Звездни компромати – 252 част

  • 66 686
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 042
Aз пък мисля, че си е точно PR. Много камери, много нещо. От кога полицията арестува някого с камера и фоторепортери (със стативи)? И не ми казвайте, че са папараци!  Naughty Кой пък е толкова заинтересован от това момиче?
Или нескопосан ПиАр или нов клип.  Laughing
И аз така мисля ,особено по нова беше направо натрапчиво. 10 минути коментар за една певеца с една песен до момента .Докато се правят коментари ,зад гърба на двамата говорители /щото за мен тези не са журналисти/ тече новият и клип.Баш си е ПиАр

# 466
  • Мнения: 6 001
Е, стига бе, не се връзвайте на толкова евтини номера. При битов скандал и сигнал до полицията, мислите ли, че ще се втурнат да й обискират къщата? Сбила се с мъжа си, а те влизат, разтървават ги и после се хващат да ровят? Laughing После я снимат в най-близки и подробни кадри, та добре да й разгледаме и косата и белезниците.  Stop

# 467
  • София
  • Мнения: 23 750
Аз вече се обърках. Едни от вас пишат за бивш приятел, с който е била, други - за мъжа й. Последно, понеже не й знам много биографията, с кого се е шамарила и с кого се подвизава към днешна дата като мъжко присъствие? Аз си мислех, че живее с мъжа си и детето си.

# 468
  • Мнения: 9 648
То отдавна се говори,че тя изневерява на мъжа си и се друса,той и затова искаше да й вземе правата за детето.Напълно възможно е мъжът й да е извикал медиите.

# 469
  • София
  • Мнения: 1 329
При положение, че публиката й е предимно детска, това би бил твърде калпав ПР. А и снощи при Милен Цветков говориха с адвоката й-не мисля, че ще се замеси в рекламни акции.

# 470
  • Мнения: 1 455
Не се е била с мъжа си. Мъжа й е един спокоен тип, много възпитан, казва се Стефан и е датчанин. Той се преместил да живее в БГ с детето заради нея и кариерата й на певица след Х-Фактор.

Този, с когото се е била, се казва Лео и е бившето й гадже, преди брака със Стефан. В едно интервю споменава, че с мъжа й мислели над име за малкия и тя казала "Лео" понеже все това й се въртяло в главата и денем и нощем. Тогава Стефан прибавил само едно Н накрая и го кръстили Леон.

Ето го мъжа й, Стефан:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11403 … 2&oe=5629FB28

Ето го и този Лео, с когото са се били:
http://static.blitz.bg/documents/thumbnails/520/201507/20150707.yflfjmjsfi.jpg

За проблемите й с наркотоците се знае отдавна. Те са основната причина мъжа и на няколко пъти да иска попечителство над сина им и евентуална раздяла.

Синът и в момента е в Дания, заедно с баща си. Peace

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 10:29 от Dress like Princess

# 471
  • Мнения: X
Въй, този Лео прилича на рецидивист, ужасен тип  Sick

# 472
  • На топло
  • Мнения: 4 227
Само на марихуана или на нещо по -твърдо?

# 473
  • Мнения: 6 001
То отдавна се говори,че тя изневерява на мъжа си и се друса,той и затова искаше да й вземе правата за детето.Напълно възможно е мъжът й да е извикал медиите.

Съпругът й разбира за скандала в Дания и веднага се свърза с бг медии, които да отразят позора й?  Thinking   
Публиката й е предимно тинейджърска, точно такава, която пафка и би оценила ситуацията, като ''много куул''.

# 474
  • Мнения: 9 648
То отдавна се говори,че тя изневерява на мъжа си и се друса,той и затова искаше да й вземе правата за детето.Напълно възможно е мъжът й да е извикал медиите.

Съпругът й разбира за скандала в Дания и веднага се свърза с бг медии, които да отразят позора й?  Thinking   
Публиката й е предимно тинейджърска, точно такава, която пафка и би оценила ситуацията, като ''много куул''.
Не го твърдя,а го мислех като вариант.Ако тя редовно се бие и вдига скандали с въпросния Лео е възможно и на някой съсед да му е писнало и да е информирал полицията.Мисля си,че ако някой има желание да я наклепа не е много трудно да се свърже с медия при поредната дандания у тях и да ги извика.

# 475
  • Мнения: 6 001
Ок, възможно е съсед да извика медии, понеже му е писнало от скандалното поведение на Жана. А претърсването на дома? Него как си го обясняваме? И кадрите от линейката са толкова близки, на отворена врата... Много ми е съмнителна ситуацията.

# 476
  • Мнения: 2 200
Статия от преди 1 месец. Ако е вярна, то напълно обяснява ситуацията. И май не е никакъв ПР.

Скрит текст:
Жана Бергендорф е на път да загуби най-ценното – детето си Леон.
 
Певицата е започнала отново да злоупотребява със забранени вещества, което най-вероятно ще й коства родителските права върху момченцето. Бившият й мъж, датчанинът Стефан, хванал победителката от „Х Фактор“ да пуши марихуана, докато малкият спи, пише „Всеки ден“.
 
Корабният инженер, без да чака и ден и без да слуша никакви оправдания от страна на Жана, опаковал багажа на Леон и си го прибрал в Дания.
Бергендорф и друг път е имала подобни издънки, а наркотиците отдавна са нейни „приятели“. Първия път, когато губи правото да гледа детето си, е когато то е на по-малко от 2 години, а тя все още живее в Дания. Жана и Стефан се разделят, а Леон остава при татко си.
 
Певицата по това време е без никакви финансови постъпления и с изключително спорадични музикални прояви в разни певчески конкурси и малки кръчмета и заведения. Още тогава, заради тежкия живот, който води на чужда територия, залита по тежките наркотици.
 
Това утежнява още повече нейното положение и докато тече разводът й със Стефан, той получава родителските права върху малчугана. Тя има право да вижда детето само за три пъти в годината, по една седмица.
 
През 2012 г. бабата на Жана, която я е отгледала, се влошава и остава на легло. Бергендорф се прибира в родината си, за да се грижи за нея. Паралелно с това свири и с Петър Станоев – Пецо („Контрол“) и така припечелва.
 
Близък приятел на Жана я кара да се запише за кастингите на българското издание на „Х Фактор“ през 2013 г., а тя си тръгва от там като победител. Твърди, че вече е чиста и живее здравословно.
 
Тогава Стефан решава да й даде втори шанс, взима със себе си Леон и двамата се установяват в България. Чужденецът дори се опитва да си направи фирма у нас, а момчето прекарва голяма част от времето в дома на Жана, докато татко му пътува до скандинавската страна и обратно.
 
Хармонията обаче не продължава дълго и Бергендорф в крайна сметка губи пак доверието на бившия си мъж. Славата, която идва след победата в „Х Фактор“ и впоследствие участието й в „Като две капки вода“, й изиграват лоша шега. Сега Жана отново не е на себе си заради опиати.
 
Редовно започнала да събира приятели у дома, с които се отдавала на диви купони, и то докато Леон спи в съседната стая. Това стигнало до ушите на Стефан благодарение на съседите й. Те се оплакали на датчанина, че Жана се държи неуместно.
 
Хората били възмутени от поведението на червенокосата звезда и безкрайните купони в дома й. Една вечер Стефан си пристигнал изненадващо и хванал екс половинката си неадекватна. Веднага събудил Леон, опаковал багажа му и го взел със себе си.
 
Наши източници издават, че мъжът е твърдо решен да заведе ново дело за правата върху момчето, като този път е категоричен, че повече няма да даде никакъв шанс на Жана.

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 1 734
Не може да е ПР, не видяхте ли снимките й в 24 часа? Изглежда насинена и то по лицето. Отделно че наистина е с белезници. Не вярвам МВР да се включи в целия този филм само за ПР на Жана.

# 478
  • Мнения: 6 001
Е добре де, пак си задавам въпроса - откога полицията при битов скандал прави обиски, ей така, като бонус?

# 479
  • Мнения: 2 200
Ок, възможно е съсед да извика медии, понеже му е писнало от скандалното поведение на Жана. А претърсването на дома? Него как си го обясняваме? И кадрите от линейката са толкова близки, на отворена врата... Много ми е съмнителна ситуацията.
А защо трябва да е имало претърсване?Достатъчно е да са пафкали и да са си оставили "материалите" на видни места. Може би са влезли да ги разтърват и са надушили, че е пушена марихуана вътре или са видели наркотика. Особено пък ако Жана и приятеля ѝ са били тотално неадекватни.
На кадрите от линейката се виждат фотоапарати на всички прозорци - зад нея, пред нея.. Според мен са от прозореца срещу нея. Дори след 1-2 снимки се вижда как тя се обръща настрани, явно за да не я снимат. А на тези снимки наистина се виждат синини по лицето ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт