Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 902
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 570
Привет!

Дана, благодаря  Hug . Бързо ще си възвърнеш формата.

Айа, лека бременност   bouquet

Отчитам това
Скрит текст:

Младежите са ми малко...ъъъ странни  Laughing, музикалният фон отвратителен, но тренировката е добра.

Вчера и аз си закупих някакви мартонки Kalenji. Стават.

Днес любимият е на работа, колата ми я няма, все едно са ме оковали вкъщи  Tired

# 721
  • Мнения: 1 161
Вики, 5-5.30 най-късно съм станала. Както каза , ако  стана в 7 все едно съм си проспала деня. Любимият много ми се дразни и на почивки като взема да ставам рано.  Mr. Green Че то това е най-хубавата част на почивката.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 825
Свети, страхотна си! Поздравления за фигурата  Simple Smile

Момичета, моля помагайте. Нещо не мога да си намеря "моите" тренировки.
Тренирам основно с Фитнес блендъра и Боди проджект - ниво за следно напреднали, по около 40 минутки чудно.
Много ми харесват, че и при двете упражненията са табата и има възможност за избор на ниво. Прекарах ги по няколко пъти вече тренировките за моето ниво и търся нещо ново.

Следя каквото пускате, но ми е трудно на мен с вашите тренировки....засега  Laughing

Та ще съм благодарна, ако ме насочите към нещо за средно напреднали   bouquet

# 723
  • UK
  • Мнения: 600
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Свети, Вики, съгласна съм, че ако човек не стане рано, все едно си пропуска деня, но за повечето хора и 7 часа е ранно ставане Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:
Аз пък си мечтая да остана сама за 3 дена и да се наспя до 9! после да не трябва да готвя, пера, чистя и събирам играчки и да играя на криеница, а само да чета, да се разхождам и да изпия едно кафе сама - та да си чуя мислите! Simple Smile И така няколко дни, че вече не знам на кой свят съм... аз съм 24/7 с хора покрай мен... и така от 2-3 години... тюх

НЕПОКОРНА, интервалното кардио го правя 30/30; като го правя на най-леката степен, обаче 30 въртя здравата, колкото бързо мога, после 30 доста лекичко; обаче ми е много досадно и на мен Mr. Green

А иначе есенния групов БШ нали се разбрахме от 05.10. да го праснем?!

Днес отчитам ден 8 йога с Ейдриън и масаж 40 мин от любимия, че много се бях схванала.

ЕваНиколова, препоръчвам ти Боди Революшън на Джилиан Майкълс; страхотна 12 седмична програма, повечето момичета тук сме я правили и гарантираме за прекрасни резултати. Хубавото на програмата е, че първите 4 седмици определено тренировките са по-леки и стават за средно напреднали, че даже и за начинаещи, а после трудността се покачва!

# 724
  • UK
  • Мнения: 1 933
Бонжур Simple Smile Днес уж щях да го пиша почивен, а чак сега сядам. Готвене, пилатес, пазаруване, чистене и сега най-накрая се намествам на дивана и ще ви чета, докато в камерата се замразяват бананите за сладоледа на Би.
Айа, поздравления и лека бременност!
Дана, уелкъм бек. Сигурно не искаш да видиш каноли в следващите няколко години месеца. Mr. Green

Лек път на стягащите багажи! Свети, от колко време не си била в БГ? Аз нещо съм се затъжила, но и за нас наближава прибирането.

Този пилатес днес си беше яко тренировка за core. Aбе, направо беше hardcore  Grinning. Утре 100% съм с мускулна треска.

# 725
  • Мнения: 550
Благодаря ви за хубавите пожелания и за предложенията за тренировки.   bouquet Още съм съвсем
в началото - минах тази седмица средата на втория месец.
От рутракера програмите евентуално септември като се приберем за кратко в Бъглария ще ги сваля, до тогава ще карам на видето от ютуб.

Днес правих общо 3х10 минути за цяло тяло, много ми хареса, ще гледам да правя тази комбинация поне веднъж седмично:
https://www.youtube.com/watch?v=IwPeo49HNVY
https://www.youtube.com/watch?v=qjqJaYY7ewk
https://www.youtube.com/watch?v=e_P4HEdaAZ0

# 726
  • Мнения: 741
Влизам  да се оплача и аз от себе си. И аз като Вив нещо с тия плодове не се разбирам....дини, нектарини, пъпеши....пффф знам, че не ми е добре само на плодове ама на днес съм на това. Ужас. Трябва да се стягам. Мисля от утре да затягам нещата и да изчистя максимално яденето. Искам сега до септември да съм на ВМ-НВД ама наистина. Да видя какви ще ги сътворя.

Между другото от другата седмица ще ви споделя една новина. Ама да сега е тайна. Така че изненада ще е.

# 727
  • Мнения: 2 825
MissDreamy, да докладвам - Боди Революшън на Джилиан Майкълс е свалена и утре я започвам  Laughing
Вече ми харесва тази дама  Simple Smile Точно такива упражнения харесвам  Simple Smile Много ти благодаря   bouquet

Чудя се само дали да не си взема по-тежки гирички вече, имам от 1.5 кг. и на моменти са ми леки  newsm78 И да ги редувам с гирички примерно от 2 кг., в зависимост от упражнението  newsm78

# 728
  • Мнения: 570
Динята е зеленчук . Плодов зеленчук  Mr. Green

Отчитам и плуване, подпалиха ми се ръчичките. Не беше загубен хубавият ден  Sunglasses

Ева, по-скоро от 3 кг. си вземи. После 5 и така  Grinning

# 729
  • Мнения: 1 197
Ева, и аз подкрепям предложението на Дрийми, че и на Алибали за 3 кг. Аз Боди Революшън я почнах с 3 кг и се получи. Имай предвид, че ти трябват и ластици за някой упражнения.
Средно, средно, колко да си средно ниво, като тренираш по 40 минути редовно. Peace

Льоли, мерси. Каноло пробвах веднъж и после само при гледката се отвращавах. То бива крем, ама това яко накъртва. Аранчини не пробвахме изобщо, защото ни писна от пържено и сладко. Имаше и друг специалитет - малко козуначе (brioche), което го тъпчеха с 2-3 топки сладолед като хот дог. Това за снак.
Но в крайна сметка, ех да можеше все да сме си на почивка. Още с влизането почнах да търся полети за БГ.

Пилатесът за дупе и моделската и при мен сковават, но само от тях никога не съм имала мускулна треска на другия ден. Не знам защо така.

# 730
  • Мнения: 2 825
Благодаря за мненията, дами   bouquet

Ще си взема гирички от 3 кг., ластици имам /събират прах, тъй като не знаех какво да ги правя, хубаво, че ще влязат в употреба  Laughing/.

D_ana, тренирам редовно от 1 година и нещо, но доскоро си правех някакви си мои упражнения, с които не генерирах кой знае какъв напредък. Благодарение на форума от няколко месеца открих Фитнес Блендъра и подобни. Все още не се чувствам ок за по-големи натоварвания, тъй като започнах от 109 кг. лично тегло, в момента съм 76 кг.  Laughing
Още малко ми трябва да заякна и да се постегна и минавам и на вашите тренировки  Laughing

# 731
  • Мнения: 1 161
Ева, благодаря  Hug . И тук да те поздравя за това, което си постигнала.   bouquet Аз не тренирам с определени програми, но момичетата вече са се включили. Започвай и всеки ден тук с отчет. Сигурна съм, че ще изненадаш тялото си и килограмите ще тръгнат надолу, а и не само. Формата на тялото ти ще започне да се променя.

Льоли, от 3 години не сме се прибирали.

Фъстък, да не изпусна изненадата. Mr. Green

Мис Дрийми, всеки има нужда от глътка въздух само за себе си.  Hug

# 732
  • Мнения: 10 304
Свети Heart Eyes влизам само да ти пожелая have a safty trip Peace Да си изкарате много яко, да се върнеш отпочинала, заредена с много положителни емоции и още по-мотивирана   bouquet

Понеже днеска сме цял ден напред назад, по басейни и магазини, да не те изтърва в случай, че не вляза повече.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 733
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Цитат на: MissDreamy link=topic=856320.msg31281479#msg31281479 date=1437839 675


НЕПОКОРНА, интервалното кардио го правя 30/30; като го правя на най-леката степен, обаче 30 въртя здравата, колкото бързо мога, после 30 доста лекичко; обаче ми е много досадно и на мен Mr. Green

А иначе есенния групов БШ нали се разбрахме от 05.10. да го праснем?!

Е, аз или пак не съм чула, или пак съм забравила! Simple Smile Ще чакам октомври тогава...
Отчитам се с кръговата на Джаки.

# 734
  • Мнения: 1 161
Вики, благодаря за пожеланията.  Hug И аз май имам нужда от малко въздух  Mr. Green , та мисля добре ще ми се отрази.  Mr. Green Тъкмо стегнах багажа и тъй като куфарите бяха под колограмите, метнах и един протеин, който имах екстра неразпечатан. Не че не мога без него  Mr. Green , но в БГ вафли ще ме дебнат навсякъде  Mr. Green и реших да се подготвя.  Mr. Green

Утре сутринта мисля да метна една тренировка със собствено тегло, но ще реша в движение... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт