Лидл ::67::

  • 113 665
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 604
А от супите някой да има впечатления? Заслужава ли си конплектът за суши да се купи?

# 721
  • Мнения: 186

И аз доста им се чудя  newsm78 ......ама някак не мога да си представя сладолед с боб и сладко от ягоди, а още по-малко с уасаби .... така, че ще чакам  някой се престраши.




И аз така ,затова питам,но мисля да си взема със сусама-мисля,че ще става за ядене!
А относно за този с боба съм чувала,че правят и сладкиши с този боб,но не смея да рискувам-ако беше по евтин със сигурност щях да пробвам.

# 722
  • Мнения: 161
Взех си черната рокля, стои много добре! Много съм доволна, за тези пари е супер. За пореден път ще похваля йогурта за пиене Ласи, много ми е любим Simple Smile

# 723
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Роклята каква материя е? Много ли е изкуствена и има ли еластичност?

# 724
  • Мнения: 551
Нова брошура не виждам....четвъртък е но няма още за другата седмица Laughing Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 6 145
Има я на сайта!  Peace

# 726
  • Мнения: 161
Роклята каква материя е? Много ли е изкуствена и има ли еластичност?
Има малка еластичност, добре стои. Състав:66% полиестер, 31% вискоза и 3% еластан.

# 727
  • Мнения: 2 396
Някой има ли от гофретниците, които ще пусната другата седмица с животните?
Доволни ли сте и бързо ли стават гофретите?
Ако искам да направя неделна закуска за децата / на 4.5 год. / колко време ще ми трябва?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Аз бих препоръчала двоен гофретник. За изпичането на една гофрета трябва към 3-4 минути, а много бързо се изяжда. За сам човек е добре, но ако искате да ядете цялото семейството и да има топли гофрети се насочете към двойния.

# 729
  • Мнения: 3 445
Минавам да похваля кебапчетата от агнешко и говеждо. Страхотни са! Много вкусни! За съжаление, от днес вече не са на промоция  Sad Ако бях гледала както трябва вчера, щях да си купя няколко опаковки.  Crossing Arms
Чудих се за черната рокля и в крайна сметка не си купих  newsm78 Сивата наподобява анцунг  newsm78 Бялата и тази в прасковеното не ми допаднаха  newsm78
Моля за мнение за пейката - ракла и пердетата, който ще се продават от следващия четвъртък! Сигурна съм, че пейката са я пускали и преди. Simple Smile За пердетата не съм сигурна  newsm78

# 730
  • Мнения: 2 396
Аз бих препоръчала двоен гофретник. За изпичането на една гофрета трябва към 3-4 минути, а много бързо се изяжда. За сам човек е добре, но ако искате да ядете цялото семейството и да има топли гофрети се насочете към двойния.

Много ти благодаря.
Видяха ми се интересни, защото са с животни, но да ставам 2 ч. преди засука не ми харесва  Flutter

# 731
  • Мнения: 20 224
Минавам да похваля кебапчетата от агнешко и говеждо. Страхотни са! Много вкусни! За съжаление, от днес вече не са на промоция  Sad Ако бях гледала както трябва вчера, щях да си купя няколко опаковки.  Crossing Arms
Както казаха в къщи - Като от едно време, въпреки различните фибри, които пишеше, че съдържат.Аз още в понеделник ходих да търся още, но нямаше.

# 732
  • Мнения: 27 756
Някой има ли от гофретниците, които ще пусната другата седмица с животните?
Доволни ли сте и бързо ли стават гофретите?
Ако искам да направя неделна закуска за децата / на 4.5 год. / колко време ще ми трябва?
Аз имам и двата вида гофретници с животни.  Mr. Green Но миналата година бяха в син и червен цвят (син за морските животни и червен за земните). Много съм доволна, не стават бавно гофретите. Peace Даже понякога ако бързам направо сипвам смес и м/у гофретите и става нещо като палачинка-гофрета с напечатани животинки отгоре. Grinning За детето е голяма радост. Wink Аз всъщност в повечето случаи правя малко гофрети (защото най-често ги хапваме само аз и детето), т.е. с 1 яйце ми стават 5-6 зареждания от по 3 животинки най-малко и остават даже няколко броя за закуска на детето. Гофретките от 1 зареждане са изпичат за около 3 минути в зависимост от това доколко е загрят гофретника.
Скрит текст:
Иначе имам и двоен гофретник който също е много добър, гофретите в него се изпичат също бързо, но него го излползвам само когато ще правя гофрети за поне 4 човека или ми трябват гофрети на които мога да слагам пълнеж.

Аз си харесах тавичката за печене на картофки. Препоръчвам пасаторите, купих такъв на майка ми, но от разпродажба на 11,99 лв и в друг цвят. Розовото е просто страхотно, може да си го взема, че пасаторите никога не са излишни.  Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 4 051
Възмутена съм! Е*ати скапаната салата си купих от Лидл. Колкото по-навътре бяха листата, толкова повече имаше от "това" нещо. Не мога да го определя какво е - някаква плесен или бабалюга.
Sick
... добре, че си купих домати и краставици, че щях да си остана гладна днес.

# 734
  • Мнения: 3 020
Това е някакво пълзящо, което яде листата на салатата. Внимавай да не се стреснеш като попаднеш на него, както аз. Не очаквах да видя такова дебело и мазно нещо. Определено не е гол охлюв.  Rolling Eyes
Веднъж попаднах на подобна салата. Сега като се замисля, май наистина беше от Лидл.
Оставя едни черни топчета /или са акита  Crazy, или децата му  Rolling Eyes/

Общи условия

Активация на акаунт