е простено. Пак не стигнахме до България и тази година Wink, но живот и здраве догодина, до амина Praynig. След Карибието, съвсем неочаквано решихме да ходим до Вегас. Та предната седмица маах рЪце и крАце из тамошните улици от сутрин до вечер. Ще го броя като кардио Blush, че време за тренировки нямах, но тоя вървеж такава мускулна ми докара...От тази седмица вече влизам в релси. С ядене не съм се дънила кой знае колко. Един ден, на едно ядене само едни сладки си позволих да пробвам. През останалите всичко беше ок. Вече съм с умопомрачителна мускулна на всичко Party. Довечера съм на тренировка за крака. Направо от сега съм се панирала, че много я мразя Whistling. Тях много тренирам, а най-бявно ми вървят пустешките. Та така.

Свети Heart Eyes, те са ти казали момичетата, ама и от мен да го чуеш – просто си страхотна  bouquet  bouquet  bouquet.

Хармони Heart Eyes поздравления и на теб за стройните крачета  bouquet  bouquet  bouquet.

И аз имам снимки....ах снимките Joy. Обаче погледнати в профил са супер, но отпред много зле, даже ужасно Mr. Green. Та си спестявам излишните радости. То и за това преди май бях ви казала, че имам от ментиливите снимки, дето винаги съм добре на тях, т.е. от профил.

Margi Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Любче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, четох, че си се стъжнила напоследък hug. Ай ся аз ли да те давам кураж. Стягай се, че да ни държиш мотивирани Peace. То ако ти се завайкаш, накъде отидохме ние. Е, и аз не спирам да дудна, че файда йок от мойте тренировки, че и на тренера му надух главата. Но явно с всяка измината година ще става епек работата Tired. Що нещо изтренирах, що тежест отхвърлих, що бягане избягах, що манджа изтеглих. Ами туй то. Няма мърдане. Айде да речем леко мърдане, ама много леко Simple Smile.


Вивка Heart Eyes сопри с тия плодове бе жено. Уморяш ме честно. Кога  къде им намираш място не знам. Като се сетя на нашия режим, като се наям сутринта, после не ми се поглеждаше храна до 4 след обяд. Чак се чудя в кой момент точно им намираш употребата за необходима Joy.


Тянче Heart Eyes Praynig дано си в приемливо състояние след операцията и болката и тя да е приемлива. Видях, че се прибирате вече, дано и работата ти не е тежка и да се възстановиш напълно Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

Агентче Heart Eyes, ако ти кажа със снимките какви ги свършихме Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed. Не е за разправяне. Нали си чувала крилатата фраза „What happens in Vegas stays in Vegas“. Ей такваз стана. Изтриха се снимките Embarassed Mr. Green. Мъчих с recovery software да възстановя. Няма ги и ги няма. Та окончателно и за винаги се разведох с фотографията Confused. Колкото и да съм влюбена в снимкоправенето, прелъстена и изоставена за пореден път се оказах Crossing Arms Whistling.


Мерка Heart Eyes и ти със здраве да си носиш армагана   bouquet

Всички болни дечица да оздравяват, че няма по-голяма болка от тази да гледаш как детето ти страда Confused Praynig Hug. Добре, че те самите мъничета, не осъзнават напълно какво точно става. Децата са много силни и точно факта, че не осъзнават какво точно става, ги прави такива.

На почиващите – да се разпукат от ядене, забавления и почивка. Като се приберете, ще възстановявате Peace Peace Peace.


Айде да разтоваря куфарите тези дни и ще влизам по-често Peace.


# 700
  • София
  • Мнения: 10 858
Еййй, Вики, не е истина!!!  Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 1 161
Вики, много се зарадвах на дългия ти пост.  Hug Добре завърнала се! Няма по-хубаво нещо от скиторенето за мен. Това е голямата ми любов. Като бях малка и се чудех какво искам от живота  Mr. Green не можах да реша точно, но стигнах до извода, че знам едно нещо със сигурност и то е, че обичам да пътувам.  Mr. Green  Mr. Green

И аз това се опитвах да обясня, че снимките в профил винаги заблуждават.  Mr. Green А за твоите резултати съм сигурна, че поне малко ги подценяваш. Съдя по себе си. Във времето все съм си напомняла просто да бъда постоянна с тренировките дори и да не виждам нищо като резултати. Те се натрупват и в един момент ще излязат на бял свят като пеперудата от пъшкула.  Mr. Green

Непокорна, няма да се даваш.  Hug Ще се размърдат нещата, дай им малко време.

# 702
  • Мнения: 10 304
Виво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes доложи ся тука нагъна ли една кофа зарзават днеска Joy Joy Joy. Ако не си, не те признавам...

Ооо Свети Heart Eyes, ти си просто уникална и не знам дали няма да си и още по-уникална не само в профил Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Далеч съм от мисълта да се сравнявам с теб в профил, макар, че и аз докарах бедър 49. Ама всичко на грешни места струпано муцка Blush. А и диастаза си имам на корема, и отпусната кожа от раждане и т.н. Да спирам, че да не разкандърдисам някой с мерак за дечурлига, да се остави hahaha.....

Ама съм си посотоянна де викаш. От хака ми дойде един бърнър тука. Повърнах, измих си зъбите само, стиснах ги и направих 2 часова тренировка за кръце Mr. Green. Инаткиня съм голяма. Та ще си подскачам ей така то е видно. Само да сме здрави да е за по-дълго Joy.

# 703
  • Мнения: 570
Отчитам рамене, ръце и корем + 2,5 км. тичане с щерката.
Днес се учихме, че човек не трябва да се отказва веднага, щом му скимне, че не може повече. Винаги може поне още толкова. Майка - садист съм явно, но щом накрая успя и спринтче да направи, значи съм права  Mr. Green .

На връщане от работа минахме с мъжа ми през магазина на Декатлон, уж той да си купи нещо. Познайте кой напълни кошницата  ooooh!

Последна редакция: сб, 25 юли 2015, 07:28 от Аlibabali

# 704
  • UK
  • Мнения: 600
Ай, въй, днес много сте изписали! Laughing

СветиHug

АйаHug  По време на бременността правех различни неща, доста йога и пилатес, а от програмите - тази на Трейси, която правиш и ти, не е лоша, подпалваше ми дупето всеки път! +
Lindsay Brin - много ми беше любима! http://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=lindsay%20brin
Gabrielle Reece - предимно силови, малко леки ми идваха, но комбинирах с йога - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3261149
и на тази кака си се озорвах още към 5-6 месец ми беше тегавка тренировка - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3268707

Днес отчитам мега досадните 40 мин интервално кардио на велоергометъра + ден 10 йога с Ейдриън.

Общи условия

Активация на акаунт