Сладкарничка за книги - тема 47

  • 24 647
  • 755
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ох май и аз ще участвам  Mr. Green Mr. Green

Ама списък  ooooh! ooooh! ooooh!

# 541
  • Мнения: 484
Добро утро Hug
Каква хубава среща сте имали вчера Simple Smile. Бях се нагласила да дойда, даже си обух едни красиви сандали и куцуках цял ден, само за да ме харесате Laughing, обаче в края на деня се оказа, че срещата с братовчедка ми, която си мислех, че сме я отложили за днес, не можело да се отложи, защото решила в петък да си заминава на село Confused На следващата среща ще дойда, но да си знаете, че ще бъда с грозните сандали Laughing

Ние отново се организирахме за езерата и времето се скапа Sad. ММ пътува служебно към Рила и преди малко ми се обади, че е мъгливо и много неприятно в момента. Дано да се оправи за утре Praynig Чувствам нужда от почивка. Имам натрупана умора и напрежение и започнах да не мога да спя. Върша непрекъснато глупости. Онзи ден синът ми се оплака, че му няма ключовете. Търсил ги цяла сутрин и тръгнал на работа без да заключи. Вечерта обърнахме къщата и най-накрая се оказа, че са в моята чанта....Вчера пък си намерих един нож, който ми беше изчезнал 2-3 дена, беше в хладилника под една торба с киселец. От сряда ще си взема малко отпуска, дано се съпикясам Laughing Имаме резервация за 3 нощувки в Римска баня Laughing Там ще чета, чета, чета на воля Laughing Ах, как го чакам да дойде! А сега отивам да кОпам, че ме лази.

 Hug Hug Hug за всички!

# 542
  • Мнения: 1 840
Само така включвайте се, не се срамувайте  Hug Mr. Green

Кали, благодаря за предложението ще се възползвам  Blush Не е като да няма какво да добавя  Mr. Green

Ето нов списък:

"Влюбените в книгите никога не спят сами" - Анес Мартен-Люган
"Пазителка на тайните" - Кейт Мортън
"Ябълково вълшебство" - Сара Адисън Алън
"Рецепти за съвършен брак" - Кейт Кериган
"Какво забрави Алис" - Лиан Мориарти

Скрит текст:
   

# 543
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Лофче ,ти повлече крак да знаеш  Laughing Laughing

Ето един набързо съставен списък  ooooh!

Скрит текст:
1.Силвия Дей - Седем години копнеж (излиза на 23.07)
2.Нора Робъртс- Наташа
3."Влюбените в книгите никога не спят сами" - Анес Мартен-Люган
4."Рецепти за съвършен брак" - Кейт Кериган

# 544
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лофче, половината от твоите книжки се чудих дали да включа в моя списък...айде, като те оподарят ще пращаш за четене...баси колко съм нахална...

# 545
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Идва една заспала. Не знам, но много ми се спи днес. Чувствам прекомерна умора  и скапване, защо ли. Ходих до библиотеката, имах чувството, че ще се спъна, чак ходенето ме затрудняваше. Записах час на Тони за зъболекар за понеделник, голям проблем ще е , плаче още като го записвах. Как да се боря със страха му? Кошмарно е...Хората внимателни, учтиви, той плаче. Не знам, вече наистина не знам как да помогна срещу страха от болката.
 
 В играта май няма да се включа. Но вече има 9 записали се. Това е хубаво.  Simple Smile

# 546
  • Мнения: 15 422
Аз умувам списък в парка Simple Smile и така съм се задълбочила, че изгубих детето от поглед. Много бърз е станал...

Аз обаче ще кажа нещо последно за Гърция: гръцките политици вчера окончателно успяха да настроят и мен еднозначно срещу тях. Стискам палци на гръцкия народ.

# 547
  • София
  • Мнения: 6 225
Зажмуцана е палмата ти  Naughty
 Joy
hahaha
Хах, това не съм го видяла вчера и ако искаш да знаеш (пея) "Палмата МИ е много по-добра от палмата ТИ".

Ули, ама намери ли го все пак hahaha?

Нели, и аз се събудих сутринта с едни кръгове под очите и с чувство на умора  Crazy. Може да е от жегите, но днес е по-хладно и ще живнем.

# 548
  • Мнения: 15 422
Ох, Вени, сигурно 200 м съм търчала, в един момент алеята се разтрои и не знаех накъде да поема... Пък да мислиш, докато то се иска да си изплюеш дробовете се оказа непосилна задача...
Почвам да тренирам...Simple Smile

# 549
  • София
  • Мнения: 6 225
Ули, ако беше успяла да дойдеш вчера, щеше да разбереш и ние какви майки сме  Mr. Green. Имахме моменти на откровени признания Simple Smile).

# 550
  • Мнения: 15 422
Ули, ако беше успяла да дойдеш вчера, щеше да разбереш и ние какви майки сме  Mr. Green. Имахме моменти на откровени признания Simple Smile).
Другия път пак Simple Smile записвам си да подхвана темата  Mr. Green

# 551
  • София
  • Мнения: 12 325
Зажмуцана е палмата ти  Naughty
 Joy
hahaha
Хах, това не съм го видяла вчера и ако искаш да знаеш (пея) "Палмата МИ е много по-добра от палмата ТИ".

А, моля-моля!  Twisted Evil
"Палмата НьИ е много по-добра от палмата ТьИ". 
(отразила съм и нужното произношение Blush)

 Joy

# 552
  • Кърджали
  • Мнения: 11 500
Ули, миналата година за няма и минута разсейване успях да загубя Кати в парка. Полудях. Тези 5 минути, докато я намеря ми се сториха най-дългите в живота ми. А тя е дори ужасно кротка...
Днес влезнах в книжарницата уж да си харесам книги за списъка. И си тръгнах с книга, лежерна, любовна. Набелязах 1-2 книжки... Но още не съмм сигурна.

# 553
  • Мнения: 2 486
ДД Hug
Страхотна среща е била,личи си...много ви се радвам Heart Eyes
Зори,ти изби рибата душко  Joy
Вени,нямаш някаква алергична реакция от палмата нали Laughing
Изчезвам че отпускарско едни задачи развъртях ooooh!

# 554
  • София
  • Мнения: 6 225
Нее, единствената реакция, която имам е, че ми се иска пак да седнем под нея  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт