Лидл ::67::

  • 113 609
  • 783
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 298
Някой има ли спомен кога пускаха ученическите неща? Струва ми се, че трябва да е скоро.

# 706
  • Мнения: 27 701
Някой има ли спомен кога пускаха ученическите неща? Струва ми се, че трябва да е скоро.
Писах вече за това- август до началото на септември ще е, ако спазват "графика" от миналата година. Laughing Миналата година първо имаше за по-малките, после за по-големите дечица или обратното, но доста неща ученически имаше. Peace
Жармен, при нас не мога да уцеля хубави намалени авокадота на 50%. Иначе нямаше да ме притесни, че са опаковани по повече бройки...Но си права, на хора които не консумират често или по много авокадо им идва скъпо да купуват толкова бройки, макар и намалени наполовина. Peace

# 707
  • Мнения: X
Ами авокадото е на 2 и нещо сега - 3 броя са около 4 лв -а и не ги знаеш какви са вътре - но изглеждаха идеално.
 Имаше и намалени ананаси - те бяха огромни.
Корнишоните са много свехнали - за нормална цена става дума .
 

# 708
  • Варна
  • Мнения: 815
Колко време след покупка мога да я върна? Досега не ми се е налагало да връщам нищо,не съм запозната с процедурата. Става въпрос за стреч дънките от преди две седмици, големи са ми и искам да ги върна, а не успях по-рано. С етикетите са, пазя и бележката дали ще ги приемат или съм закъсняла?

# 709
  • Мнения: 64
Колко време след покупка мога да я върна? Досега не ми се е налагало да връщам нищо,не съм запозната с процедурата. Става въпрос за стреч дънките от преди две седмици, големи са ми и искам да ги върна, а не успях по-рано. С етикетите са, пазя и бележката дали ще ги приемат или съм закъсняла?
Не сте закъсняла. Може да ги върнете до 1 месец след покупката.

# 710
  • До морето
  • Мнения: 7 123
Влизам да похваля управителите на Лидъл Възраждане Варна. През Март бях купила кухненски робот, който разпечатах едва преди 2 седмици  Blush Какво ли не пробвах - не тръгна и не тръгна проклетията. Занесох го в магазина и управителката като го видя, каза, че е счупен и му липсва някаква джаджа (тя имала същия), явно така съм го купила. Обадиха ми се само след седмица и вчера отидох и си получих чисто нов робот. Изключително коректни бяха.

Купих си детската етажерка, доволна съм - бая боклучки събра.

Имам и тепаняки плочата, и от нея съм доволна. Всичко печем на нея!

Брей, че позитивен пост написах  Laughing

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 815
Вчера си купух азиатската подправка с лимонова трева и ми се струва, че това си е чист пасиран джинджифил. Не беше приятна изненада. Иначе сладкия чили сос е страхотен!

# 712
  • Мнения: X
Някакъв сладолед на промо има ли тази седмица - без азиатските.

# 713
  • Мнения: 8 285
Вчера си купух азиатската подправка с лимонова трева и ми се струва, че това си е чист пасиран джинджифил. Не беше приятна изненада. Иначе сладкия чили сос е страхотен!

Аз имам и джинджифил и лимонена трева - и цветът, и вкусът са различни.

# 714
  • Мнения: 48 023
Разкажете за този грил, интересен ми е
Лесно ли се чисти и какво готвите на него? Наденички, кебапчета стават ли?

# 715
  • Мнения: 20 191
Аз взех това, повече е солено и миришещо на оцет, отколкото люто, не ми хареса.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=26646

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Наденички, кебапчета, тиквички, сьомга, лук, филийки пека на грила.

# 717
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Абе момичета, някоя купи ли си книгата "Мисля, че те обичам"?
От няколко дни се опитвам да я чета  и не се получава. Такова трудно четиво не съм срещала newsm78. Аз ли нещо не съм на ред или е пълна безсмислица? Извинете, че ви занимавам, ама евентуално да предпазя някой да си даде 6-те лева за пълна глупост. Моля, ако на някого е харесала книгата, да не се обижда Praynig.

# 718
  • Мнения: 186
Аз пак да попитам-някой да е купил от азиатските сладоледи,някакъв отзив за тях да знаете?
Благодаря!





# 719
  • Мнения: 1 780
Аз пак да попитам-някой да е купил от азиатските сладоледи,някакъв отзив за тях да знаете?
Благодаря!

И аз доста им се чудя  newsm78 ......ама някак не мога да си представя сладолед с боб и сладко от ягоди, а още по-малко с уасаби .... така, че ще чакам  някой се престраши.

Общи условия

Активация на акаунт