"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 126
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 943
Добро утро,
Агата пак посреднощ е имал умни мисли.
Карото по детски е два пъти на сеното, а Алакурт не се е качил да се снима. Язък...
" Играта свърши" - да няма впредвид феновете му. Тоест колкото видяхте, стига ви. Повече нищо не показвам от личния живот.

# 136
  • Мнения: 21 201
Здравейте дружки-веселушки. Hug Hug Hug
Откъде да започна, newsm78 май отзад-напред?!
Коте Grinning тенкс за разбирането, доколкото Ви поопознах от този начин на общуване тук, смея да твърдя, че всички
Grinning......Grinning сте прекрасни. Peace smile3521
Галеееее,
Скрит текст:
Поморие е и наш любим курорт. Heart Eyes Обиколили сме цялото черноморие на 90% още откакто бяхме гаджета с моя мъж, но малко след като се роди синчето се насочихме трайно в Поморие, вече осма година, в една и съща квартира на 20 метра от плажа, а вечер, аххххх вечерите Heart Eyes ги прекарваме на терасата хапвайки, пийвайки и вперили поглед в морето до късни доби, просто божествено. Heart Eyes С нетърпение очакваме да дойде Август. Party
Та да си дойдем на думата, значи Агата се наигра, хм, Thinking ще видим ние тази негова игра Thinking и продължението-няма любов, любовта се купува, странна птица, пардон, Stop Joy странен ЛЪВ е нашият Ага, ще видим къде, ще му излезне края.
Цвети, само да вметна, че аз също харесвам Бурак Хакъ, той беше първият турчин, който ме прикова пред екрана в сериала "Мелодията на сърцето", а Дизито беше първото, което гледах и е сред любимите ми, а музиката на Тойгар, ахххххх Тойгар, вълшебник на ноти е той за мен.

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 11:36 от Neidjal

# 137
  • Мнения: 2 643
Едно хубаво клипче   #Crazy #Crazy #Crazy #CrazyTwo Hearts Two Hearts Two Hearts

https://www.youtube.com/watch?v=GoiEmRLpPt4

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 12:06 от Silistra_SS

# 138
  • София
  • Мнения: 1 522
Здравейте, мили писарушки  Hug Heart Eyes Hug
Малко разхлаждане в жегата   newsm51

 Peace Човек никога не се отказва от нищо, просто заменя едно удоволствие с друго.  Peace
Да smile3529  да newsm78 и дано добавим повече познания, отколкото белота в косите и бръчки край очите  smile3503 smile3521

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Това GAME OVER, доколкото знам, го изписват върху ризите на бъдещите младоженци Wink

# 140
  • Мнения: 3 943
Ауууу намигва ни, е ще е скорошен младоженец значи Shocked Shocked Shocked
Ами да става каквото ще става.
Поне хубаво би било да се ожени без  брада.
Имат си и шаферка, весело ще е Laughing

# 141
  • Мнения: 21 201
Това GAME OVER, доколкото знам, го изписват върху ризите на бъдещите младоженци Wink
newsm09 newsm53
Карото си е сложила снимката със сеното за профилна.
Марги, Simple Smile мерсаж за разхладителните.

# 142
  • Мнения: 2 643
Това GAME OVER, доколкото знам, го изписват върху ризите на бъдещите младоженци Wink

Бъдещи младоженци ама къде, в Турция или в Америка  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Защото това  GAME OVER  ми звучи на английски не на турски. Едва ли в Турция младоженците ще си пишат ризите на английски  newsm78 newsm78 newsm78

# 143
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

# 144
  • Мнения: 2 643


Коте, снимката е страхотна  #Crazy #Crazy #Crazy.  Моля те сложи я без този побъркващ надпис   Joy Joy Joy Joy Joy

# 145
  • Мнения: 3 943
Хихихихх Побъркващия надпис ми избожда очите и кара сърцето ми да се къса Close
Коте - веднага да го махнеш.
Не го искам Женен този мъж. Нека си живее!!!

# 146
  • София
  • Мнения: 1 522
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Това GAME OVER, доколкото знам, го изписват върху ризите на бъдещите младоженци Wink
Ауууу намигва ни, е ще е скорошен младоженец значи Shocked Shocked Shocked
Ами да става каквото ще става.
Поне хубаво би било да се ожени без  брада.
Имат си и шаферка, весело ще е Laughing
В жегата сте се  Shocked Shocked Shocked и само дати, сватби и младоженци  smile3521
Каролина хвана коня smile3540 и тури сеното на дуваря. Довална и кротка, но мъжо все още пуща стари профилни и корични снимки.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 newsm09 newsm53
Карото си е сложила снимката със сеното за профилна.
Марги, Simple Smile мерсаж за разхладителните.
Наде,  Hug

Лято и хубави емоции

# 147
  • Мнения: 2 643
Хихихихх Побъркващия надпис ми избожда очите и кара сърцето ми да се къса Close
Коте - веднага да го махнеш.
Не го искам Женен този мъж. Нека си живее!!!

Сезонче , не се притеснявай. Някой чете измислиците на хърватките и ги повтаря при нас newsm78 newsm78 newsm78.
Това са глупости. Кой нормален човек ще си напише на ризата ИГРАТА СВЪРШИ , БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ИГРАТА  newsm78 newsm78 newsm78
А и тези пръсти на неговите ли ви приличат  newsm78 newsm78 newsm78
Прекалено откачено ми изглежда. Докато не го видя с мис Чехъл на обществено място да я държи за ръка поне, докато не чуя поне намек за годеж от неговата уста няма да повярвам  smile3513.
Каква реч му дръпнах, това ревност ли е  Sick Sick Sick newsm78 newsm78 newsm78
Завиждам и на тази Чехла  bash bash bash bash bash



# 148
  • Мнения: 21 201
Според мен това е Мараз Али и сцената, в която на пикника каза на Идил да определят дата за сватбата.
Силистра, онази фотка с цаките, която си публикувала сутринта и последвалите я хърватски коментари е от времето на Аданалъ, явно тъгуват за тогавашната му визия, като нас. newsm62
Не се тревожете дружки за младоженеца, Mr. Green ножа е дървен, откъм дръжката. Laughing Joy

# 149
  • Мнения: 94
Здравейте неуморни Мехеметофилки,

Şerefine içilecek bir aşk yok,satılmış bütün sevgiler - Според мен означава: Няма любов, за която да вдигаме наздравица, продадоха цялата любов. Поне така трябва означава.

А това другото, което Цвети публикува вече го е поствал- от Юсуф Ислям. Ако искате ще пусна пак превод. Иначе отново интересни снимчици и новини.
Тази негова игра, ако той пише това - може би е около личните послания тия дни и вече пак ще минат в зоната на здрача.
Наде, за съжaление и аз споделям мнението, че зорлем се загрозява, но щoм така му харесва, ние нищо не можем да направим освен да съжаляваме.

Все пак публична личност, пък хич да не общува с фенове и малко да се поослушва за чуждо мнение.

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 16:07 от Шермина

Общи условия

Активация на акаунт