Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 901
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Дрийми, с какви интервали и на каква степен правиш интервалните тренировки?

# 706
  • Мнения: 6 604
Велото ми е много скучен уред. И много ми натоварва краката.  Crossing Arms
Предпочитам си пътеката. Вчера завърших Фат фастър-а със спринтове. Много добре ми дойде.
Ще опитам да оправя и храненето малко,но не обещавам.  Mr. Green
Свети,аз сериозно питах за храненето.  HugПрочетох само за фаста с1200 калории,за останалото не успях да се ориентирам. Blush
Приятен ден! Аз ще го пиша мързелив,но поне ще гледам да е режимен.  Laughing

# 707
  • София
  • Мнения: 2 150
Много си харесах тренировката за долна част, която пусна Марги Heart Eyes В понеделник задължително ще я пробвам!

Очаквах зверска МТ след пилатеса за крака, а нямам никаква, как е възможно?! Вчера едвам се движех след тренировката. Вярно, че разтегнах добре и пих 2 магнезия, ама не ми се вярва да е само заради това. Направо разочарована се чувствам. Crazy
Днес и утре почивам, отиваме на вилата и ще се отдам на мързел и плуване в язовира евентуално.

# 708
  • Мнения: 1 148
Добро утро момичета.

Благодаря Ви за милите думи! Благодарение на темата и на всички вас съм толкова сериозна и постоянна с тренировките.

Айа аз съм изтървала, че ще ставаш мама. Много хубава новина  Hug

За днес не съм решила какво да е. Много ми е топло и може би ще отида за една групова тренировка, защото вкъщи има вероятност да се скатая  Mr. Green

# 709
  • Лас Вегас
  • Мнения: 51
Отчитам се с ден 9 от Кросфита, ако може да се нарече отчет. В началото на тренировката, на нападите с ритник, много ме заболя дясното предно бедро. От там нататък всички напади и пистоли ми бяха невъзможни. Не съм сигурна дали е възможно да съм го разтегнала или е просто претоварване. Така или иначе почивам следващите два дни, дано да ми мине до понеделник.

Айа честито за бременността, пропуснала съм, в кой месец си?

Вики, ти къде по Вегас се скита? Ако си стигнала до Shark Reef може и да сме се видели без да знаем Simple Smile

# 710
  • Мнения: 2 461
Днес "изневерих" на Руми с Били. Flutter
Този човек само като го гледам и ме надъхва, а като заговори - давам всичко от себе си. Вир вода съм!
Досега не бях правила странични лицеви - интересно беше.
Да напомня , че преди 2 години всичко започна с Били и бях много доволна, после започнах да търся разнообразие и така си се лутам до ден днешен...
Искам да споделя, че има голяма разлика от това да тренираш бос и с маратонки.
Моят съвет към начинаещите в домашните тренировки е да инвестират в хубави маратонки само за вкъщи.
На мен ми беше странно в началото, но сега не си ги давам за нищо на света!


# 711
  • Мнения: 1 148
Отчет с един час Аеробика в група.

Хубав ден   bouquet

# 712
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
И аз стартирах с Били и имах отлични резултати. Simple Smile Ама вчера нещо ми дойде лек...
Момичета, кога мислите да започваме групово есенната Джилиян? Simple Smile

# 713
  • Мнения: 10 304
Айа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes къде спомена, че чакаш бебече? Май всинца сме го пропуснали. Аз понеже чета от всякакви електронни устройства и кое знае как съм го пропуснала.  Страхотна, страхотна новина. Много се радвам за теб и най-искрено ти желая лека бременност, раждане, сностно качване на кг и здраво детенце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes txtloves newsm76

Снощи се отчитам с тренировка за крака. Супер серии.Два часа. Едва се изстъргах от пода накрая. Уф мразя я. Клекове, напади, задно бедро, тяга, махове. Разказа ми се играта. Всичко 4 х 15,20 повторения.

julie Heart Eyes от табелата на Вегас до Тръмп по 5 дена. Но не може да не сте ни чули Mr. Green,  то ние бяхме единствените дето крещяха. Моя полу младеж, полу бебе тийн никак не слушаше и бая ни лазеше по нервите, та се наложи да съм с повишен глас за известно време  Mr. Green ужас ти казвам ни на бг разбира, ни на английски. Кара по неговата и не спря да мрънка. Опъна ми нервите до безкрай.

# 714
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

За днес отчитам още една сносна тренировка за крака, в трисетове, 4 серии всеки, 40 мин, като за първи път от 2 седмици насам включих и подскоци, и всичко беше ок. Почивката си казва думата. Трябва да си го глезя това дясно коляно, че очаквам от него дълго време да ми служи.  Mr. Green

Мерида,  Hug Извинявам се, че съм пропуснала да ти отговоря.Ще сложа в скрит текст, че подробно обяснявах във ФБ и вече става досадно  Mr. Green  :
Скрит текст:
Храня се ВМ–НВ. Пробвала съм балансирано-с по-малко М и повече В, но ми се отваря глад за следко, бързо огладнявам и съм избрала този за моя начин на хранене.Бях обещала на себе си и момичетата 8 седмици да бъда стриктна с храната и да тренирам здраво. Първите 4 седмици държах В около 60-80 гр, след това 1 седмица( преди МЦ) бях увеличила плодовете и В ми бяха 130-150 гр. Затова и реших да направя този мазен фаст само за 3 дена на 1200 кал. По-принцип калориите са ми около 2000. След фаста няколко дена ги държах на 1600 и сега са около 1800, че тренирам по-леко заради коляното.
Закуската обикновено ми е 2 яйца + зеленчуци, обяда и вечерята свинска кайма, свинска пържола или мазна риба+ зеленчуци.Между тях хапвам ядки по 30 гр, или 2 л фъстъчено масло с по 100 гр ягоди, боровинки, малини или къпини( това са плодовете, които ям почти всеки ден-200-250 гр), след тренировка протеин+една шепа боровинки + 30-40 гр банан(понякога).Млечни хапвам, но не много-слагам малко прясно мляко в кафето, малко кисело в салатите за дресинг, и тук-там по 30 гр сирене или кашкавал.
Питай ако нещо друго те интересува.
Това е личния ми опит, това, което работи за мен.

Джули, почивай, че е супер неприятно да се сдобиеш с болежка в дългосрочен план.
Зизу, аз без маратонки не мога и да си помисля да тренирам.Като направихме мазето си купих едни само за тренировки,които си стоят долу.

Спорни тренировки!

# 715
  • Мнения: 1 197
Айа, и аз съм пропуснала добрата новина. Честито!
И на Алибали честит рожделен ден на патерица!

Аз се върнах от лятото и морето и съм омърлушена. Sad Почивката никога не е достатъчна. Бих могла пак да хвана куфарите нанякъде.

Скоро ще се отчитам. Дупето има нужда от сериозни корекции от това плюскане, не че ми предстои да се гологъзя.

На Свети и Таня лек път!

# 716
  • Мнения: 1 161
Дана,  Hug Отивам да стягам багажа.  Mr. Green Не остана. За куфарите винаги съм готова , и посред нощ да ме събудят.  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 10 304
Хе хе Свет Heart Eyes рано сте се надигнали. Аз съм също от early birds, делник празник 5:30  трябва да съм станала. Стана ли в 7, денят ми е пълен провал. Гола ми е да се организирам да лягам преди 23:00. За сега без успех. Но работя по въ по въпроса.

Зизу Heart Eyes и аз имам маратонки за в нас. Някакви НОКА. Над 150$ се оръсих за тях. Първоначално идеята беше да бягам с тях. Ама не ми се отдаде, та тренирам с тях вътре. Те са малко като на висока платформа и супер удобни. Като начинаеща се хвърлих да тренирам без обувки, на босо. Че като ми се подуха глезените. Като бомби станаха. А не ме болеше подутото. Не знам кво беше туй чудо. Разтика се чак след 2—3 месеца. Но и повече на босо не посмях да тренирам.

# 718
  • Мнения: 1 167
Момичета, може ли да помоля за тренировки без подскачане, безшумни така да се каже заради съседите.  Embarassed

# 719
  • Мнения: 6 604
Свети,благодаря за отговора.  bouquet
 Ясно защо съм пропуснала режима ти-коментирали сте го извън тази тема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт